App Store Google Play

Філатов виставив Слобожанському рахунок і каже що не останній

11 Березня 08:00
Філатов виставив Слобожанському рахунок і каже що не останній

Селище Слобожанське отримало від Дніпра рахунок на 8,8 мільйона гривень за оплату поставленого тепла. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку міського голови Бориса Філатова у Facebook.

Борис Філатов стверджує, що "Дніпро не фінансуватиме чуже хороше життя, адже за все треба платити, особливо за незалежність". Тому комунальні теплопостачальні підприємства пропонують сусідню Слобожанську ОТГ погасити борги своїх співгромадян.

«Між іншим, психологія визначає п'ять стадій прийняття неминучого: 1) заперечення, 2) гнів, 3) торг, 4) депресія, 5) прийняття. Зараз ми з мешканцями Слобожанського на перших двох стадіях. Але неминучого все одно не уникнути», - написав Борис Філатов.

Міський голова запевнив, що не зупиниться у своїх нападках на Слобожанську громаду і буде й надалі виставляти рахунки аж до капітуляції і приєднання селища до міста.

«Розрахуйтеся чи інакше, як сказав класик, «відріжемо газ». І не нервуйте, можемо до речі поторгуватися, щоб ваша депресія не була такою сильною. А взагалі ми подружимося, але трохи пізніше. І ви мене приймете таким, який я є», - додав Філатов.

Крім того, компанія «АТБ» остаточно перереєстровувала юридичну адресу з Слобожанського назад в Дніпро. За повідомленням, маркет повернувся до міста майже через 8 років і тепер податки надходитимуть в Дніпро.

«А все тому, що вони люблять мера, а мер любить їх і буде тепер носити на руках», - зауважив Борис Філатов.

Раніше повідомлялося, що на розвиток віддалених районів міста влада Дніпра спрямує кошти, які планує отримати від селища Слобожанське за користування електричними, водо- та тепломережами, що належать місту. 

Нагадаємо, що за ініціативи міської влади Дніпра селище Слобожанське Дніпровського району, що межує з містом, залишилося без транспортного сполучення.

В свою чергу експерти розповіли, чому мешканці Слобожанської ОТГ не бажають приєднуватися до Дніпра

Зазначимо, це не перший наступ влади Дніпра на найбагатшу ОТГ України. Раніше, попри наявність діючих договорів на транспортні перевезення зі Слобожанського, департамент транспорту Дніпровської міської ради змінив чотири маршрути таким чином, аби вони не вивозили в центральну частину Дніпра мешканців селища

Раніше Дніпровська міська рада прийняла рішення щодо дискримінаційного оподаткування оренди землі в Дніпрі підприємствами, зареєстрованими в Слобожанській ОТГ.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...