App Store Google Play

У Дніпрі пасажирів перевозить автобус без дна

12 Березня 08:30
У Дніпрі пасажирів перевозить автобус без дна

Вчора, 11 березня, у Дніпрі на маршруті №95а курсував пасажирський автобус без дна. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "056".

Наразі у місті спеціальна комісія активно перевіряє стан громадського транспорту і знаходить чималу кількість порушень. Окрім того про неналежний стан маршруток повідамляють і мешканці міста. Одна із пасажирок автобусу №95а розповіла, що їхала в салоні якого не було дна.

"Я спершу не могла зрозуміти, чому мені холодно в ноги і дме під сидінням. Але подивившись вниз, побачила що дна немає і весь сморід, газ, які виходять з цих труб - просто йдуть в салон, - розповіла дівчина Карина. - Ось за таку якість нам підвищили тариф за проїзд? За що я плачу 7 грн? А якби зі мною щось трапилося - хто б відповідав за це?".

На гарячій лінії перевізника маршруту №95а - ТОВ "Автотранссервіс" не відповіли. Але не варто виключати, що сьогодні - неділя і, можливо, з цієї причини, ніхто не зняв трубку.

За даними фото також звернулися до начальника інспекції з питань благоустрою Руслана Мороза, який пообіцяв знайти цей автобус і відреагувати на інцидент.

 "Очільник Дніпра, Михайло Лисенко та Ігор Маковцев вже в курсі подій", - зазначив Мороз.

Зазначимо, попри жахливий стан рухомого складу, маршрутчики незаконно підвищили вартість проїзду до 7 гривень і грозяться на цьому не зупинитись. При цьому про будь-які заходи з підвищення комфорту чи якості перевезень мова навіть не може йти.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі маршрутка курсувала без скла біля пасажирського сидіння, а також у іншій маршрутці на ходу відлетіло заднє колесо. Ще одна маршрутка возить пасажирів без сидіння.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...