App Store Google Play

Павлоградські медики голодують в облраді через «невизначеність з керівництвом в одній із лікарень»

16 Лютого 09:20
Павлоградські медики голодують в облраді через «невизначеність з керівництвом в одній із лікарень»

Медики і громадські активісти з Павлограда оголосили безстрокове голодування «через невизначеність з керівництвом лікарні». 15 лютого із пов’язками «Я голодую» вони прийшли до будівлі Дніпропетровської обласної ради. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Радіо Свобода.

За словами учасників акції, конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря павлоградської лікарні №4 вкотре був перенесений, а у п’ятницю, 16 лютого, закінчуються повноваження в. о. головного лікаря Марини Костюкової, таким чином, заявили учасники, медичний заклад може залишиться без керівництва.

Як поінформували учасники, зранку в акції брало участь 20 людей, після того, як четверо через погане самопочуття поїхало додому, залишилось 16. За їхніми словами, тепер вони залишаються ночувати в адмінбудівлі й чекати на зустріч з керівництвом облради. 

У Дніпропетровській обласній раді повідомили, що на посаду головного лікаря 4-ї лікарні в Павлограді претендує четверо кандидатів. Проведення конкурсу поки відклали через законодавчі зміни щодо конкурсних комісій і звернення до Міністерства охорони здоров’я України з проханням роз’яснень нюансів законодавчих змін.

«У зв’язку з тим, що українське законодавство про роботу конкурсних комісій в системі охорони здоров’я змінене з нового року, комісія ухвалила рішення написати листа до Міністерства охорони здоров’я з проханням роз’яснень. Всім кандидатам поки треба взяти паузу. У законодавстві змінилось те, що раніше конкурсна комісія складалась з представників облради, а тепер її розширюється склад, туди мають входити і представники громадськості, і представники закладу. На наступну сесію, яка відбудеться 16 березня, ймовірно, комісія з охорони здоров’я винесе нове положення про комісію. Якщо ми його затвердимо, тоді буде сформований новий склад комісії», – сказав депутат облради Віталій Скворцов.

Міська лікарня №4 Павлограда – найбільший медичний заклад Західного Донбасу, центр госпітального округу. Щорічно тут проводять більше 3 тисяч операцій, обслуговують понад 10 тисяч пацієнтів. Персонал лікарні налічує понад 600 осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...