App Store Google Play

«Читай місто»: у дніпровській бібліотеці стартувала виставка італійського архітектора

9 Лютого 11:00
«Читай місто»: у дніпровській бібліотеці стартувала виставка італійського архітектора

Вчора, восьмого лютого, у Центральній міській бібліотеці відбулось урочисте відкриття виставки італійського архітектора Фабіо Баріларі під назвою «Читати місто». Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Ця виставка - художня інтерпретація знакових будівель бібліотек і об’єктів урбаністичної культури Німеччини від італійського архітектора Фабіо Баріларі, яка містить у собі 36 робіт.

Виставка «Читати місто» експонується в рамках проекту «Мова. Культура. Німеччина» за підтримки Гете-Інституту  в Україні. Дніпровська Центральна міська бібліотека як офіційний партнер Гете-Інституту отримала можливість презентувати виставку в Дніпрі. Також начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов зазначив, що місто Дніпро перше в Україні отримало нагоду прийняти та провести дану виставку.

«В центрі уваги «Читати місто» - бібліотеки, в даному випадку бібліотеки Німеччини. У цій серії робіт італійських архітектор виражає думку, що бібліотека у сучасному світі – центр тяжіння. Центр тяжіння інтелектуальної думки, громади, збору найбільш прогресивних людей, креативних думок. Це, свого роду реклама бібліотечної справи», - розповідає Євген Хорошилов.

До кожної роботи Фабіо Баріларі, яка представлена в даній експозиції, можна прочитати опис бібліотеки та відношення відвідувачів до неї, проаналізувати та побачити відмінності кожної. Усіх небайдужих та зацікавлених у розвитку міста дніпрян закликають відвідати виставку «Читати місто» та насолодитися чудовими роботами італійського архітектора.

Дана виставка триватиме протягом двох місяців у Центральній міській бібліотеці, що за адресою вул. Воскресенська, 23. Вхід вільний.

Нагадаймо, що у Дніпрі обрали переможців конкурсу «Миттєвості Архітектури Дніпро-2017».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...