App Store Google Play

Січеславська область посіла друге місце за кількістю одружених у День закоханих

16.02.2018 15:00
Січеславська область посіла друге місце за кількістю одружених у День закоханих

14 лютого 2018 року стало знаковою датою для 197 пар Січеславської області. Саме така кількість закоханих, які зареєстрували шлюб офіційно. Про це сьогодні, 16 лютого, повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів головного спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану області Катерини Дацько.

Зі слів фахівця, починаючи з листопада минулого року закохані почали подавати заяви до ДРАЦСів.  В результаті 197 пар змогли побратися саме в День усіх закоханих.

«25 пар молодят скористалися можливістю зіграти експрес-весілля. Крім того, ще 126 закоханих протягом дня, 14 лютого, подали заяви, аби одружитися в майбутньому», - розповіла Катерина Дацько.

Цього року на День закоханих Січеславська область посіла друге місце за кількістю укладених шлюбів. Перше місце посіла Київська область, а замикає трійку лідерів – Львівщина.

У Дніпрі найбільше шлюбів уклали в АНД районі. Останній за часом шлюб зареєстрували у Павлограді близько 22:30

«Вік молодят різний, коливається від 18 до 76 років. Офіційна церемонія відбувалась в органних залах, театрах, планетарії, навіть у виправній колонії», - додала спеціаліст.

Раніше повідомлялося, що 14 лютого наречені з усього регіону могли подати заяви про державну реєстрацію шлюбу або зареєструвати шлюб протягом усього дня - з ранку і до самої півночі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...