App Store Google Play

Регіонал-антисеміт Суханов кожні три місяці їздив до Криму за вказівками кураторів

15 Лютого 09:00
Регіонал-антисеміт Суханов кожні три місяці їздив до Криму за вказівками кураторів

Права рука Олександа Вілкула одіозний дніпровський політик Сергій Суханов, який нещодавно «прославився» своїми антисемітськими заявами, після чого втік у Крим, як з'ясувалося, і раніше регулярно їздив на окупований півострів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook громадського активіста Тараса Здреника.

«Немає нічого дивного, що депутат-сепаратист їздив відпочивати в Крим. Це зрозуміло. Не зрозуміло чому кожні три місяці чотири рази поспіль, і чому на один день? А може не відпочивати, а з робочих питань?», - пише Здреник.

Окрім цього, він опублікував докази візитів Суханова у вигляді реєстраційних даних при перетині адміністративного кордону у Чаплинці. Згідно з цими даними, протягом останнього року Суханов на своєму авто Honda з номерами AE1020BP відвідував Крим кожні три місяці і перебував там лише по одному дню.

Виходячи з того, що Сергій Суханов є довіреною особою та офіційним помічником Олександра Вілкула, можна зробити припустити, що посіпака-атисеміт їздив на окупований півострів до кремлівських кураторів за «рознарядками» для криворізького нардепа.

Нагадаємо, 9 лютого Сергій Суханов на своїй сторінці у Facebook погрожував єврейській громаді Дніпра «розпочати визвольний рух» проти них.

Поліція відкрила кримінальне провадження щодо Суханова за статтею 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії).

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...