App Store Google Play

Поліція має розшукати та привести до суду в Дніпро терориста Плотницького і його поплічників

12 Лютого 18:30
 Поліція має розшукати та привести до суду в Дніпро терориста Плотницького і його поплічників

Сьогодні, 12 лютого, у Красногвардіївському суді Дніпра вкотре намагалися розпочати розгляд кримінальної справи щодо обвинуваченого терориста Ігоря Плотницького та його поплічників. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.  

На минулому засіданні суддя Михайло Юшков заявив про самовідві, тож сьогодні до колегії приєднався суддя Олег Некрасов. Головуючий суддя Григоренко зауважив, що в суд неодноразово викликалися обвинувачені, які не з’являються до суду з «невідомих причин». Адвокати обвинувачених заявили, що їм невідомі причини неявки їх підзахисних і ніякого контакту з ними вони не мають.

"Ми тривалий час не можемо розпочати підготовче засідання по цій резонансній кримінальній справі. Тому я вважаю, що вже час дати старт судовому процесу. Наврядчи виклик обвинувачених за стандартною процедурою матиме успіх. Пропоную повідомити обвинувачених через ЗМІ. Можливо це буде більш дієвим, аніж повістки за місцем ймовірного перебування", - зазначив адвокат потерпілих Віталій Погосян.

В зв’язку необхідністю виклику до суду обвинувачених по справі, у судовому засіданні було оголошено перерву до 13 березня. Для забезпечення явки обвинувачених на вимогу суду піддали примусовому приводу через органи поліції. Копію ухвали направити до міста Києва, де знаходиться управління національної поліції.

У разі відсутності обвинувачених, розгляд справи відбудеться за спеціальною процедурою - без необхідності їх присутності. Також на судовому засіданні адвокат потерпілих Віталій Погосян передав до суду позовні заяви родичів загиблих десантників, щоб терористи змогли з ними ознайомитися і не затягувати розгляд справи.

Нагадаємо, що 14 червня 2014 року бойовики в Луганську збили літак Іл-76. Внаслідок катастрофи загинули дев'ять членів екіпажу і 40 військовослужбовців. У справі заявлено близько 60 постраждалих. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...