App Store Google Play

Криворіжанка вимагає покарати Олександра Вілкула за вітання з днем жінок

11 Березня 09:00
Криворіжанка вимагає покарати Олександра Вілкула за вітання з днем жінок

Жителька Кривого Рогу вимагає покарати Олександра Вілкула за використання персональних даних, до якого вдався нардеп при політичній пропаганді у вигляді поздоровлення жінок з восьмим березня. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Обозреватель криворожский.

Олександр Вілкул вже традиційно хапається за нагоду пропіаритись за допомогою вітальних листівок, цього разу нардеп скористався днем жінок. Реакція на увагу нардепа виявилася неоднозначною. Відома активістка з Кривого Рогу Тетяна Коріненко помітила в привітанні пряме порушення Закону «Про нерозголошення персональних даних». 

"07 березня 2018 р. у своїй  поштовій скриньці я виявила адресовану мені листівку з поздоровленням ввв народного депутата України Вілкула Олександра Юрійовича, в якому зазначені мої персональні дані: мої прізвище, ім’я та по батькові та моя домашня адреса".

Вона звернулася до уповноваженої з прав людини при Верховній Раді України Валерії Лутковської з проханням розглянути цю ситуацію. У повідомленні зазначається, що жінка не надавала Олександру Вілкулу своєї згоди на обробку персональних даних.

Тож пані Тетяна просить Валерію Лутковську:

"1. Відкрити провадження у справі про порушення моїх прав і законних інтересів у зв’язку з неправомірною обробкою моїх персональних даних народним депутатом України Вілкулом Олександром Юрійовичем.

2. Направити народному депутату України Вілкулу Олександру Юрійовичу акт реагування Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про виявлення порушень прав і свобод людини і громадянина з вимогами про вжиття ним відповідних заходів щодо знищення моїх персональних даних.

3. Вжити необхідні заходи щодо притягнення народного депутата України Вілкула Олександра Юрійовича до відповідальності за порушення вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Про вжиті заходи реагування на заяву криворіжанка просить повідомити письмово  відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян".

Нагадаємо, що минулого року дніпряни викидали піар-листівки Вілкула з під’їздів власних будинків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...