App Store Google Play

Фермери заявляють, що ніякого замаху на життя одіозного судді під часу пікету його будинку не було

23 Лютого 17:00
Фермери заявляють, що ніякого замаху на життя одіозного судді під часу пікету його будинку не було

Голова Асоціації фермерів та землевласників Дніпропетровської Анатолій Гайворонський повідомив, що ніякого замаху на життя чи планів пошкодити майно судді Леонова у активістів під час пікету його будинку не було. Про це Гайворонський заявив сьогодні, 23 лютого, під час прес-конференції, передає Дніпроград.

«Суддя Леонов звернувся до органів правосуддя із заявою про те, що наші активісти начебто закидали його подвір’я фаєрами та хотіли підпалити будинок. Але це неправда, на відео, яке ми знімали, чітко видно, що після того, як догоріли фаєра, хлопці їх поклали на землю та пішли. Єдине що ми зробили – це залишили на воротах гаража судді грамоту про народну недовіру», - повідомив Анатолій Гайворонський.

Окрім цього, він додав, що суддя Леонов і надалі продовжує руйнувати справу щодо рейдерського захоплення фермерського господарства «ДАР».

«На нього відкрито одразу декілька справ щодо винесення завідомо неправомірних рішень, порушення законодавства тощо. Але чомусь він продовжує свою роботу у суді», - додав голова асоціації фермерів.

Нагадаємо, днями близько сотні активістів завітали до будинку судді Леонова. Активісти звинувачують суддю у винесенні завідомо неправосудних рішень. Леонов розглядав судову справу по рейдерському захопленню фермерського господарства «ДАР» у селі Попасне Новомосковського району. За словами мітингарів, своїми діями суддя захищає злодіїв та рейдерів. Протестувальники звинувачували його у хабарництві та ухваленні свідомо неправомірних рішень.

Зокрема, суддя Леонов відправив за грати людину яка давала правдиві свідчення проти рейдерів та яка практично участі в цій рейдерській атаці не брала. У свою чергу, служитель Феміди змінив статус рейдерів, які дійсно це організовували, на потерпілих, а попередніх потерпілих – на свідків.

Варто також зазначити, що Леонов - один із перших, хто відмовився розглядати справу групи терористів, які збили борт ІЛ-76 із 49 військовими.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі невідомі рейдери захопили будинок релігійної організації міста.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...