App Store Google Play

У Дніпрі оголосили переможців міського етапу конкурсу «Собори наших душ-2018»

28 Лютого 12:20
У Дніпрі оголосили переможців міського етапу конкурсу «Собори наших душ-2018»

Вчора, 27 лютого, у міському Палаці дітей та юнацтва у Дніпрі підбили підсумки міського етапу конкурсного фестивалю «Собори наших душ-2018» і нагородили його переможців. Цього року захід зібрав понад 900 учасників – учнів і вихованців навчальних і позашкільних закладів міста. Про це повідомили у прес-службі міськради Дніпра, інформує Дніпроград.

Переможцями стали 607 дітей у номінаціях «Наддніпрянські замальовки» (декоративно-ужиткове мистецтво), «Наддніпрянські замальовки» (образотворче мистецтво), «У долонях слова молодого» (поезія, проза).

Переможці отримали грамоти. Усі вони представлятимуть Дніпро на обласному етапі конкурсу. Привітала усіх присутніх начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Анна Браткова. Вона подякувала педагогам і батькам за те, що виховують таких творчих, талановитих дніпровців.

«Конкурс проводять вже дев’ятнадцятий рік поспіль. Він дає нашому молодому поколінню змогу проявити свою творчість, таланти, об’єднати юнаків та дівчат на ґрунті національних традицій. Місто пишається такою талановитою молоддю. Подальшого творчого натхнення та майбутніх перемог», – сказала представниця мерії.

Вона також оголосила і вручила спеціальний приз переможниці глядацьких симпатій у номінації «Образотворче мистецтво». Нею стала 8-річна вихованка студії «Веселка» міського дитячого молодіжного центру Валерія Баранник. Саме її малюнок набрав найбільше голосів на сторінці у соціальній мережі Facebook.

Під час заходу також були відзначені грамотами керівники творчих гуртків, центрів позашкільної роботи. На сцені палацу виступили його творчі колективи.

Одна з переможниць у номінації «У долонях слова молодого» (поезія, проза) 14-річна Єва Галицька радіє такій відзнаці. Дівчина вже чотири рази ставала переможницею конкурсу.

«Цьогорічний конкурс є для мене особливим, оскільки саме до нього видана моя перша збірка віршів і творів, написаних мною протягом останніх восьми років. Тут є душевні переживання про любов, дружбу», – розповіла дівчина.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...