App Store Google Play

Денисенко подякував СБУ за затримку Рубана та попередження терактів

10 Березня 13:30
Денисенко подякував СБУ за затримку Рубана та попередження терактів

Попри значний вал негативних відгуків у пресі та соціальних мережах, слід подякувати СБУ за викриття ворожого агента, який доволі вправно тривалий час маскувався під героя-рятівника наших полонених. Таку думку висловив народний депутат Андрій Денисенко, коментуючи затримання «генерал-полковника» Володимира Рубана та пред’явлення йому звинувачень у підготовці низки терактів, повідомляє Дніпроград.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний обранець з Дніпра наголошує на необхідності якомога ретельнішого розслідування, але не вбачає у історії з Рубаном нічого дивного.

«Перед тим, як гнати хвилю, треба подякувати СБУ за викриття ворожого агента, який доволі вправно тривалий час маскувався під героя-рятівника наших полонених. Кожен, хто знайомий з Рубаном, прекрасно знає, що ця людина з подвійним і потрійним дном, абсолютно здатна працювати як на ворога, так і на кілька сторін водночас. І нічого неорганічного в усій цій історії за його участі немає», - написав Андрій Денисенко 10 березня.

На думку народного обранця, стійка недовіра до силових відомств у преси та суспільства – цілком зрозуміла і має пояснення. Але не в цьому випадку.

«Я розумію, звісно, що після шокінського тепловізора довіри до органів в цілому в нас лишилося небагато. Розумію, що заяви про підготовку замаху на ненависного багатьом Порошенка вмикають сходу в них режим довіри до будь-якого його ворога аж до рашистів включно. Це все прикро людське і навіть більше українське. Але не вірити своїм очам не можу. А докази саме наочні та неспростовні», - пояснює свою позицію Андрій Денисенко.

За словами Денисенка, слід відокремити саму ситуацію, що склалася, від її подачі в ЗМІ.

«Не знаю, чи докручує слідство піар-історію замаху на президента, але те, що ця зброя мала стріляти, вибухати і вбивати українців – очевидно. Так що велика дяка СБУ, а далі розберемось», - наголошує народний депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...