App Store Google Play

Вмотивованих активістів Дніпра та області закликають подати заявку на Премію облради

26 Лютого 16:40
Вмотивованих активістів Дніпра та області закликають подати заявку на Премію облради

Переможці минулорічної Премії Дніпропетровської обласної ради запрошують активних діячів Дніпра та області подати заявку на новий етап Премії. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів директора КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини» Сергія Кривогуза.

За інформацією, 15 березня стартує перший етап Премії Дніпропетровської облради - прийом документів. Орієнтовно нагородження переможців відбудеться у червні. Друга хвиля конкурсу стартує восени.

«Минуло року Премія проходила у два етапи, в першому були представлені 10 категорій, в другому – додали ще одну номінацію «Юні дарування». За весь період комісія розглянула заявки від 360 осіб, з яких обрали 100 переможців. В першому етапі перемогли 39 осіб, а в другому – 61», -  розповів Сергій Кривогуз.

Це вже третій конкурс, починаючи із минулого року. Переможці отримують на карту виплати у розмірі 15 тисяч гривень, з яких вираховують податки.

«Я більше десяти років займаюсь волонтерською діяльністю. Останні три роки підіймаю тему допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам бойових дій», - зазначила переможниця минулорічної Премії у категорії «героїчні вчинки» Яна Казаріна.

Переможниця минулорічної Премії у категорії «За досягнення в культурно-мистецькій діяльності» Анна Косих додала, що отримала нагороду, адже є керівником гуртка петриківського розпису та навчає мистецтву дітей.

Нагадаємо, що усі номінанти мають зробити свій вагомий внесок у розбудову регіону та країни. 11 номінацій розподілені за різними категоріями, серед яких наука, медицина, культура, спорт, журналістика, сільське господарство, героїчні вчинки, громадська діяльність, а також категорія «Юні дарування» для дітей віком від 14 до 17 років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...