App Store Google Play

Поліція має розшукати та привести до суду в Дніпро терориста Плотницького і його поплічників

12 Лютого 18:30
 Поліція має розшукати та привести до суду в Дніпро терориста Плотницького і його поплічників

Сьогодні, 12 лютого, у Красногвардіївському суді Дніпра вкотре намагалися розпочати розгляд кримінальної справи щодо обвинуваченого терориста Ігоря Плотницького та його поплічників. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.  

На минулому засіданні суддя Михайло Юшков заявив про самовідві, тож сьогодні до колегії приєднався суддя Олег Некрасов. Головуючий суддя Григоренко зауважив, що в суд неодноразово викликалися обвинувачені, які не з’являються до суду з «невідомих причин». Адвокати обвинувачених заявили, що їм невідомі причини неявки їх підзахисних і ніякого контакту з ними вони не мають.

"Ми тривалий час не можемо розпочати підготовче засідання по цій резонансній кримінальній справі. Тому я вважаю, що вже час дати старт судовому процесу. Наврядчи виклик обвинувачених за стандартною процедурою матиме успіх. Пропоную повідомити обвинувачених через ЗМІ. Можливо це буде більш дієвим, аніж повістки за місцем ймовірного перебування", - зазначив адвокат потерпілих Віталій Погосян.

В зв’язку необхідністю виклику до суду обвинувачених по справі, у судовому засіданні було оголошено перерву до 13 березня. Для забезпечення явки обвинувачених на вимогу суду піддали примусовому приводу через органи поліції. Копію ухвали направити до міста Києва, де знаходиться управління національної поліції.

У разі відсутності обвинувачених, розгляд справи відбудеться за спеціальною процедурою - без необхідності їх присутності. Також на судовому засіданні адвокат потерпілих Віталій Погосян передав до суду позовні заяви родичів загиблих десантників, щоб терористи змогли з ними ознайомитися і не затягувати розгляд справи.

Нагадаємо, що 14 червня 2014 року бойовики в Луганську збили літак Іл-76. Внаслідок катастрофи загинули дев'ять членів екіпажу і 40 військовослужбовців. У справі заявлено близько 60 постраждалих. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...