App Store Google Play

«Читай місто»: у дніпровській бібліотеці стартувала виставка італійського архітектора

9 Лютого 11:00
«Читай місто»: у дніпровській бібліотеці стартувала виставка італійського архітектора

Вчора, восьмого лютого, у Центральній міській бібліотеці відбулось урочисте відкриття виставки італійського архітектора Фабіо Баріларі під назвою «Читати місто». Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Ця виставка - художня інтерпретація знакових будівель бібліотек і об’єктів урбаністичної культури Німеччини від італійського архітектора Фабіо Баріларі, яка містить у собі 36 робіт.

Виставка «Читати місто» експонується в рамках проекту «Мова. Культура. Німеччина» за підтримки Гете-Інституту  в Україні. Дніпровська Центральна міська бібліотека як офіційний партнер Гете-Інституту отримала можливість презентувати виставку в Дніпрі. Також начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов зазначив, що місто Дніпро перше в Україні отримало нагоду прийняти та провести дану виставку.

«В центрі уваги «Читати місто» - бібліотеки, в даному випадку бібліотеки Німеччини. У цій серії робіт італійських архітектор виражає думку, що бібліотека у сучасному світі – центр тяжіння. Центр тяжіння інтелектуальної думки, громади, збору найбільш прогресивних людей, креативних думок. Це, свого роду реклама бібліотечної справи», - розповідає Євген Хорошилов.

До кожної роботи Фабіо Баріларі, яка представлена в даній експозиції, можна прочитати опис бібліотеки та відношення відвідувачів до неї, проаналізувати та побачити відмінності кожної. Усіх небайдужих та зацікавлених у розвитку міста дніпрян закликають відвідати виставку «Читати місто» та насолодитися чудовими роботами італійського архітектора.

Дана виставка триватиме протягом двох місяців у Центральній міській бібліотеці, що за адресою вул. Воскресенська, 23. Вхід вільний.

Нагадаймо, що у Дніпрі обрали переможців конкурсу «Миттєвості Архітектури Дніпро-2017».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...