App Store Google Play

Новостворені ОТГ Січеславської області готуються до перших виборів

22 Лютого 19:30
Новостворені ОТГ Січеславської області готуються до перших виборів

Наразі у Січеславській області створено 60 об'єднаних територіальних громад. Так, у новостворених ОТГ, серед яких Перещепинська, Личківська та Чумаківська, будуть проведені перші вибори депутатів місцевого рівня. Про це сьогодні, 22 лютого, повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів юриста Віталія Коновалова.

Як зазначається, 16 лютого 2018 року центральною виборчою комісією було прийнято рішення про проведення виборів депутатів місцевого рівня на території Січеславської області.

Відповідно до зазначеної постанови будуть проведені перші вибори депутатів у Перещепинській, Личківській, Чумаківській селищних радах ОТГ. Це ті громади, які продовжують об'єднуватися відповідно до процесу децентралізації.

"Вчора, 21 лютого, уряд прийняв законопроект про адміністративно-територіальний устрій. Законопроект передбачає створення адміністративно-територіальних одиниць, шляхом ліквідації тих меж, які встановлені на даний час. Наразі він перебуває на розгляді та можливо буде схвалений урядом України. Прийняття закону сприятиме ліквідації дублювання функцій районних державних адміністрацій та ОТГ", - пояснив юрист Віталій Коновалов.

Юрист зазначив, що, якщо закон все ж приймуть, переваги полягатимуть у визначенні системи адміністративно-територіального устрою. Загалом будуть укрупнені райони та сільські ради.

Раніше повідомлялося, що в Дніпропетровській області Васильківська районна виборча комісія під час засідання 14 вересня з порушенням сформувала склад Миколаївської територіальної виборчої комісії. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...