App Store Google Play

Мешканцям Дніпропетровської області приходять повістки, але в армії забирати поки не будуть

6 Березня 15:00
Мешканцям Дніпропетровської області приходять повістки, але в армії забирати поки не будуть

Мешканці Дніпропетровської області призовного віку почали отримувати повістки з вимогою з’явитися до своїх військових комісаріатів за місцем реєстрації, але це не означає, що їх будуть одразу забирати на строкову службу. Про це сьогодні, 6 березня, під час прес-конференції повідомив заступник військового комісара Дніпропетровського обласного військового комісаріату підполковник Сергій Полуциган, передає Дніпроград.

Військовий зазначив, що цей процес необхідний для внесення та оновлення інформації в новостворений реєстр громадян призовного віку.

«На початку року ми вели роботу зі створення цього реєстру, а на даний момент розпочався процес його наповнення. Ми співпрацюємо із різними міністерствами та підприємствами, які надають нам інформацію про призовників. Новий реєстр дозволить зробити моніторинг більш прозорим та ефективним», - розповів Сергій Полуциган.

До військоматів протягом наступних місяців мають з’явитися близько 60 тисяч мешканців області. Кількість та якісний склад весіннього призову визначать лише у квітні, але відомо, що ця цифра буде на рівні приблизно 2 тисяч осіб.

Нагадаємо, що минулої осені призов на Дніпропетровщині було виконано на 100%. Із 2740 строковиків у ЗСУ відправилися 1740 чоловіків, у Національну гвардію — 945, у Державну службу транспорту — 55 осіб.

Особам, які переховуються від строкової служби, згідно статті 355 ККУ передбачується покарання у вигляді позбавлення волі строком до 5 років. У свою чергу, особи, які порушили правила обліку військовозобов’язаних, можуть отримати адміністративне покарання у вигляді штрафу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...