App Store Google Play

Доля напівзруйнованих будівель по всьому Дніпру вирішиться до кінця цього року

22 Лютого 13:40
Доля напівзруйнованих будівель по всьому Дніпру вирішиться до кінця цього року

У міській раді Дніпра протягом останнього часу всерйоз взялися за напівзруйновані будівлі, які розкидані по всьому місту і з невідомих причин не реконструюються їхніми власниками. Планується, що до кінця 2018 року міська влада домовиться із господарями цих будівель щодо їх реконструкції або зносу.

Якщо ж власники відмовляться йти на контакт і продовжать своєю бездіяльністю породжувати темні плями на обличчі міста, то у Дніпровській міській раді буде прийнято документ, який дозволить повертати ці будівлі у комунальну власність і їх доля вирішуватиметься вже у іншому форматі. Про це сьогодні, 22 лютого, повідомив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз, передає Дніпроград.

«У нашому місті існує проблема коли на центральних вулицях міста роками стоять напівзруйновані будівлі. У більшості випадків вони мають власників, які з незрозумілих причин не займаються ремонтом, реконструкцією або зносом цих будівель. Нашою інспекцією було виявлено приблизно 250 таких об’єктів. Наразі ми встановлюємо їхніх власників і будемо проводити зустрічі аби дізнатися чому вони допускають таку ситуацію», - зазначив Руслан Мороз.

Після проведення зустрічей із власниками аварійних або закинутих будівель стане ясно хто піде на зустріч міській владі і забезпечить належний вигляд і стан своєї власності, яка іноді не тільки впливає на вигляд міста, а і несе небезпеку для здоров’я та життя громадян.

Щодо будівель, які несуть історичну цінність, то, за словами Руслана Мороза, їхні власники у багатьох випадках навмисно доводять споруди до такого стану, після якого за законодавство вони мають право зносити їх і будувати замість них будь-що. Якщо власники таких історичних пам’яток відмовляться реконструювати їх, то міська рада, згідно із майбутнім нормативним актом, візьме цю задачу на себе, попередньо повернувши будівлі у власність громади.

«Те, що ми збираємося очистити все місто від історичних споруд це, м’яко кажучи, перебільшений висновок людей», - додав Мороз.

Згадав начальник інспекції благоустрою і про сучасний символ Дніпра готель «Парус», який вже десятки років стоїть недобудований і потроху сповзає у воду. За словами Руслана Мороза, доля цієї будівлі поки що невідомо, йде процес вирішення цієї задачі. Але точно відомо одне – реконструкція чи ремонт «Парусу» навряд можна буде провести, адже прямий вплив природи на відкриті конструкції будівлі безповоротно влипнули на їх та суттєво зменшили якість і безпеку.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що з центру Дніпра будуть витісняти МАФи шляхом підвищення податку на оренду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...