App Store Google Play

У Дніпрі пасажирів перевозить автобус без дна

12 Березня 08:30
У Дніпрі пасажирів перевозить автобус без дна

Вчора, 11 березня, у Дніпрі на маршруті №95а курсував пасажирський автобус без дна. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "056".

Наразі у місті спеціальна комісія активно перевіряє стан громадського транспорту і знаходить чималу кількість порушень. Окрім того про неналежний стан маршруток повідамляють і мешканці міста. Одна із пасажирок автобусу №95а розповіла, що їхала в салоні якого не було дна.

"Я спершу не могла зрозуміти, чому мені холодно в ноги і дме під сидінням. Але подивившись вниз, побачила що дна немає і весь сморід, газ, які виходять з цих труб - просто йдуть в салон, - розповіла дівчина Карина. - Ось за таку якість нам підвищили тариф за проїзд? За що я плачу 7 грн? А якби зі мною щось трапилося - хто б відповідав за це?".

На гарячій лінії перевізника маршруту №95а - ТОВ "Автотранссервіс" не відповіли. Але не варто виключати, що сьогодні - неділя і, можливо, з цієї причини, ніхто не зняв трубку.

За даними фото також звернулися до начальника інспекції з питань благоустрою Руслана Мороза, який пообіцяв знайти цей автобус і відреагувати на інцидент.

 "Очільник Дніпра, Михайло Лисенко та Ігор Маковцев вже в курсі подій", - зазначив Мороз.

Зазначимо, попри жахливий стан рухомого складу, маршрутчики незаконно підвищили вартість проїзду до 7 гривень і грозяться на цьому не зупинитись. При цьому про будь-які заходи з підвищення комфорту чи якості перевезень мова навіть не може йти.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі маршрутка курсувала без скла біля пасажирського сидіння, а також у іншій маршрутці на ходу відлетіло заднє колесо. Ще одна маршрутка возить пасажирів без сидіння.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...