App Store Google Play

Мешканцям Дніпропетровської області приходять повістки, але в армії забирати поки не будуть

6 Березня 15:00
Мешканцям Дніпропетровської області приходять повістки, але в армії забирати поки не будуть

Мешканці Дніпропетровської області призовного віку почали отримувати повістки з вимогою з’явитися до своїх військових комісаріатів за місцем реєстрації, але це не означає, що їх будуть одразу забирати на строкову службу. Про це сьогодні, 6 березня, під час прес-конференції повідомив заступник військового комісара Дніпропетровського обласного військового комісаріату підполковник Сергій Полуциган, передає Дніпроград.

Військовий зазначив, що цей процес необхідний для внесення та оновлення інформації в новостворений реєстр громадян призовного віку.

«На початку року ми вели роботу зі створення цього реєстру, а на даний момент розпочався процес його наповнення. Ми співпрацюємо із різними міністерствами та підприємствами, які надають нам інформацію про призовників. Новий реєстр дозволить зробити моніторинг більш прозорим та ефективним», - розповів Сергій Полуциган.

До військоматів протягом наступних місяців мають з’явитися близько 60 тисяч мешканців області. Кількість та якісний склад весіннього призову визначать лише у квітні, але відомо, що ця цифра буде на рівні приблизно 2 тисяч осіб.

Нагадаємо, що минулої осені призов на Дніпропетровщині було виконано на 100%. Із 2740 строковиків у ЗСУ відправилися 1740 чоловіків, у Національну гвардію — 945, у Державну службу транспорту — 55 осіб.

Особам, які переховуються від строкової служби, згідно статті 355 ККУ передбачується покарання у вигляді позбавлення волі строком до 5 років. У свою чергу, особи, які порушили правила обліку військовозобов’язаних, можуть отримати адміністративне покарання у вигляді штрафу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...