App Store Google Play

Павлоградські медики голодують в облраді через «невизначеність з керівництвом в одній із лікарень»

16 Лютого 09:20
Павлоградські медики голодують в облраді через «невизначеність з керівництвом в одній із лікарень»

Медики і громадські активісти з Павлограда оголосили безстрокове голодування «через невизначеність з керівництвом лікарні». 15 лютого із пов’язками «Я голодую» вони прийшли до будівлі Дніпропетровської обласної ради. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Радіо Свобода.

За словами учасників акції, конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря павлоградської лікарні №4 вкотре був перенесений, а у п’ятницю, 16 лютого, закінчуються повноваження в. о. головного лікаря Марини Костюкової, таким чином, заявили учасники, медичний заклад може залишиться без керівництва.

Як поінформували учасники, зранку в акції брало участь 20 людей, після того, як четверо через погане самопочуття поїхало додому, залишилось 16. За їхніми словами, тепер вони залишаються ночувати в адмінбудівлі й чекати на зустріч з керівництвом облради. 

У Дніпропетровській обласній раді повідомили, що на посаду головного лікаря 4-ї лікарні в Павлограді претендує четверо кандидатів. Проведення конкурсу поки відклали через законодавчі зміни щодо конкурсних комісій і звернення до Міністерства охорони здоров’я України з проханням роз’яснень нюансів законодавчих змін.

«У зв’язку з тим, що українське законодавство про роботу конкурсних комісій в системі охорони здоров’я змінене з нового року, комісія ухвалила рішення написати листа до Міністерства охорони здоров’я з проханням роз’яснень. Всім кандидатам поки треба взяти паузу. У законодавстві змінилось те, що раніше конкурсна комісія складалась з представників облради, а тепер її розширюється склад, туди мають входити і представники громадськості, і представники закладу. На наступну сесію, яка відбудеться 16 березня, ймовірно, комісія з охорони здоров’я винесе нове положення про комісію. Якщо ми його затвердимо, тоді буде сформований новий склад комісії», – сказав депутат облради Віталій Скворцов.

Міська лікарня №4 Павлограда – найбільший медичний заклад Західного Донбасу, центр госпітального округу. Щорічно тут проводять більше 3 тисяч операцій, обслуговують понад 10 тисяч пацієнтів. Персонал лікарні налічує понад 600 осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...