App Store Google Play

Мешканці Січеславщини дедалі більше захворюють на грип та ОРВІ

6 Лютого 15:00
 Мешканці Січеславщини дедалі більше захворюють на грип та ОРВІ

За останній тиждень на Січеславщині різко зросла кількість хворих на грип та ОРВІ. Кількість хворих вже перевищила показники минулого року. Більшість хворих — діти, у зв’язку з чим на території області масово закривають на карантин класи та цілі школи. Про це сьогодні, 6 лютого, під час прес-конференції повідомила Олена Кузьменко, керівник відділення організації епідеміологічних досліджень Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ, передає Дніпроград.

За останній тиждень захворюваність зросла на 16%. Всього по області було зареєстровано понад 20 тисяч випадків захворювання проти 17 тисяч - на попередньому. Разом з тим, показник захворюваності по області нижче епідемічного порогу на 26%, але вище за показник минулого року", - зазначила фахівець.

Переважна частина хворих — діти до 17 років, їхня частка серед пацієнтів складає аж 76%. Внаслідок цього, в деяких школах оголошено тимчасові канікули.

Окрім цього, Олена Кузьменко повідомила, що наразі все ж спостерігається п
еревищення епідеміологічного порогу в окремих районах області. Мова йде про Жовті Води, Кривий Ріг, Кам’янське, Нікополь, Юріївку.

Окрім цього, медики вкотре нагадують про необхідність постійної профілактики захворювань. У разі виявлення симптомів грипу людина має одразу звернутися до лікаря по допомогу, адже грип — дуже серйозна хвороба, яка без належного лікування може призвести до небезпечних ускладнень.

Нагадаємо, що раніше міський голова Дніпра особисто перевірив медзаклади міста аби оцінити їх готовність до боротьби з епідеміями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...