App Store Google Play

Вмотивованих активістів Дніпра та області закликають подати заявку на Премію облради

26 Лютого 16:40
Вмотивованих активістів Дніпра та області закликають подати заявку на Премію облради

Переможці минулорічної Премії Дніпропетровської обласної ради запрошують активних діячів Дніпра та області подати заявку на новий етап Премії. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів директора КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини» Сергія Кривогуза.

За інформацією, 15 березня стартує перший етап Премії Дніпропетровської облради - прийом документів. Орієнтовно нагородження переможців відбудеться у червні. Друга хвиля конкурсу стартує восени.

«Минуло року Премія проходила у два етапи, в першому були представлені 10 категорій, в другому – додали ще одну номінацію «Юні дарування». За весь період комісія розглянула заявки від 360 осіб, з яких обрали 100 переможців. В першому етапі перемогли 39 осіб, а в другому – 61», -  розповів Сергій Кривогуз.

Це вже третій конкурс, починаючи із минулого року. Переможці отримують на карту виплати у розмірі 15 тисяч гривень, з яких вираховують податки.

«Я більше десяти років займаюсь волонтерською діяльністю. Останні три роки підіймаю тему допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам бойових дій», - зазначила переможниця минулорічної Премії у категорії «героїчні вчинки» Яна Казаріна.

Переможниця минулорічної Премії у категорії «За досягнення в культурно-мистецькій діяльності» Анна Косих додала, що отримала нагороду, адже є керівником гуртка петриківського розпису та навчає мистецтву дітей.

Нагадаємо, що усі номінанти мають зробити свій вагомий внесок у розбудову регіону та країни. 11 номінацій розподілені за різними категоріями, серед яких наука, медицина, культура, спорт, журналістика, сільське господарство, героїчні вчинки, громадська діяльність, а також категорія «Юні дарування» для дітей віком від 14 до 17 років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...