App Store Google Play

Денисенко подякував СБУ за затримку Рубана та попередження терактів

10 Березня 13:30
Денисенко подякував СБУ за затримку Рубана та попередження терактів

Попри значний вал негативних відгуків у пресі та соціальних мережах, слід подякувати СБУ за викриття ворожого агента, який доволі вправно тривалий час маскувався під героя-рятівника наших полонених. Таку думку висловив народний депутат Андрій Денисенко, коментуючи затримання «генерал-полковника» Володимира Рубана та пред’явлення йому звинувачень у підготовці низки терактів, повідомляє Дніпроград.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний обранець з Дніпра наголошує на необхідності якомога ретельнішого розслідування, але не вбачає у історії з Рубаном нічого дивного.

«Перед тим, як гнати хвилю, треба подякувати СБУ за викриття ворожого агента, який доволі вправно тривалий час маскувався під героя-рятівника наших полонених. Кожен, хто знайомий з Рубаном, прекрасно знає, що ця людина з подвійним і потрійним дном, абсолютно здатна працювати як на ворога, так і на кілька сторін водночас. І нічого неорганічного в усій цій історії за його участі немає», - написав Андрій Денисенко 10 березня.

На думку народного обранця, стійка недовіра до силових відомств у преси та суспільства – цілком зрозуміла і має пояснення. Але не в цьому випадку.

«Я розумію, звісно, що після шокінського тепловізора довіри до органів в цілому в нас лишилося небагато. Розумію, що заяви про підготовку замаху на ненависного багатьом Порошенка вмикають сходу в них режим довіри до будь-якого його ворога аж до рашистів включно. Це все прикро людське і навіть більше українське. Але не вірити своїм очам не можу. А докази саме наочні та неспростовні», - пояснює свою позицію Андрій Денисенко.

За словами Денисенка, слід відокремити саму ситуацію, що склалася, від її подачі в ЗМІ.

«Не знаю, чи докручує слідство піар-історію замаху на президента, але те, що ця зброя мала стріляти, вибухати і вбивати українців – очевидно. Так що велика дяка СБУ, а далі розберемось», - наголошує народний депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...