App Store Google Play

Транспортники Дніпра підвищують тарифи на гривню і грозяться на цьому не зупинятись

28.02.2018 15:40
Транспортники Дніпра підвищують тарифи на гривню і грозяться на цьому не зупинятись

Протягом найближчих десяти днів у деяких маршрутках Дніпра підвищать тариф на проїзд до семи гривень. Про це сьогодні, 28 лютого, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" заявив голова обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства Андрій Берчук, передає Дніпроград з місця подій.

За словами Берчука, виконком міської ради проголосував за прийняття регуляторного акту, який встановлює верхню межу вартості проїзду на маршрути Дніпра - сім гривень. Завтра, 1 березня, рішення вступить в силу після його опублікування на офіційному сайті міськради. Ще протягом десяти днів у місті пройде інформативна компанія, після якої проїзд в громтранспорті подорожчає до семи гривень.

"На 1 гривню підвищиться проїзд на тих маршрутах, де низький пасажиропотік, тобто людина їде від початкової зупинки і до кінцевої. Якщо ж маршрут покриває збитки, то плату за проїзд там навряд чи підвищать", - зазначив Берчук.

Також представник перевізників зазначив, що наразі сім гривень - це лише перехідний етап підвищення проїзду до дев'яти, а то й до 10 гривень. Про будь-які заходи з підвищення комфорту чи якості перевезень мова навіть не може йти, вищезазначений тариф дозволить лише "виживати бідолашним перевізникам".

"Паливо-мастильні мастильні матеріали дорожчають, а запасні частини прив’язані до курсу долара, тому з’явилась необхідність підвищення вартості проїзду. Також витрати за пільговиків лягають на плечі перевізника. Окрім того, ми маємо серйозну кадрову проблему,  нам не вистачає водіїв, машини стоять в парку, але на них нікому їздити. Середня зарплата 3700-4000 гривень у водія. Більшість працювати за такі гроші просто відмовляють", - розповів Андрій Берчук.

Водночас на місцевих сайтах АТП та на Jooble (сайт з пошуку роботи) пропонують роботу водіям мікроавтобусів з оплатою від 10 тисяч гривень. При цьому план, який здає середня маршрутка на центральних маршрутах - від 1500 гривень на добу.

На яких саме маршрутах подорожчає проїзд - поки невідомо. Наразі це питання узгоджують перевізники та міська влада. Втім, ані про модернізацію рухомого складу, ані про дотримання "автобусами" ПДР та режиму перевезень мова не йде.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...