App Store Google Play

У Дніпрі проспект Яворницького може стати довшим на півкілометри

7 Лютого 17:40
У Дніпрі проспект Яворницького може стати довшим на півкілометри

У Дніпрі хочуть побудувати будинок-міст над Набережною. Це дозволить подовжити бульвар проспекту Яворницького від Монумента Слави приблизно на 550 метрів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Днепр вечерний".

Керівник проекту Вадим Козлов розповів, що ідея побудови пішохідної частини над Набережній виношувалася з 1990 року. Саме тоді дніпропетровські архітектори Леонід Супонін, Ігор Задоя і Вадим Козлов розробили і в 1991 році запропонували свій проект. Він включав будинок-міст, по якому була прокладена пішохідна частина, а під нею перебувала кінцева станція метро.

Проект був прийнятий, але до будівництва справа так і не дійшла. Тим більше, що і сам проект метро змінився, від кінцевої станції в тому місці відмовилися, і гілка пішла в сторону Південного вокзалу.

Проте у 2016 році ідею підхопив іспанський архітектор Рікардо Боффілло-молодший. В результаті митці створили спільний проект Bartolomeo Resort town. Проект комплексу передбачає будівництво п'яти висотних будівель.

У травні 2017 року він був представлений на суд широкій публіці, а в серпні почалося його втілення. На даний момент у одній з п'яти веж, що становлять комплекс, вже збудували чотири поверхи, ще для однієї залитий фундамент.

Здати їх в експлуатацію планують в кінці 2018 року.

Але проект самого будинку-моста через нормативні та юридичні тонкощі затверджений не був, хоча місце для його приєднання до споруджуваного комплексу передбачено.

І тепер, за словами Вадима Козлова, всі перешкоди подолані і нічого не заважає його появи. Залишилося «пройти» містобудівну раду.

Відомо, що довжина будинку-моста складе приблизно 550 метрів, зверху якої буде прокладена пішохідна алея, під нею будуть перебувати комерційні приміщення. 

Доля проекту вирішиться в лютому-березні на найближчому засіданні містобудівної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...