App Store Google Play

Дніпрян запрошують на Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв «Дніпровські пороги»

15 Лютого 16:40
Дніпрян запрошують на Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв «Дніпровські пороги»

Дніпрян запрошують на триденний Всеукраїнський фестиваль національних бойових мистецтв «Дніпровські пороги». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів заходу.

Директор дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова зазначила, що п’ятнадцятий рік поспіль у Дніпрі проходить традиційний фестиваль, який охоплює важливі сфери життя, серед яких: духовність та бойова міць, які покликані утвердити український дух.

"Захід збере учасників та гостей з Київщини, Полтавщини, Черкаської та Волинської областей. Для візитерів запланована екскурсія містом, зокрема до пам'яток історії та архітектури, а також до музею АТО", - пояснив віце-президент ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" Геннадій Поляков.

Організатори запрошують всіх бажаючих. Вхід вільний.

Програма фестивалю для глядачів:

16 лютого о 17:00 у центральній міській бібліотеці за адресою: вулиця Воскресенська, 23 відбудеться презентація книг президента Всеукраїнської федерації "Спас" Олександра Притули. Серед книг будуть представлені: "Спас-Звичай козацьких Родів", "9 сил", "Успіх та людяність".

17 лютого з 09:00 у спорткомплексі ДХТУ за адресою: набережна Перемоги, 40а проходитимуть Всеукраїнські змагання з боротьби навхрест, українського рукопашу "Спас" та мистецького напряму Однотан.

Урочисте відкриття, виступи творчих колективів, шкіл бойових мистецтв відбудеться о 12:00. Програма включає майстеркласи з ножового бою, фланкування шаблями, тактичну роботу з вогнепальною зброєю.

Весь час в залі працюватиме виставка народних майстрів, виставка зброї козацької доби та сучасного озброєння військовослужбовців ЗСУ та добровольчих батальонів.

18 лютого в селі Старі Кодаки відбудеться святкування Масляної - ігри, розваги, виставка народних майстрів, частування млинцями.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі влаштували фольклорно-спортивне свято «Витоки» на честь 18-ї річниці заснування Дніпровської регіональної школи козацького традиційного бойового мистецтва «Спас-Штурм».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...