App Store Google Play

Битва Робокота і лялькаря за глядача: у Дніпрі відкрився IV Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва

19 Лютого 16:40
Битва Робокота і лялькаря за глядача: у Дніпрі відкрився IV Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва

16 лютого в Дніпрі стартував другий етап IV Всеукраїнського фестивалю вуличного мистецтва. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу “Bagels & Letters".

У перший же день серйозна конкуренція між артистами не залишила вибір журі - оцінки учасників відрізняються на 1-2 бали - вже дуже високий рівень конкурсантів, вважає суддя уїк-енду головний режисер Дніпровського міського театру ляльок Михайло Овсянников. З кожним роком рівень артистів на фестивалі зростає, впевнений член журі, і це робить його цікавішим для всіх - суддів, учасників і, звичайно, глядачів.

На майданчики вийшли живі скульптури Микола Федосов (Дніпро), Дмитро Міхєєв з харківської Студії «Залізна маска», а також лялькар Сергій Соловйов (Вуличний театр маріонеток Compliment, Житомир). Поза конкурсом виступили Юрій Міхєєв (Студія «Залізна маска», Харків) і мім Дмитро Кургузін (Дніпро). Почесним гостем фестивалю став режисер Дніпровського академічного театру опери і балету, призер і член журі минулих фестивалів Олександр Глумов.

Крім того, переможець минулого року, цього разу увійшов до складу журі, ілюзіоніст Олександр Мефисто підготував для глядачів сюрприз - на відкритті Фестивалю він показав глядачам і колегам невелику програму з менталізмом або мистецтвом вгадування. Але, зрозуміло, основна увага була прикута до учасників конкурсу.

«Всі були гарні, у всіх стабільно високий рівень, - пояснює свої оцінки Михайло Овсянников. - Але був артист, який отримав від мене максимально можливий бал - лялькар Сергій Соловйов. У Сергія і оригінальність, і відповідність способу, і емоційна подача - все зійшлося. Діти до трьох років, які ще занадто маленькі і побоюються ляльок - вже я-то знаю, - не могли відірвати від нього очей».

Попереду у артистів ще три уїк-енду, щоб визначити призерів у кожній з двох номінацій, розділених за жанрами: динамічним і статичним. Але талант артистів можуть оцінити не тільки судді. Свою любов можуть висловити і глядачі - як на місці, пожертвами в «капелюх», так і на сайті ініціатора Фестивалю - ТРЦ «Дафі», де з 16 лютого по 10 березня йде голосування за володаря Призу глядацьких симпатій. Крім того, якщо кількість балів від суддів у кількох артистів співпаде, хто буде вище в турнірній таблиці, визначать саме голоси глядачів.

Артисти виступатимуть з 17:00 до 20:00 кожні п'ятницю, суботу та неділю до 11 березня. В цей день будуть оголошені переможці, вручені призи і відбудеться урочисте закриття фестивалю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...