App Store Google Play

У Покрові покращили якість питної води для 42 тисяч мешканців

15 Лютого 16:20
У Покрові покращили якість питної води для 42 тисяч мешканців

У Покрові завершили реконструкцію насосно-фільтрувальної станції. Капітальний ремонт провели вперше за 60 років. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Зробити життя мешканців регіону комфортним – одне з ключових завдань Президента України Петра Порошенка. По всій області реконструюємо школи й лікарні, створюємо зони відпочинку, лагодимо дороги та будуємо водоводи. Наразі в Покрові відремонтували одразу кілька об’єктів водоканалу. 42 тисячі містян – з питною водою нової якості», - зазначив Валентин Резніченко.

За 60 років існування фільтрувально-насосну станцію ремонтували лише одного разу, капітально – жодного.

На насосній станції модернізували технологічне обладнання, замінили фільтри. Замість старого трубопроводу – новий, поліетиленовий. В будівлях відремонтували покрівлю та встановили нові вікна.

«Також змінили метод знезараження. Раніше обробляли воду хлором, тепер – гіпохлоридом. Це більш безпечно для здоров’я», - розповів заступник міського голови Покрова Микола Гончаров. 

На станції встановили сучасне екообладнання. Замість старих насосів встановили енергоефективні. Процеси – повністю автоматизовані. Це значно скорочує енерговитрати та поліпшує якість питної води.

«Вода в нас була страшна. З крану текла руда рідина, страшно було пити. Ми собі встановлювали в квартирах фільтри. Зараз вони – без роботи. Водичка чиста, прозора, без неприємного запаху. Для чаю набираю прямо з крану», - поділилася мешканка Покрова Любов Борисова.

Насосна станція подає воду на 42-тисячне місто цілодобово.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...