App Store Google Play

У Покрові покращили якість питної води для 42 тисяч мешканців

15 Лютого 16:20
У Покрові покращили якість питної води для 42 тисяч мешканців

У Покрові завершили реконструкцію насосно-фільтрувальної станції. Капітальний ремонт провели вперше за 60 років. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Зробити життя мешканців регіону комфортним – одне з ключових завдань Президента України Петра Порошенка. По всій області реконструюємо школи й лікарні, створюємо зони відпочинку, лагодимо дороги та будуємо водоводи. Наразі в Покрові відремонтували одразу кілька об’єктів водоканалу. 42 тисячі містян – з питною водою нової якості», - зазначив Валентин Резніченко.

За 60 років існування фільтрувально-насосну станцію ремонтували лише одного разу, капітально – жодного.

На насосній станції модернізували технологічне обладнання, замінили фільтри. Замість старого трубопроводу – новий, поліетиленовий. В будівлях відремонтували покрівлю та встановили нові вікна.

«Також змінили метод знезараження. Раніше обробляли воду хлором, тепер – гіпохлоридом. Це більш безпечно для здоров’я», - розповів заступник міського голови Покрова Микола Гончаров. 

На станції встановили сучасне екообладнання. Замість старих насосів встановили енергоефективні. Процеси – повністю автоматизовані. Це значно скорочує енерговитрати та поліпшує якість питної води.

«Вода в нас була страшна. З крану текла руда рідина, страшно було пити. Ми собі встановлювали в квартирах фільтри. Зараз вони – без роботи. Водичка чиста, прозора, без неприємного запаху. Для чаю набираю прямо з крану», - поділилася мешканка Покрова Любов Борисова.

Насосна станція подає воду на 42-тисячне місто цілодобово.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...