App Store Google Play

У Дніпрі оголосили переможців міського етапу конкурсу «Собори наших душ-2018»

28.02.2018 12:20
У Дніпрі оголосили переможців міського етапу конкурсу «Собори наших душ-2018»

Вчора, 27 лютого, у міському Палаці дітей та юнацтва у Дніпрі підбили підсумки міського етапу конкурсного фестивалю «Собори наших душ-2018» і нагородили його переможців. Цього року захід зібрав понад 900 учасників – учнів і вихованців навчальних і позашкільних закладів міста. Про це повідомили у прес-службі міськради Дніпра, інформує Дніпроград.

Переможцями стали 607 дітей у номінаціях «Наддніпрянські замальовки» (декоративно-ужиткове мистецтво), «Наддніпрянські замальовки» (образотворче мистецтво), «У долонях слова молодого» (поезія, проза).

Переможці отримали грамоти. Усі вони представлятимуть Дніпро на обласному етапі конкурсу. Привітала усіх присутніх начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Анна Браткова. Вона подякувала педагогам і батькам за те, що виховують таких творчих, талановитих дніпровців.

«Конкурс проводять вже дев’ятнадцятий рік поспіль. Він дає нашому молодому поколінню змогу проявити свою творчість, таланти, об’єднати юнаків та дівчат на ґрунті національних традицій. Місто пишається такою талановитою молоддю. Подальшого творчого натхнення та майбутніх перемог», – сказала представниця мерії.

Вона також оголосила і вручила спеціальний приз переможниці глядацьких симпатій у номінації «Образотворче мистецтво». Нею стала 8-річна вихованка студії «Веселка» міського дитячого молодіжного центру Валерія Баранник. Саме її малюнок набрав найбільше голосів на сторінці у соціальній мережі Facebook.

Під час заходу також були відзначені грамотами керівники творчих гуртків, центрів позашкільної роботи. На сцені палацу виступили його творчі колективи.

Одна з переможниць у номінації «У долонях слова молодого» (поезія, проза) 14-річна Єва Галицька радіє такій відзнаці. Дівчина вже чотири рази ставала переможницею конкурсу.

«Цьогорічний конкурс є для мене особливим, оскільки саме до нього видана моя перша збірка віршів і творів, написаних мною протягом останніх восьми років. Тут є душевні переживання про любов, дружбу», – розповіла дівчина.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...
Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...