App Store Google Play

Новостворені ОТГ Січеславської області готуються до перших виборів

22 Лютого 19:30
Новостворені ОТГ Січеславської області готуються до перших виборів

Наразі у Січеславській області створено 60 об'єднаних територіальних громад. Так, у новостворених ОТГ, серед яких Перещепинська, Личківська та Чумаківська, будуть проведені перші вибори депутатів місцевого рівня. Про це сьогодні, 22 лютого, повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів юриста Віталія Коновалова.

Як зазначається, 16 лютого 2018 року центральною виборчою комісією було прийнято рішення про проведення виборів депутатів місцевого рівня на території Січеславської області.

Відповідно до зазначеної постанови будуть проведені перші вибори депутатів у Перещепинській, Личківській, Чумаківській селищних радах ОТГ. Це ті громади, які продовжують об'єднуватися відповідно до процесу децентралізації.

"Вчора, 21 лютого, уряд прийняв законопроект про адміністративно-територіальний устрій. Законопроект передбачає створення адміністративно-територіальних одиниць, шляхом ліквідації тих меж, які встановлені на даний час. Наразі він перебуває на розгляді та можливо буде схвалений урядом України. Прийняття закону сприятиме ліквідації дублювання функцій районних державних адміністрацій та ОТГ", - пояснив юрист Віталій Коновалов.

Юрист зазначив, що, якщо закон все ж приймуть, переваги полягатимуть у визначенні системи адміністративно-територіального устрою. Загалом будуть укрупнені райони та сільські ради.

Раніше повідомлялося, що в Дніпропетровській області Васильківська районна виборча комісія під час засідання 14 вересня з порушенням сформувала склад Миколаївської територіальної виборчої комісії. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...