App Store Google Play

У Дніпрі відроджують міську флотилію моряків та річковиків

6 Лютого 08:30
У Дніпрі відроджують міську флотилію моряків та річковиків

У Дніпрі починають відроджувати комунальний позашкільний навчальний заклад «Міська флотилія моряків та річковиків», яким десятиліттями ніхнто не займався, що призвело до ганебних наслідків – база на воді була майже зруйнована. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради Дніпра.

Під час перевірок виявили, що теоретичні знання вихованці навчального закладу отримували в одному приміщенні (вул. Володимира Мономаха, 17), а практичні заняття на воді проходили на річковій базі (вул. Набережна Перемоги, 5 Д). Розміщення двох локацій закладу далкеко одна від одної спричиняло незручності для вихованців та їхніх батьків.

У зв'язку із цим прийняли рішення про об'єднання двох точок закладу в одну. Флотилії надали більше приміщення біля її водної бази. На реконструкцію останньої у бюджеті міста на 2018 рік запланували 2,5 млн грн.

На першому етапі проекту відремонтують причал, навіс для зберігання човнів, будівлю для зберігання інвентарю та матеріалів для занять, літню зону для теоретичних занять. Тобто для відродження та розвитку флотилії вжили усіх необхідних заходів.

На постійній основі флотилію відвідують близько 500 вихованців. Також заняття проходять на базі шкіл міста. Діти займаються в 11 гуртках: юний моряк, старшина-моторист, комп'ютер і море, юний патріот, комп'ютерні технології, морське багатоборство, вітрильний спорт, духовий оркестр, естрадно-симфонічний оркестр, студія морського та спортивного танцю, хореографічний гурток «Бриз».

Більшість цих гуртків ще у жовтні 2017 року було переведено до Міського палацу дітей та юнацтва. У будівлі флотилії на вул. В. Мономаха, 17 залишився лише хореографічний гурток «Бриз». Йому виділили залу у новому приміщенні, яка більша за попередню.

Будівля на вулиці Мономаха перебуває на балансі департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. Рішення про її подальшу долю ще не вирішено.

Нагадаймо, що для школярів Дніпра стартував курс навчань з тактичної медицині від КП «Патріот».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...