App Store Google Play

Українці зібрали понад 40 млн грн на благодійність через термінали ПриватБанку

25 Лютого 17:00
Українці зібрали понад 40 млн грн на благодійність через термінали ПриватБанку

Протягом 2017 року через термінали до благодійного фонду ПриватБанку від українців надійшло більше 40 мільйонів гривень внесків. Завдяки цьому було надано допомогу десяткам лікарень, пораненим бійцям та хворим дітям. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу банку.

"У 10 дитячих лікарень України (Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Харків, Херсон, Тернопіль, Рівне, Полтава, Миколаїв, Черкаси) ми купили гематологічні та біохімічні аналізатори крові, реактиви до них на суму понад 9 млн грн. Лікарі в цих закладах зможуть швидко та точно встановлювати діагнози дітей. А рання діагностика – це запорука швидкого одужання. Прифронтові районні лікарні (Покровськ, Волноваха, Курахово) першими приймають поранених хлопців з передової та місцеве населення. Тому вкрай важливо було придбати сучасне обладнання для надання невідкладної допомоги, що ми й зробили. Ще закупили ліки у військові шпиталі, відремонтували броньовані автівки для спецоперацій. Загалом за цією програмою витратили 4,29 млн грн", - зазначається у повідомлені ПриватБанку.

Окрім цього, завдяки внескам українців, банк оплатив дороге лікування онкохворих дітей; курси реабілітації дітям із ДЦП, аутизмом, вадами слуху; закупівлю імплантатів. На це витрачено 3.2 млн грн. Також родини 18 дітей з тяжкими вадами серця вже можуть не хвилюватися за життя своєї дитини з цього приводу. 1,7 млн грн банк витратив на усунення вад серця через встановлення «латочок» (оклюдерів, стент-систем, спіралей) у дитячі серця.

"Коли в Національному інституті трансплантології ім. Шалімова м. Києва вийшов з ладу томограф, пацієнти були вимушені звертатися до інших закладів, аби пройти діагностику стану після складних операцій. На гроші, які ви нам перераховували, фонд придбав деталь для відновлення роботи пристрою. На це витратили 3,3 млн грн", - додають у прес-службі.

Родини загиблих та постраждалі під час вибуху на шахті «Степова» (трагедія сталася 2 березня 2017 року) отримали допомогу на зібрані фондом кошти. Ще було надано допомогу постраждалим від вибуху газу в гуртожитку м. Чернігова, жителям прифронтової Авдіївки, постраждалим від пожежі в Херсоні тощо. 723 тис. грн – загальна сума допомоги.

"Особливої уваги потребують діти, що виховуються в державних закладах. У спеціалізований Пугачівський дитячий будинок-інтернат для дівчат доставили дієтичні добавки з вітамінами та мінералами, низку інших медичних препаратів, які необхідні дітям за станом здоров’я. В інших установах відремонтували душову кімнату, встановили гральні реабілітаційні комплекси та придбали інші необхідні речі. Фонд витратив 689 тис. грн за цим напрямком", - підсумували у ПриватБанку.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...