App Store Google Play

У Покрові покращили якість питної води для 42 тисяч мешканців

15 Лютого 16:20
У Покрові покращили якість питної води для 42 тисяч мешканців

У Покрові завершили реконструкцію насосно-фільтрувальної станції. Капітальний ремонт провели вперше за 60 років. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Зробити життя мешканців регіону комфортним – одне з ключових завдань Президента України Петра Порошенка. По всій області реконструюємо школи й лікарні, створюємо зони відпочинку, лагодимо дороги та будуємо водоводи. Наразі в Покрові відремонтували одразу кілька об’єктів водоканалу. 42 тисячі містян – з питною водою нової якості», - зазначив Валентин Резніченко.

За 60 років існування фільтрувально-насосну станцію ремонтували лише одного разу, капітально – жодного.

На насосній станції модернізували технологічне обладнання, замінили фільтри. Замість старого трубопроводу – новий, поліетиленовий. В будівлях відремонтували покрівлю та встановили нові вікна.

«Також змінили метод знезараження. Раніше обробляли воду хлором, тепер – гіпохлоридом. Це більш безпечно для здоров’я», - розповів заступник міського голови Покрова Микола Гончаров. 

На станції встановили сучасне екообладнання. Замість старих насосів встановили енергоефективні. Процеси – повністю автоматизовані. Це значно скорочує енерговитрати та поліпшує якість питної води.

«Вода в нас була страшна. З крану текла руда рідина, страшно було пити. Ми собі встановлювали в квартирах фільтри. Зараз вони – без роботи. Водичка чиста, прозора, без неприємного запаху. Для чаю набираю прямо з крану», - поділилася мешканка Покрова Любов Борисова.

Насосна станція подає воду на 42-тисячне місто цілодобово.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...