App Store Google Play

«Читай місто»: у дніпровській бібліотеці стартувала виставка італійського архітектора

9 Лютого 11:00
«Читай місто»: у дніпровській бібліотеці стартувала виставка італійського архітектора

Вчора, восьмого лютого, у Центральній міській бібліотеці відбулось урочисте відкриття виставки італійського архітектора Фабіо Баріларі під назвою «Читати місто». Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Ця виставка - художня інтерпретація знакових будівель бібліотек і об’єктів урбаністичної культури Німеччини від італійського архітектора Фабіо Баріларі, яка містить у собі 36 робіт.

Виставка «Читати місто» експонується в рамках проекту «Мова. Культура. Німеччина» за підтримки Гете-Інституту  в Україні. Дніпровська Центральна міська бібліотека як офіційний партнер Гете-Інституту отримала можливість презентувати виставку в Дніпрі. Також начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов зазначив, що місто Дніпро перше в Україні отримало нагоду прийняти та провести дану виставку.

«В центрі уваги «Читати місто» - бібліотеки, в даному випадку бібліотеки Німеччини. У цій серії робіт італійських архітектор виражає думку, що бібліотека у сучасному світі – центр тяжіння. Центр тяжіння інтелектуальної думки, громади, збору найбільш прогресивних людей, креативних думок. Це, свого роду реклама бібліотечної справи», - розповідає Євген Хорошилов.

До кожної роботи Фабіо Баріларі, яка представлена в даній експозиції, можна прочитати опис бібліотеки та відношення відвідувачів до неї, проаналізувати та побачити відмінності кожної. Усіх небайдужих та зацікавлених у розвитку міста дніпрян закликають відвідати виставку «Читати місто» та насолодитися чудовими роботами італійського архітектора.

Дана виставка триватиме протягом двох місяців у Центральній міській бібліотеці, що за адресою вул. Воскресенська, 23. Вхід вільний.

Нагадаймо, що у Дніпрі обрали переможців конкурсу «Миттєвості Архітектури Дніпро-2017».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...