App Store Google Play

Криворіжанка вимагає покарати Олександра Вілкула за вітання з днем жінок

11 Березня 09:00
Криворіжанка вимагає покарати Олександра Вілкула за вітання з днем жінок

Жителька Кривого Рогу вимагає покарати Олександра Вілкула за використання персональних даних, до якого вдався нардеп при політичній пропаганді у вигляді поздоровлення жінок з восьмим березня. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Обозреватель криворожский.

Олександр Вілкул вже традиційно хапається за нагоду пропіаритись за допомогою вітальних листівок, цього разу нардеп скористався днем жінок. Реакція на увагу нардепа виявилася неоднозначною. Відома активістка з Кривого Рогу Тетяна Коріненко помітила в привітанні пряме порушення Закону «Про нерозголошення персональних даних». 

"07 березня 2018 р. у своїй  поштовій скриньці я виявила адресовану мені листівку з поздоровленням ввв народного депутата України Вілкула Олександра Юрійовича, в якому зазначені мої персональні дані: мої прізвище, ім’я та по батькові та моя домашня адреса".

Вона звернулася до уповноваженої з прав людини при Верховній Раді України Валерії Лутковської з проханням розглянути цю ситуацію. У повідомленні зазначається, що жінка не надавала Олександру Вілкулу своєї згоди на обробку персональних даних.

Тож пані Тетяна просить Валерію Лутковську:

"1. Відкрити провадження у справі про порушення моїх прав і законних інтересів у зв’язку з неправомірною обробкою моїх персональних даних народним депутатом України Вілкулом Олександром Юрійовичем.

2. Направити народному депутату України Вілкулу Олександру Юрійовичу акт реагування Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про виявлення порушень прав і свобод людини і громадянина з вимогами про вжиття ним відповідних заходів щодо знищення моїх персональних даних.

3. Вжити необхідні заходи щодо притягнення народного депутата України Вілкула Олександра Юрійовича до відповідальності за порушення вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Про вжиті заходи реагування на заяву криворіжанка просить повідомити письмово  відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян".

Нагадаємо, що минулого року дніпряни викидали піар-листівки Вілкула з під’їздів власних будинків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...