App Store Google Play

Доля напівзруйнованих будівель по всьому Дніпру вирішиться до кінця цього року

22 Лютого 13:40
Доля напівзруйнованих будівель по всьому Дніпру вирішиться до кінця цього року

У міській раді Дніпра протягом останнього часу всерйоз взялися за напівзруйновані будівлі, які розкидані по всьому місту і з невідомих причин не реконструюються їхніми власниками. Планується, що до кінця 2018 року міська влада домовиться із господарями цих будівель щодо їх реконструкції або зносу.

Якщо ж власники відмовляться йти на контакт і продовжать своєю бездіяльністю породжувати темні плями на обличчі міста, то у Дніпровській міській раді буде прийнято документ, який дозволить повертати ці будівлі у комунальну власність і їх доля вирішуватиметься вже у іншому форматі. Про це сьогодні, 22 лютого, повідомив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз, передає Дніпроград.

«У нашому місті існує проблема коли на центральних вулицях міста роками стоять напівзруйновані будівлі. У більшості випадків вони мають власників, які з незрозумілих причин не займаються ремонтом, реконструкцією або зносом цих будівель. Нашою інспекцією було виявлено приблизно 250 таких об’єктів. Наразі ми встановлюємо їхніх власників і будемо проводити зустрічі аби дізнатися чому вони допускають таку ситуацію», - зазначив Руслан Мороз.

Після проведення зустрічей із власниками аварійних або закинутих будівель стане ясно хто піде на зустріч міській владі і забезпечить належний вигляд і стан своєї власності, яка іноді не тільки впливає на вигляд міста, а і несе небезпеку для здоров’я та життя громадян.

Щодо будівель, які несуть історичну цінність, то, за словами Руслана Мороза, їхні власники у багатьох випадках навмисно доводять споруди до такого стану, після якого за законодавство вони мають право зносити їх і будувати замість них будь-що. Якщо власники таких історичних пам’яток відмовляться реконструювати їх, то міська рада, згідно із майбутнім нормативним актом, візьме цю задачу на себе, попередньо повернувши будівлі у власність громади.

«Те, що ми збираємося очистити все місто від історичних споруд це, м’яко кажучи, перебільшений висновок людей», - додав Мороз.

Згадав начальник інспекції благоустрою і про сучасний символ Дніпра готель «Парус», який вже десятки років стоїть недобудований і потроху сповзає у воду. За словами Руслана Мороза, доля цієї будівлі поки що невідомо, йде процес вирішення цієї задачі. Але точно відомо одне – реконструкція чи ремонт «Парусу» навряд можна буде провести, адже прямий вплив природи на відкриті конструкції будівлі безповоротно влипнули на їх та суттєво зменшили якість і безпеку.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що з центру Дніпра будуть витісняти МАФи шляхом підвищення податку на оренду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...