App Store Google Play

Створення резервної армії - загальна справа для захисту України, - Дмитро Ярош

12 Березня 13:20
Створення резервної армії - загальна справа для захисту України, -  Дмитро Ярош

У Верховній Раді України готується законопроект про створення української резервної армії для захисту Батьківщини. Однак справа затягується, адже в уряді конкретного ставлення до ініціативи немає. Про те, яку роль могла б виконати українська резервна армія розповів народний депутат та командир УДА Дмитро Ярош у програмі «Face2Face» телеканалу ZIK, інформує Дніпроград.

«УДА не хоче мати монополію на створення і функціонування резервної армією. Йдеться про загальну справу, тобто про всіх самодостатніх людей, які хочуть захищати нашу Батьківщину.  Найголовніше, щоб не було радянщини в середині бригад, натомість була мотивація. Українська Добровольча Армія показує приклад вмотивованості. Незважаючи на статичність фронту, наші хлопці працюють доволі ефективно. Важливо передати цей дух підрозділам, які будуть створюватися в тилу», - пояснив Дмитро Ярош.

Зі слів командира УДА, було б добре, аби Верховна Рада проголосувала за ухвалення законопроекту пакетом разом з іншими законами. Однак розуміючи, що це не легка справа, можливі компроміси та врахування нюансів.

«Я не бачу політичної волі вищого військового керівництва для створення такої структури(резервної армії), адже це можна було зробити у 2015 році. Але наразі конкретної відповіді ми не отримали - немає ані заперечення, ані ухвалення», - сказав Дмитро Ярош.

На думку народного депутата, уряд боїться такої структури, неконтрольованої безпосередньо владою країни. Крім того, Дмитро Ярош не виключає, що існують впливи Росії та Заходу, які не дозволяють створити резервну армію.

Раніше повідомлялося, Дмитро Ярош наголосив, що найголовніше – опиратися на власні сили, а саме на мілітаризацію українського суспільства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...