App Store Google Play

Мешканці Січеславщини дедалі більше захворюють на грип та ОРВІ

6 Лютого 15:00
 Мешканці Січеславщини дедалі більше захворюють на грип та ОРВІ

За останній тиждень на Січеславщині різко зросла кількість хворих на грип та ОРВІ. Кількість хворих вже перевищила показники минулого року. Більшість хворих — діти, у зв’язку з чим на території області масово закривають на карантин класи та цілі школи. Про це сьогодні, 6 лютого, під час прес-конференції повідомила Олена Кузьменко, керівник відділення організації епідеміологічних досліджень Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ, передає Дніпроград.

За останній тиждень захворюваність зросла на 16%. Всього по області було зареєстровано понад 20 тисяч випадків захворювання проти 17 тисяч - на попередньому. Разом з тим, показник захворюваності по області нижче епідемічного порогу на 26%, але вище за показник минулого року", - зазначила фахівець.

Переважна частина хворих — діти до 17 років, їхня частка серед пацієнтів складає аж 76%. Внаслідок цього, в деяких школах оголошено тимчасові канікули.

Окрім цього, Олена Кузьменко повідомила, що наразі все ж спостерігається п
еревищення епідеміологічного порогу в окремих районах області. Мова йде про Жовті Води, Кривий Ріг, Кам’янське, Нікополь, Юріївку.

Окрім цього, медики вкотре нагадують про необхідність постійної профілактики захворювань. У разі виявлення симптомів грипу людина має одразу звернутися до лікаря по допомогу, адже грип — дуже серйозна хвороба, яка без належного лікування може призвести до небезпечних ускладнень.

Нагадаємо, що раніше міський голова Дніпра особисто перевірив медзаклади міста аби оцінити їх готовність до боротьби з епідеміями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...