App Store Google Play

Криворіжанка вимагає покарати Олександра Вілкула за вітання з днем жінок

11 Березня 09:00
Криворіжанка вимагає покарати Олександра Вілкула за вітання з днем жінок

Жителька Кривого Рогу вимагає покарати Олександра Вілкула за використання персональних даних, до якого вдався нардеп при політичній пропаганді у вигляді поздоровлення жінок з восьмим березня. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Обозреватель криворожский.

Олександр Вілкул вже традиційно хапається за нагоду пропіаритись за допомогою вітальних листівок, цього разу нардеп скористався днем жінок. Реакція на увагу нардепа виявилася неоднозначною. Відома активістка з Кривого Рогу Тетяна Коріненко помітила в привітанні пряме порушення Закону «Про нерозголошення персональних даних». 

"07 березня 2018 р. у своїй  поштовій скриньці я виявила адресовану мені листівку з поздоровленням ввв народного депутата України Вілкула Олександра Юрійовича, в якому зазначені мої персональні дані: мої прізвище, ім’я та по батькові та моя домашня адреса".

Вона звернулася до уповноваженої з прав людини при Верховній Раді України Валерії Лутковської з проханням розглянути цю ситуацію. У повідомленні зазначається, що жінка не надавала Олександру Вілкулу своєї згоди на обробку персональних даних.

Тож пані Тетяна просить Валерію Лутковську:

"1. Відкрити провадження у справі про порушення моїх прав і законних інтересів у зв’язку з неправомірною обробкою моїх персональних даних народним депутатом України Вілкулом Олександром Юрійовичем.

2. Направити народному депутату України Вілкулу Олександру Юрійовичу акт реагування Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про виявлення порушень прав і свобод людини і громадянина з вимогами про вжиття ним відповідних заходів щодо знищення моїх персональних даних.

3. Вжити необхідні заходи щодо притягнення народного депутата України Вілкула Олександра Юрійовича до відповідальності за порушення вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Про вжиті заходи реагування на заяву криворіжанка просить повідомити письмово  відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян".

Нагадаємо, що минулого року дніпряни викидали піар-листівки Вілкула з під’їздів власних будинків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...