App Store Google Play

«Читай місто»: у дніпровській бібліотеці стартувала виставка італійського архітектора

9 Лютого 11:00
«Читай місто»: у дніпровській бібліотеці стартувала виставка італійського архітектора

Вчора, восьмого лютого, у Центральній міській бібліотеці відбулось урочисте відкриття виставки італійського архітектора Фабіо Баріларі під назвою «Читати місто». Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Ця виставка - художня інтерпретація знакових будівель бібліотек і об’єктів урбаністичної культури Німеччини від італійського архітектора Фабіо Баріларі, яка містить у собі 36 робіт.

Виставка «Читати місто» експонується в рамках проекту «Мова. Культура. Німеччина» за підтримки Гете-Інституту  в Україні. Дніпровська Центральна міська бібліотека як офіційний партнер Гете-Інституту отримала можливість презентувати виставку в Дніпрі. Також начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов зазначив, що місто Дніпро перше в Україні отримало нагоду прийняти та провести дану виставку.

«В центрі уваги «Читати місто» - бібліотеки, в даному випадку бібліотеки Німеччини. У цій серії робіт італійських архітектор виражає думку, що бібліотека у сучасному світі – центр тяжіння. Центр тяжіння інтелектуальної думки, громади, збору найбільш прогресивних людей, креативних думок. Це, свого роду реклама бібліотечної справи», - розповідає Євген Хорошилов.

До кожної роботи Фабіо Баріларі, яка представлена в даній експозиції, можна прочитати опис бібліотеки та відношення відвідувачів до неї, проаналізувати та побачити відмінності кожної. Усіх небайдужих та зацікавлених у розвитку міста дніпрян закликають відвідати виставку «Читати місто» та насолодитися чудовими роботами італійського архітектора.

Дана виставка триватиме протягом двох місяців у Центральній міській бібліотеці, що за адресою вул. Воскресенська, 23. Вхід вільний.

Нагадаймо, що у Дніпрі обрали переможців конкурсу «Миттєвості Архітектури Дніпро-2017».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...