App Store Google Play

Створення резервної армії - загальна справа для захисту України, - Дмитро Ярош

12 Березня 13:20
Створення резервної армії - загальна справа для захисту України, -  Дмитро Ярош

У Верховній Раді України готується законопроект про створення української резервної армії для захисту Батьківщини. Однак справа затягується, адже в уряді конкретного ставлення до ініціативи немає. Про те, яку роль могла б виконати українська резервна армія розповів народний депутат та командир УДА Дмитро Ярош у програмі «Face2Face» телеканалу ZIK, інформує Дніпроград.

«УДА не хоче мати монополію на створення і функціонування резервної армією. Йдеться про загальну справу, тобто про всіх самодостатніх людей, які хочуть захищати нашу Батьківщину.  Найголовніше, щоб не було радянщини в середині бригад, натомість була мотивація. Українська Добровольча Армія показує приклад вмотивованості. Незважаючи на статичність фронту, наші хлопці працюють доволі ефективно. Важливо передати цей дух підрозділам, які будуть створюватися в тилу», - пояснив Дмитро Ярош.

Зі слів командира УДА, було б добре, аби Верховна Рада проголосувала за ухвалення законопроекту пакетом разом з іншими законами. Однак розуміючи, що це не легка справа, можливі компроміси та врахування нюансів.

«Я не бачу політичної волі вищого військового керівництва для створення такої структури(резервної армії), адже це можна було зробити у 2015 році. Але наразі конкретної відповіді ми не отримали - немає ані заперечення, ані ухвалення», - сказав Дмитро Ярош.

На думку народного депутата, уряд боїться такої структури, неконтрольованої безпосередньо владою країни. Крім того, Дмитро Ярош не виключає, що існують впливи Росії та Заходу, які не дозволяють створити резервну армію.

Раніше повідомлялося, Дмитро Ярош наголосив, що найголовніше – опиратися на власні сили, а саме на мілітаризацію українського суспільства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...