App Store Google Play

У Покрові покращили якість питної води для 42 тисяч мешканців

15 Лютого 16:20
У Покрові покращили якість питної води для 42 тисяч мешканців

У Покрові завершили реконструкцію насосно-фільтрувальної станції. Капітальний ремонт провели вперше за 60 років. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Зробити життя мешканців регіону комфортним – одне з ключових завдань Президента України Петра Порошенка. По всій області реконструюємо школи й лікарні, створюємо зони відпочинку, лагодимо дороги та будуємо водоводи. Наразі в Покрові відремонтували одразу кілька об’єктів водоканалу. 42 тисячі містян – з питною водою нової якості», - зазначив Валентин Резніченко.

За 60 років існування фільтрувально-насосну станцію ремонтували лише одного разу, капітально – жодного.

На насосній станції модернізували технологічне обладнання, замінили фільтри. Замість старого трубопроводу – новий, поліетиленовий. В будівлях відремонтували покрівлю та встановили нові вікна.

«Також змінили метод знезараження. Раніше обробляли воду хлором, тепер – гіпохлоридом. Це більш безпечно для здоров’я», - розповів заступник міського голови Покрова Микола Гончаров. 

На станції встановили сучасне екообладнання. Замість старих насосів встановили енергоефективні. Процеси – повністю автоматизовані. Це значно скорочує енерговитрати та поліпшує якість питної води.

«Вода в нас була страшна. З крану текла руда рідина, страшно було пити. Ми собі встановлювали в квартирах фільтри. Зараз вони – без роботи. Водичка чиста, прозора, без неприємного запаху. Для чаю набираю прямо з крану», - поділилася мешканка Покрова Любов Борисова.

Насосна станція подає воду на 42-тисячне місто цілодобово.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...