App Store Google Play

Мешканці Січеславщини дедалі більше захворюють на грип та ОРВІ

6 Лютого 15:00
 Мешканці Січеславщини дедалі більше захворюють на грип та ОРВІ

За останній тиждень на Січеславщині різко зросла кількість хворих на грип та ОРВІ. Кількість хворих вже перевищила показники минулого року. Більшість хворих — діти, у зв’язку з чим на території області масово закривають на карантин класи та цілі школи. Про це сьогодні, 6 лютого, під час прес-конференції повідомила Олена Кузьменко, керівник відділення організації епідеміологічних досліджень Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ, передає Дніпроград.

За останній тиждень захворюваність зросла на 16%. Всього по області було зареєстровано понад 20 тисяч випадків захворювання проти 17 тисяч - на попередньому. Разом з тим, показник захворюваності по області нижче епідемічного порогу на 26%, але вище за показник минулого року", - зазначила фахівець.

Переважна частина хворих — діти до 17 років, їхня частка серед пацієнтів складає аж 76%. Внаслідок цього, в деяких школах оголошено тимчасові канікули.

Окрім цього, Олена Кузьменко повідомила, що наразі все ж спостерігається п
еревищення епідеміологічного порогу в окремих районах області. Мова йде про Жовті Води, Кривий Ріг, Кам’янське, Нікополь, Юріївку.

Окрім цього, медики вкотре нагадують про необхідність постійної профілактики захворювань. У разі виявлення симптомів грипу людина має одразу звернутися до лікаря по допомогу, адже грип — дуже серйозна хвороба, яка без належного лікування може призвести до небезпечних ускладнень.

Нагадаємо, що раніше міський голова Дніпра особисто перевірив медзаклади міста аби оцінити їх готовність до боротьби з епідеміями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...