App Store Google Play

Новостворені ОТГ Січеславської області готуються до перших виборів

22 Лютого 19:30
Новостворені ОТГ Січеславської області готуються до перших виборів

Наразі у Січеславській області створено 60 об'єднаних територіальних громад. Так, у новостворених ОТГ, серед яких Перещепинська, Личківська та Чумаківська, будуть проведені перші вибори депутатів місцевого рівня. Про це сьогодні, 22 лютого, повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів юриста Віталія Коновалова.

Як зазначається, 16 лютого 2018 року центральною виборчою комісією було прийнято рішення про проведення виборів депутатів місцевого рівня на території Січеславської області.

Відповідно до зазначеної постанови будуть проведені перші вибори депутатів у Перещепинській, Личківській, Чумаківській селищних радах ОТГ. Це ті громади, які продовжують об'єднуватися відповідно до процесу децентралізації.

"Вчора, 21 лютого, уряд прийняв законопроект про адміністративно-територіальний устрій. Законопроект передбачає створення адміністративно-територіальних одиниць, шляхом ліквідації тих меж, які встановлені на даний час. Наразі він перебуває на розгляді та можливо буде схвалений урядом України. Прийняття закону сприятиме ліквідації дублювання функцій районних державних адміністрацій та ОТГ", - пояснив юрист Віталій Коновалов.

Юрист зазначив, що, якщо закон все ж приймуть, переваги полягатимуть у визначенні системи адміністративно-територіального устрою. Загалом будуть укрупнені райони та сільські ради.

Раніше повідомлялося, що в Дніпропетровській області Васильківська районна виборча комісія під час засідання 14 вересня з порушенням сформувала склад Миколаївської територіальної виборчої комісії. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...