App Store Google Play

Міста Січеславської області візьмуть участь у конкурсі для залучення інвестицій

15 Лютого 13:20
Міста Січеславської області візьмуть участь у конкурсі для залучення інвестицій

Швейцарсько-український проект DESPRO оголосив конкурс для міських рад. Про можливість участі у конкурсі стало відомо на початку лютого під час підписання меморандуму між DESPRO та обласною радою Січеславщини. Про це повідомляє Дніпроград з посилання на сторінку облради у Facebook.

Заходи енерго- та ресурсозбереження, нові способи переробки сміття, розвиток транспортної інфраструктури, туризму, будівництво та капітальний ремонт житла. Такі проекти зможе реалізувати Дніпро і область за допомогою співробітництва з іноземними партнерами.

Голова облради Січславщини Гліб Пригунов пообіцяв організувати зустріч голів міст та донести до них переваги нового конкурсу. За два тижні після цього в обласній раді зібрались керівники міських рад, до яких звернулись представники DESPRO.

«Ми готові до плідного діалогу. Переконаний, така співпраця – це можливість вирішити ряд нагальних питань на місцях, а також шанс долучити до життя міст якомога більшу кількість людей. Створюючи активні громади на місцях, ми робимо впевнений крок до європейського рівня життя», - зазначив заступник голови облради Мгер Куюмчян.

Мова йшла про участь у програмі фінансування інвестиційних проектів за рахунок розміщення облігацій місцевих позик. Як зазначається, облігації – це вид кредитування. Більш зручний та вигідний. Облігації є дешевшими за банківські кредити. Умови кредитного фінансування стабільні та не залежать від фінансової політики банку, позичальник незалежний від кредитодавця.

Випуск облігацій дозволить містам реалізувати потрібні їм проекти, навчитися самостійно залучати кошти, із відповідальністю відноситися до розвитку своєї громади. Переможець конкурсу одержує від DESPRO безкоштовну консультаційну підтримку у підготовці документів та розрахунків та у пошуку інвесторів.

Успішна реалізація пілотного проекту переможцем конкурсу сформувати імідж міста-переможця як інвестиційно привабливого та розповсюдити його досвід в інших містах України.

«Співробітництво із DESPRO в Україні проходить вже 11 рік поспіль. За цей час спільними зусиллями вдалося реалізувати безліч необхідних проектів в громадах, як то будівництво водоводів та вирішення проблем із сміттям. Наразі ми йдемо далі і маємо на меті зробити міста Дніпропетровщини більш незалежними та самостійними, більш обізнаними та спроможними вирішувати власні проблеми. Добробут в країні можливий лише тоді, коли люди на місцях стануть максимально активними, проявлятимуть ініціативу, а не чекатимуть допомоги від когось зверху», - підкреслив Гліб Пригунов.

Раніше повідомлялося, що в середині лютого делегація з Січеславщини стане учасником першої Українсько-Баварської конференції з міжнародної молодіжної роботи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...