App Store Google Play

Денисенко подякував СБУ за затримку Рубана та попередження терактів

10 Березня 13:30
Денисенко подякував СБУ за затримку Рубана та попередження терактів

Попри значний вал негативних відгуків у пресі та соціальних мережах, слід подякувати СБУ за викриття ворожого агента, який доволі вправно тривалий час маскувався під героя-рятівника наших полонених. Таку думку висловив народний депутат Андрій Денисенко, коментуючи затримання «генерал-полковника» Володимира Рубана та пред’явлення йому звинувачень у підготовці низки терактів, повідомляє Дніпроград.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний обранець з Дніпра наголошує на необхідності якомога ретельнішого розслідування, але не вбачає у історії з Рубаном нічого дивного.

«Перед тим, як гнати хвилю, треба подякувати СБУ за викриття ворожого агента, який доволі вправно тривалий час маскувався під героя-рятівника наших полонених. Кожен, хто знайомий з Рубаном, прекрасно знає, що ця людина з подвійним і потрійним дном, абсолютно здатна працювати як на ворога, так і на кілька сторін водночас. І нічого неорганічного в усій цій історії за його участі немає», - написав Андрій Денисенко 10 березня.

На думку народного обранця, стійка недовіра до силових відомств у преси та суспільства – цілком зрозуміла і має пояснення. Але не в цьому випадку.

«Я розумію, звісно, що після шокінського тепловізора довіри до органів в цілому в нас лишилося небагато. Розумію, що заяви про підготовку замаху на ненависного багатьом Порошенка вмикають сходу в них режим довіри до будь-якого його ворога аж до рашистів включно. Це все прикро людське і навіть більше українське. Але не вірити своїм очам не можу. А докази саме наочні та неспростовні», - пояснює свою позицію Андрій Денисенко.

За словами Денисенка, слід відокремити саму ситуацію, що склалася, від її подачі в ЗМІ.

«Не знаю, чи докручує слідство піар-історію замаху на президента, але те, що ця зброя мала стріляти, вибухати і вбивати українців – очевидно. Так що велика дяка СБУ, а далі розберемось», - наголошує народний депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...