App Store Google Play

Філатов виставив Слобожанському рахунок і каже що не останній

11 Березня 08:00
Філатов виставив Слобожанському рахунок і каже що не останній

Селище Слобожанське отримало від Дніпра рахунок на 8,8 мільйона гривень за оплату поставленого тепла. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку міського голови Бориса Філатова у Facebook.

Борис Філатов стверджує, що "Дніпро не фінансуватиме чуже хороше життя, адже за все треба платити, особливо за незалежність". Тому комунальні теплопостачальні підприємства пропонують сусідню Слобожанську ОТГ погасити борги своїх співгромадян.

«Між іншим, психологія визначає п'ять стадій прийняття неминучого: 1) заперечення, 2) гнів, 3) торг, 4) депресія, 5) прийняття. Зараз ми з мешканцями Слобожанського на перших двох стадіях. Але неминучого все одно не уникнути», - написав Борис Філатов.

Міський голова запевнив, що не зупиниться у своїх нападках на Слобожанську громаду і буде й надалі виставляти рахунки аж до капітуляції і приєднання селища до міста.

«Розрахуйтеся чи інакше, як сказав класик, «відріжемо газ». І не нервуйте, можемо до речі поторгуватися, щоб ваша депресія не була такою сильною. А взагалі ми подружимося, але трохи пізніше. І ви мене приймете таким, який я є», - додав Філатов.

Крім того, компанія «АТБ» остаточно перереєстровувала юридичну адресу з Слобожанського назад в Дніпро. За повідомленням, маркет повернувся до міста майже через 8 років і тепер податки надходитимуть в Дніпро.

«А все тому, що вони люблять мера, а мер любить їх і буде тепер носити на руках», - зауважив Борис Філатов.

Раніше повідомлялося, що на розвиток віддалених районів міста влада Дніпра спрямує кошти, які планує отримати від селища Слобожанське за користування електричними, водо- та тепломережами, що належать місту. 

Нагадаємо, що за ініціативи міської влади Дніпра селище Слобожанське Дніпровського району, що межує з містом, залишилося без транспортного сполучення.

В свою чергу експерти розповіли, чому мешканці Слобожанської ОТГ не бажають приєднуватися до Дніпра

Зазначимо, це не перший наступ влади Дніпра на найбагатшу ОТГ України. Раніше, попри наявність діючих договорів на транспортні перевезення зі Слобожанського, департамент транспорту Дніпровської міської ради змінив чотири маршрути таким чином, аби вони не вивозили в центральну частину Дніпра мешканців селища

Раніше Дніпровська міська рада прийняла рішення щодо дискримінаційного оподаткування оренди землі в Дніпрі підприємствами, зареєстрованими в Слобожанській ОТГ.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...