App Store Google Play

Мешканцям Дніпропетровської області приходять повістки, але в армії забирати поки не будуть

6 Березня 15:00
Мешканцям Дніпропетровської області приходять повістки, але в армії забирати поки не будуть

Мешканці Дніпропетровської області призовного віку почали отримувати повістки з вимогою з’явитися до своїх військових комісаріатів за місцем реєстрації, але це не означає, що їх будуть одразу забирати на строкову службу. Про це сьогодні, 6 березня, під час прес-конференції повідомив заступник військового комісара Дніпропетровського обласного військового комісаріату підполковник Сергій Полуциган, передає Дніпроград.

Військовий зазначив, що цей процес необхідний для внесення та оновлення інформації в новостворений реєстр громадян призовного віку.

«На початку року ми вели роботу зі створення цього реєстру, а на даний момент розпочався процес його наповнення. Ми співпрацюємо із різними міністерствами та підприємствами, які надають нам інформацію про призовників. Новий реєстр дозволить зробити моніторинг більш прозорим та ефективним», - розповів Сергій Полуциган.

До військоматів протягом наступних місяців мають з’явитися близько 60 тисяч мешканців області. Кількість та якісний склад весіннього призову визначать лише у квітні, але відомо, що ця цифра буде на рівні приблизно 2 тисяч осіб.

Нагадаємо, що минулої осені призов на Дніпропетровщині було виконано на 100%. Із 2740 строковиків у ЗСУ відправилися 1740 чоловіків, у Національну гвардію — 945, у Державну службу транспорту — 55 осіб.

Особам, які переховуються від строкової служби, згідно статті 355 ККУ передбачується покарання у вигляді позбавлення волі строком до 5 років. У свою чергу, особи, які порушили правила обліку військовозобов’язаних, можуть отримати адміністративне покарання у вигляді штрафу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...