App Store Google Play

Мешканцям Дніпропетровської області приходять повістки, але в армії забирати поки не будуть

6 Березня 15:00
Мешканцям Дніпропетровської області приходять повістки, але в армії забирати поки не будуть

Мешканці Дніпропетровської області призовного віку почали отримувати повістки з вимогою з’явитися до своїх військових комісаріатів за місцем реєстрації, але це не означає, що їх будуть одразу забирати на строкову службу. Про це сьогодні, 6 березня, під час прес-конференції повідомив заступник військового комісара Дніпропетровського обласного військового комісаріату підполковник Сергій Полуциган, передає Дніпроград.

Військовий зазначив, що цей процес необхідний для внесення та оновлення інформації в новостворений реєстр громадян призовного віку.

«На початку року ми вели роботу зі створення цього реєстру, а на даний момент розпочався процес його наповнення. Ми співпрацюємо із різними міністерствами та підприємствами, які надають нам інформацію про призовників. Новий реєстр дозволить зробити моніторинг більш прозорим та ефективним», - розповів Сергій Полуциган.

До військоматів протягом наступних місяців мають з’явитися близько 60 тисяч мешканців області. Кількість та якісний склад весіннього призову визначать лише у квітні, але відомо, що ця цифра буде на рівні приблизно 2 тисяч осіб.

Нагадаємо, що минулої осені призов на Дніпропетровщині було виконано на 100%. Із 2740 строковиків у ЗСУ відправилися 1740 чоловіків, у Національну гвардію — 945, у Державну службу транспорту — 55 осіб.

Особам, які переховуються від строкової служби, згідно статті 355 ККУ передбачується покарання у вигляді позбавлення волі строком до 5 років. У свою чергу, особи, які порушили правила обліку військовозобов’язаних, можуть отримати адміністративне покарання у вигляді штрафу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

None conformisme по Дніпрянському.Вілкул мріє проїхати танками по Дніпру, планує звезти тітушню до міста, з метою повторити свій успіх минулого року, коли тітушня з «беркутами» побила атов...
Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...