App Store Google Play

Регіонал-антисеміт Суханов кожні три місяці їздив до Криму за вказівками кураторів

15 Лютого 09:00
Регіонал-антисеміт Суханов кожні три місяці їздив до Криму за вказівками кураторів

Права рука Олександа Вілкула одіозний дніпровський політик Сергій Суханов, який нещодавно «прославився» своїми антисемітськими заявами, після чого втік у Крим, як з'ясувалося, і раніше регулярно їздив на окупований півострів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook громадського активіста Тараса Здреника.

«Немає нічого дивного, що депутат-сепаратист їздив відпочивати в Крим. Це зрозуміло. Не зрозуміло чому кожні три місяці чотири рази поспіль, і чому на один день? А може не відпочивати, а з робочих питань?», - пише Здреник.

Окрім цього, він опублікував докази візитів Суханова у вигляді реєстраційних даних при перетині адміністративного кордону у Чаплинці. Згідно з цими даними, протягом останнього року Суханов на своєму авто Honda з номерами AE1020BP відвідував Крим кожні три місяці і перебував там лише по одному дню.

Виходячи з того, що Сергій Суханов є довіреною особою та офіційним помічником Олександра Вілкула, можна зробити припустити, що посіпака-атисеміт їздив на окупований півострів до кремлівських кураторів за «рознарядками» для криворізького нардепа.

Нагадаємо, 9 лютого Сергій Суханов на своїй сторінці у Facebook погрожував єврейській громаді Дніпра «розпочати визвольний рух» проти них.

Поліція відкрила кримінальне провадження щодо Суханова за статтею 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії).

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...