App Store Google Play

Мешканцям Гвардійського і Черкаського заважають створити власне ОТГ

22 Лютого 17:00
Мешканцям Гвардійського і Черкаського заважають створити власне ОТГ

Днями мешканці військових містечок Гвардійське і Черкаське перекрили дорогу аби привернути увагу до проблем навколо законного створення ОТГ на території цих населених пунктів. Сьогодні, 22 лютого, учасники акції протесту під час прес-конференції повідомили про деталі цієї ситуації, передає Дніпроград.

На початку минулого року керівництво двох містечок відповідно до процедури надіслало усі необхідні документи для створення ОТГ та проведення у ньому виборів. Виборча комісія призначила їх на квітень 2018 року, але як заявляють представники громадськості невідома сила блокує їх ініціативу об’єднання та зриває майбутні вибори.

«16 лютого відбулося засідання ЦВК про призначення перших виборів. Це була п'ятниця, і в робочий час цього рішення на сайті ще не було. Воно з'явилося близько восьмої вечора в той же день. Ми з подивом виявили, що нашої Черкаської територіальної громади в цьому списку немає. На наступний день замість нашої громади з'явилася Перещепинська», - повідомила Лілія Корчун, депутат Черкаської селищної ради.

Виявилося, що це сталося через позов до суду в якому оскаржується рішення громади про об’єднання і згідно якого ЦВК має право відмовити громаді у проведення виборів до ОТГ.

За словами Лілії Корчун, така ситуація виникла з подачі народного депутата Вадима Нестеренка, який неодноразово лобіював приєднання Черкаського та Гвардійського до більшої Новомосковської ОТГ. Таким чином, нардеп отримає власну вигоду.

Проте, для військових містечок це не вигідно, адже кошти будуть розподілятися між десятками населених пунктів, а не лише між двома. Загалом, після створення Черкаської об’єднаної територіальної громади отримають декілька десятків мільйонів гривень на розвиток інфраструктури та економіки містечок.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...