App Store Google Play

Школярі у Дніпрі зібрали макулатуру та врятували життя дитині

21 Лютого 08:00
Школярі у Дніпрі зібрали макулатуру та врятували життя дитині

Вчора, 20 лютого, у Дніпрі підбили підсумки благодійної акції «Збережи дерево – врятуй дитину». Її проводять у місті з 2012 року. У 2017 році вперше до неї було залучено школи міста, інформує Дніпроград.

«До нас із листом звернувся благодійний фонд, щоб ми сприяли участі наших дітей у благодійному зборі макулатури. Управлінням освіти було надіслано до всіх навчальних закладів міста лист із інформуванням про цей захід. За згодою батьків та адміністрацій шкіл акцію було розпочато», – зазначила завідувач сектору соціального захисту відділу виховної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Наталія Сєрікова.

Участь в акції взяли учні 63 шкіл міста. Діти змогли зібрати 35 тонн макулатури. Гроші від її продажу пішли на лікування хворих дітей. «Ми хочемо подякувати управлінню освіти за те, що двері шкіл відкрилися для нас. Макулатуру збирали навесні та восени. Під час першого етапу було зібрано близько 23 тонн макулатури, за яку ми виручили 73 тис. грн, під час другого  – 12 тонн та 38 тис. грн відповідно. 10 дітей отримали реальну допомогу», – зазначила Алла Адамович, координатор акції «Збережи дерево – врятуй дитину» благодійного фонду «Помагаєм».

Переможцями стали учні 1-Б класу школи № 46. Вони зібрали понад 600 кг макулатури. Їхній класний керівник Наталія Соломеїна каже, що навчальний заклад постійно займається благодійністю.
«Ми зробили це усі гуртом: один приніс 140 кг, інший – 80 кг. А хтось приніс 2 кг, бо більше немає. Але сто разів по два і буде двісті. А потроху – це буде врятоване життя. Відгукнулися не тільки діти, а й батьки. Вони залучали до цього і своїх друзів. Я дякую за можливість допомогти у такий скрутний час», – зазначила Наталія Соломеїна.

«Я приносив старі журнали та книжки, більше 100 кг. Мені хотілося допомогти дітям, тому я приніс стільки паперу», – сказав учень 1-Б класу Влад.

Однією з тих, хто отримав допомогу, стала Анна Грязнова. Її восьмирічний син Михайло має вроджене захворювання судин. Хлопчику зробили вже 10 операцій. Крім того, він повинен постійно приймати дорогі ліки та носити компресійну білизну.

«Білизна допомагає нашому Михайлу ходити. Через патологію у мого сина порушений кровообіг, до 2 літрів крові дуже швидко потрапляє у ліву ногу. І дитина втрачає свідомість. Компресійна білизна допомагає виштовхувати кров із кінцівки. На отримані кошти фонд закупив для нас комплект цієї білизни. Я хочу подякувати усім людям, що взяли участь у цій акції, адже вони допомогли нашій дитині ходити», – сказала Анна Грязнова.

Акція привчає дітей дбайливо ставитися до навколишнього середовища та допомагати іншим. У 2018 році ще більше шкіл Дніпра долучаться до заходу. Розпочнеться він у березні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...