App Store Google Play

Фермери заявляють, що ніякого замаху на життя одіозного судді під часу пікету його будинку не було

23 Лютого 17:00
Фермери заявляють, що ніякого замаху на життя одіозного судді під часу пікету його будинку не було

Голова Асоціації фермерів та землевласників Дніпропетровської Анатолій Гайворонський повідомив, що ніякого замаху на життя чи планів пошкодити майно судді Леонова у активістів під час пікету його будинку не було. Про це Гайворонський заявив сьогодні, 23 лютого, під час прес-конференції, передає Дніпроград.

«Суддя Леонов звернувся до органів правосуддя із заявою про те, що наші активісти начебто закидали його подвір’я фаєрами та хотіли підпалити будинок. Але це неправда, на відео, яке ми знімали, чітко видно, що після того, як догоріли фаєра, хлопці їх поклали на землю та пішли. Єдине що ми зробили – це залишили на воротах гаража судді грамоту про народну недовіру», - повідомив Анатолій Гайворонський.

Окрім цього, він додав, що суддя Леонов і надалі продовжує руйнувати справу щодо рейдерського захоплення фермерського господарства «ДАР».

«На нього відкрито одразу декілька справ щодо винесення завідомо неправомірних рішень, порушення законодавства тощо. Але чомусь він продовжує свою роботу у суді», - додав голова асоціації фермерів.

Нагадаємо, днями близько сотні активістів завітали до будинку судді Леонова. Активісти звинувачують суддю у винесенні завідомо неправосудних рішень. Леонов розглядав судову справу по рейдерському захопленню фермерського господарства «ДАР» у селі Попасне Новомосковського району. За словами мітингарів, своїми діями суддя захищає злодіїв та рейдерів. Протестувальники звинувачували його у хабарництві та ухваленні свідомо неправомірних рішень.

Зокрема, суддя Леонов відправив за грати людину яка давала правдиві свідчення проти рейдерів та яка практично участі в цій рейдерській атаці не брала. У свою чергу, служитель Феміди змінив статус рейдерів, які дійсно це організовували, на потерпілих, а попередніх потерпілих – на свідків.

Варто також зазначити, що Леонов - один із перших, хто відмовився розглядати справу групи терористів, які збили борт ІЛ-76 із 49 військовими.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі невідомі рейдери захопили будинок релігійної організації міста.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...