App Store Google Play

Поліція має розшукати та привести до суду в Дніпро терориста Плотницького і його поплічників

12 Лютого 18:30
 Поліція має розшукати та привести до суду в Дніпро терориста Плотницького і його поплічників

Сьогодні, 12 лютого, у Красногвардіївському суді Дніпра вкотре намагалися розпочати розгляд кримінальної справи щодо обвинуваченого терориста Ігоря Плотницького та його поплічників. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.  

На минулому засіданні суддя Михайло Юшков заявив про самовідві, тож сьогодні до колегії приєднався суддя Олег Некрасов. Головуючий суддя Григоренко зауважив, що в суд неодноразово викликалися обвинувачені, які не з’являються до суду з «невідомих причин». Адвокати обвинувачених заявили, що їм невідомі причини неявки їх підзахисних і ніякого контакту з ними вони не мають.

"Ми тривалий час не можемо розпочати підготовче засідання по цій резонансній кримінальній справі. Тому я вважаю, що вже час дати старт судовому процесу. Наврядчи виклик обвинувачених за стандартною процедурою матиме успіх. Пропоную повідомити обвинувачених через ЗМІ. Можливо це буде більш дієвим, аніж повістки за місцем ймовірного перебування", - зазначив адвокат потерпілих Віталій Погосян.

В зв’язку необхідністю виклику до суду обвинувачених по справі, у судовому засіданні було оголошено перерву до 13 березня. Для забезпечення явки обвинувачених на вимогу суду піддали примусовому приводу через органи поліції. Копію ухвали направити до міста Києва, де знаходиться управління національної поліції.

У разі відсутності обвинувачених, розгляд справи відбудеться за спеціальною процедурою - без необхідності їх присутності. Також на судовому засіданні адвокат потерпілих Віталій Погосян передав до суду позовні заяви родичів загиблих десантників, щоб терористи змогли з ними ознайомитися і не затягувати розгляд справи.

Нагадаємо, що 14 червня 2014 року бойовики в Луганську збили літак Іл-76. Внаслідок катастрофи загинули дев'ять членів екіпажу і 40 військовослужбовців. У справі заявлено близько 60 постраждалих. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...