App Store Google Play

Новостворені ОТГ Січеславської області готуються до перших виборів

22 Лютого 19:30
Новостворені ОТГ Січеславської області готуються до перших виборів

Наразі у Січеславській області створено 60 об'єднаних територіальних громад. Так, у новостворених ОТГ, серед яких Перещепинська, Личківська та Чумаківська, будуть проведені перші вибори депутатів місцевого рівня. Про це сьогодні, 22 лютого, повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів юриста Віталія Коновалова.

Як зазначається, 16 лютого 2018 року центральною виборчою комісією було прийнято рішення про проведення виборів депутатів місцевого рівня на території Січеславської області.

Відповідно до зазначеної постанови будуть проведені перші вибори депутатів у Перещепинській, Личківській, Чумаківській селищних радах ОТГ. Це ті громади, які продовжують об'єднуватися відповідно до процесу децентралізації.

"Вчора, 21 лютого, уряд прийняв законопроект про адміністративно-територіальний устрій. Законопроект передбачає створення адміністративно-територіальних одиниць, шляхом ліквідації тих меж, які встановлені на даний час. Наразі він перебуває на розгляді та можливо буде схвалений урядом України. Прийняття закону сприятиме ліквідації дублювання функцій районних державних адміністрацій та ОТГ", - пояснив юрист Віталій Коновалов.

Юрист зазначив, що, якщо закон все ж приймуть, переваги полягатимуть у визначенні системи адміністративно-територіального устрою. Загалом будуть укрупнені райони та сільські ради.

Раніше повідомлялося, що в Дніпропетровській області Васильківська районна виборча комісія під час засідання 14 вересня з порушенням сформувала склад Миколаївської територіальної виборчої комісії. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...