App Store Google Play

Дніпрян запрошують на Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв «Дніпровські пороги»

15 Лютого 16:40
Дніпрян запрошують на Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв «Дніпровські пороги»

Дніпрян запрошують на триденний Всеукраїнський фестиваль національних бойових мистецтв «Дніпровські пороги». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів заходу.

Директор дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова зазначила, що п’ятнадцятий рік поспіль у Дніпрі проходить традиційний фестиваль, який охоплює важливі сфери життя, серед яких: духовність та бойова міць, які покликані утвердити український дух.

"Захід збере учасників та гостей з Київщини, Полтавщини, Черкаської та Волинської областей. Для візитерів запланована екскурсія містом, зокрема до пам'яток історії та архітектури, а також до музею АТО", - пояснив віце-президент ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" Геннадій Поляков.

Організатори запрошують всіх бажаючих. Вхід вільний.

Програма фестивалю для глядачів:

16 лютого о 17:00 у центральній міській бібліотеці за адресою: вулиця Воскресенська, 23 відбудеться презентація книг президента Всеукраїнської федерації "Спас" Олександра Притули. Серед книг будуть представлені: "Спас-Звичай козацьких Родів", "9 сил", "Успіх та людяність".

17 лютого з 09:00 у спорткомплексі ДХТУ за адресою: набережна Перемоги, 40а проходитимуть Всеукраїнські змагання з боротьби навхрест, українського рукопашу "Спас" та мистецького напряму Однотан.

Урочисте відкриття, виступи творчих колективів, шкіл бойових мистецтв відбудеться о 12:00. Програма включає майстеркласи з ножового бою, фланкування шаблями, тактичну роботу з вогнепальною зброєю.

Весь час в залі працюватиме виставка народних майстрів, виставка зброї козацької доби та сучасного озброєння військовослужбовців ЗСУ та добровольчих батальонів.

18 лютого в селі Старі Кодаки відбудеться святкування Масляної - ігри, розваги, виставка народних майстрів, частування млинцями.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі влаштували фольклорно-спортивне свято «Витоки» на честь 18-ї річниці заснування Дніпровської регіональної школи козацького традиційного бойового мистецтва «Спас-Штурм».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...