App Store Google Play

У Дніпрі керівник держпідприємства поширює антиукраїнські дописи і ностальгує за "совком"

24 Лютого 10:10
У Дніпрі керівник держпідприємства поширює антиукраїнські дописи і ностальгує за "совком"

В Україні вже нікого не здивуєш тим, що навіть після Революції Гідності більшість чиновників досі живуть минулим і сповідують цінності давно мертвого радянського союзу. Парадокс, однак робота на державу не гарантує того, що чиновник поважає і любить її.

Одним з таких прикладів є такий собі Радомир Король, директор Науково-дослідного та конструкторсько-технологічного інституту трубної промисловості ім.Осади.

42-річний керівник Державного підприємства не просто в душі ностальгує за «совком» і добою правління Януковича, але й демонструє це у соцмережах.

Чиновник, який очолив підприємство вже після Революції Гідності, прийшовши з бізнесу, не приховує своє незадоволення новою проукраїнською владою і активно постить на своїй сторінці  Фейсбук сучасні заяви екс-прем’єра Миколи Азарова, антиукраїнських блогерів Анатолія Шарія та Тетяни Монтян і захоплюється політичними діячами часів СРСР.

Антиукраїнські дописи та репости в стилі «какую страну разрушилі» щедро перемежаються поширенням дописів проукраїнського віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку Степана Кубіва, втім цей дивний факт має просте пояснення: Кубів є безпосереднім начальником Короля, а отже перепости – є типовим лабузінням чиновника радянського розливу.

Скромний керівник колись потужного державного підприємства, який, судячи з декларації, є бідним, мов церковна миша  і живе з мамою, на яку записане все майно включно з автомобілем Nissan X-trail, до слова, прославився кілька років тому тим, що позичив одіозній судді Печерського суду Оксані Царевич (саме вона була однією з суддів, які виносили завідомо неправомірні рішення щодо активістів Євромайдану) 400 тисяч гривень, на які вона за кілька днів до звільнення придбала новеньке авто. На той час у декларації Радомира Короля значились сумні нулі.

Втім, ані цей скандал, ані антиукраїнська позиція керівника стратегічного ДП, який наразі активно відстоює в соцмережах позицію непотрібності декомунізації і залишення в назві міста і області прізвища ката українців Петровського, не бентежать безпосереднє начальство самого Короля, який представляє Україну на міжнародному рівні.

Теги: Король, НДТІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...