App Store Google Play

Створення резервної армії - загальна справа для захисту України, - Дмитро Ярош

12 Березня 13:20
Створення резервної армії - загальна справа для захисту України, -  Дмитро Ярош

У Верховній Раді України готується законопроект про створення української резервної армії для захисту Батьківщини. Однак справа затягується, адже в уряді конкретного ставлення до ініціативи немає. Про те, яку роль могла б виконати українська резервна армія розповів народний депутат та командир УДА Дмитро Ярош у програмі «Face2Face» телеканалу ZIK, інформує Дніпроград.

«УДА не хоче мати монополію на створення і функціонування резервної армією. Йдеться про загальну справу, тобто про всіх самодостатніх людей, які хочуть захищати нашу Батьківщину.  Найголовніше, щоб не було радянщини в середині бригад, натомість була мотивація. Українська Добровольча Армія показує приклад вмотивованості. Незважаючи на статичність фронту, наші хлопці працюють доволі ефективно. Важливо передати цей дух підрозділам, які будуть створюватися в тилу», - пояснив Дмитро Ярош.

Зі слів командира УДА, було б добре, аби Верховна Рада проголосувала за ухвалення законопроекту пакетом разом з іншими законами. Однак розуміючи, що це не легка справа, можливі компроміси та врахування нюансів.

«Я не бачу політичної волі вищого військового керівництва для створення такої структури(резервної армії), адже це можна було зробити у 2015 році. Але наразі конкретної відповіді ми не отримали - немає ані заперечення, ані ухвалення», - сказав Дмитро Ярош.

На думку народного депутата, уряд боїться такої структури, неконтрольованої безпосередньо владою країни. Крім того, Дмитро Ярош не виключає, що існують впливи Росії та Заходу, які не дозволяють створити резервну армію.

Раніше повідомлялося, Дмитро Ярош наголосив, що найголовніше – опиратися на власні сили, а саме на мілітаризацію українського суспільства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...