App Store Google Play

Денисенко подякував СБУ за затримку Рубана та попередження терактів

10 Березня 13:30
Денисенко подякував СБУ за затримку Рубана та попередження терактів

Попри значний вал негативних відгуків у пресі та соціальних мережах, слід подякувати СБУ за викриття ворожого агента, який доволі вправно тривалий час маскувався під героя-рятівника наших полонених. Таку думку висловив народний депутат Андрій Денисенко, коментуючи затримання «генерал-полковника» Володимира Рубана та пред’явлення йому звинувачень у підготовці низки терактів, повідомляє Дніпроград.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний обранець з Дніпра наголошує на необхідності якомога ретельнішого розслідування, але не вбачає у історії з Рубаном нічого дивного.

«Перед тим, як гнати хвилю, треба подякувати СБУ за викриття ворожого агента, який доволі вправно тривалий час маскувався під героя-рятівника наших полонених. Кожен, хто знайомий з Рубаном, прекрасно знає, що ця людина з подвійним і потрійним дном, абсолютно здатна працювати як на ворога, так і на кілька сторін водночас. І нічого неорганічного в усій цій історії за його участі немає», - написав Андрій Денисенко 10 березня.

На думку народного обранця, стійка недовіра до силових відомств у преси та суспільства – цілком зрозуміла і має пояснення. Але не в цьому випадку.

«Я розумію, звісно, що після шокінського тепловізора довіри до органів в цілому в нас лишилося небагато. Розумію, що заяви про підготовку замаху на ненависного багатьом Порошенка вмикають сходу в них режим довіри до будь-якого його ворога аж до рашистів включно. Це все прикро людське і навіть більше українське. Але не вірити своїм очам не можу. А докази саме наочні та неспростовні», - пояснює свою позицію Андрій Денисенко.

За словами Денисенка, слід відокремити саму ситуацію, що склалася, від її подачі в ЗМІ.

«Не знаю, чи докручує слідство піар-історію замаху на президента, але те, що ця зброя мала стріляти, вибухати і вбивати українців – очевидно. Так що велика дяка СБУ, а далі розберемось», - наголошує народний депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...