App Store Google Play

Вмотивованих активістів Дніпра та області закликають подати заявку на Премію облради

26 Лютого 16:40
Вмотивованих активістів Дніпра та області закликають подати заявку на Премію облради

Переможці минулорічної Премії Дніпропетровської обласної ради запрошують активних діячів Дніпра та області подати заявку на новий етап Премії. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів директора КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини» Сергія Кривогуза.

За інформацією, 15 березня стартує перший етап Премії Дніпропетровської облради - прийом документів. Орієнтовно нагородження переможців відбудеться у червні. Друга хвиля конкурсу стартує восени.

«Минуло року Премія проходила у два етапи, в першому були представлені 10 категорій, в другому – додали ще одну номінацію «Юні дарування». За весь період комісія розглянула заявки від 360 осіб, з яких обрали 100 переможців. В першому етапі перемогли 39 осіб, а в другому – 61», -  розповів Сергій Кривогуз.

Це вже третій конкурс, починаючи із минулого року. Переможці отримують на карту виплати у розмірі 15 тисяч гривень, з яких вираховують податки.

«Я більше десяти років займаюсь волонтерською діяльністю. Останні три роки підіймаю тему допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам бойових дій», - зазначила переможниця минулорічної Премії у категорії «героїчні вчинки» Яна Казаріна.

Переможниця минулорічної Премії у категорії «За досягнення в культурно-мистецькій діяльності» Анна Косих додала, що отримала нагороду, адже є керівником гуртка петриківського розпису та навчає мистецтву дітей.

Нагадаємо, що усі номінанти мають зробити свій вагомий внесок у розбудову регіону та країни. 11 номінацій розподілені за різними категоріями, серед яких наука, медицина, культура, спорт, журналістика, сільське господарство, героїчні вчинки, громадська діяльність, а також категорія «Юні дарування» для дітей віком від 14 до 17 років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...