App Store Google Play

У Дніпрі керівник держпідприємства поширює антиукраїнські дописи і ностальгує за "совком"

24 Лютого 10:10
У Дніпрі керівник держпідприємства поширює антиукраїнські дописи і ностальгує за "совком"

В Україні вже нікого не здивуєш тим, що навіть після Революції Гідності більшість чиновників досі живуть минулим і сповідують цінності давно мертвого радянського союзу. Парадокс, однак робота на державу не гарантує того, що чиновник поважає і любить її.

Одним з таких прикладів є такий собі Радомир Король, директор Науково-дослідного та конструкторсько-технологічного інституту трубної промисловості ім.Осади.

42-річний керівник Державного підприємства не просто в душі ностальгує за «совком» і добою правління Януковича, але й демонструє це у соцмережах.

Чиновник, який очолив підприємство вже після Революції Гідності, прийшовши з бізнесу, не приховує своє незадоволення новою проукраїнською владою і активно постить на своїй сторінці  Фейсбук сучасні заяви екс-прем’єра Миколи Азарова, антиукраїнських блогерів Анатолія Шарія та Тетяни Монтян і захоплюється політичними діячами часів СРСР.

Антиукраїнські дописи та репости в стилі «какую страну разрушилі» щедро перемежаються поширенням дописів проукраїнського віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку Степана Кубіва, втім цей дивний факт має просте пояснення: Кубів є безпосереднім начальником Короля, а отже перепости – є типовим лабузінням чиновника радянського розливу.

Скромний керівник колись потужного державного підприємства, який, судячи з декларації, є бідним, мов церковна миша  і живе з мамою, на яку записане все майно включно з автомобілем Nissan X-trail, до слова, прославився кілька років тому тим, що позичив одіозній судді Печерського суду Оксані Царевич (саме вона була однією з суддів, які виносили завідомо неправомірні рішення щодо активістів Євромайдану) 400 тисяч гривень, на які вона за кілька днів до звільнення придбала новеньке авто. На той час у декларації Радомира Короля значились сумні нулі.

Втім, ані цей скандал, ані антиукраїнська позиція керівника стратегічного ДП, який наразі активно відстоює в соцмережах позицію непотрібності декомунізації і залишення в назві міста і області прізвища ката українців Петровського, не бентежать безпосереднє начальство самого Короля, який представляє Україну на міжнародному рівні.

Теги: Король, НДТІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...