App Store Google Play

Мешканці Січеславщини дедалі більше захворюють на грип та ОРВІ

6 Лютого 15:00
 Мешканці Січеславщини дедалі більше захворюють на грип та ОРВІ

За останній тиждень на Січеславщині різко зросла кількість хворих на грип та ОРВІ. Кількість хворих вже перевищила показники минулого року. Більшість хворих — діти, у зв’язку з чим на території області масово закривають на карантин класи та цілі школи. Про це сьогодні, 6 лютого, під час прес-конференції повідомила Олена Кузьменко, керівник відділення організації епідеміологічних досліджень Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ, передає Дніпроград.

За останній тиждень захворюваність зросла на 16%. Всього по області було зареєстровано понад 20 тисяч випадків захворювання проти 17 тисяч - на попередньому. Разом з тим, показник захворюваності по області нижче епідемічного порогу на 26%, але вище за показник минулого року", - зазначила фахівець.

Переважна частина хворих — діти до 17 років, їхня частка серед пацієнтів складає аж 76%. Внаслідок цього, в деяких школах оголошено тимчасові канікули.

Окрім цього, Олена Кузьменко повідомила, що наразі все ж спостерігається п
еревищення епідеміологічного порогу в окремих районах області. Мова йде про Жовті Води, Кривий Ріг, Кам’янське, Нікополь, Юріївку.

Окрім цього, медики вкотре нагадують про необхідність постійної профілактики захворювань. У разі виявлення симптомів грипу людина має одразу звернутися до лікаря по допомогу, адже грип — дуже серйозна хвороба, яка без належного лікування може призвести до небезпечних ускладнень.

Нагадаємо, що раніше міський голова Дніпра особисто перевірив медзаклади міста аби оцінити їх готовність до боротьби з епідеміями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...