App Store Google Play

Дніпропетровщина у 2017 році побила минулорічні рекорди по сплаті податків

06.02.2018 19:30
 Дніпропетровщина у 2017 році побила минулорічні рекорди по сплаті податків

Показники надходження податків та зборів у 2017 році суттєво покращились - у порівнянні з минулим роком надходження збільшились майже на 21,1 мільярд гривень, що складає 37,6%. Про це під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" розповіла виконувачка обов'язків начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук, інформує Дніпроград з місця подій.

За минулий рік фіскальна служба у регіоні зібрала та спрямувала до бюджетів усіх рівнів понад 77,1 мільярдів гривень (без єдиного соціального внеску).

"Відтак до держбюджету спрямовано майже 56,6 мільярдів гривень - це майже на 16,8 мільярдів гривень, тобто на 42%, більше надходжень ніж у 2016 році. Основні надходження від податку на прибуток діяльності підприємців. Такі показники є рекордними», - розповіла Оксана Томчук.

Надходження до місцевих бюджетів склали понад 20,5 мільярдів гривень, що на 4,3 мільярди гривень більше, ніж за 2016 рік.

«Основні надходження – це податок на прибуток фізосіб, що склала за минулий майже 11,3 мільярда гривень, 4,3 мільярда надійшло від оренди та земельного податку, та інше – 4,9 млрд грн. Ця тенденція зберігається і протягом січня 2018 року. Тож ми можемо заявити, що ситуація із сплатою податків в області суттєво покращилася», - наголосила Оксана Томчук.

Щодо надходжень у січна 2018 року фіскальною та митною службами області, у тому числі за рахунок грудневих податкових декларацій, забезпечено надходження у бюджет понад 6,4 мільярдів гривень . 

"Це майже на 2 мільярди гривень, або на 44,5 відсотки, більше ніж у січні 2017 року. Також єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування з початку року зібрано 917 млн грню Порівняно з аналогічним періодом 2017 року надходження зросли на 228,1 мільйонів гривень, тобто на 33%", - розповіла Оксана Томчук.

Також протягом 2017 року на Дніпропетровщини 88% судових справ вирішено на користь держави.

"Із 2489 судових справ по 2185 справі юристам НУ ДФС у регіоні доведено у судах обгрунтованість вимог податкового законодавства. Сума коштів, яку вдалося захистити для казни правовиками ДФС регіону, склала 1 мільярд 600 мільйонів гривень", - розповіла голова ДФС в Дніпропетровській області.

Суттєва увага приділяється організації роботи щодо надання послуг платникам податків та громадянам фахівцям органів ДФС у Центрах обслуговування платників поатків. У січні-грудні минулого року Центрами надано 324 653 адмінпослуг.

За результатами деклараційної кампанії 2017 року, декларацію про майновий стан і доходи надали понад 47 тисяч громадян, які задекларували доходи, отримані протягом 2016 року, на суму понад 2,8 мільярдів гривень.

«Податок на доходи фізосіб, що підлягає сплаті до бюджету, становить 101,3 мільйони гривень. Це майже на 19,8 мільйонів гривень більше, ніж за 2016 рік. Сума військового збору до сплати складає 16,4 мільйони гривень, що перевищує позаминулорічні показники майже на 2,5 мільйонів гривень", - підсумувала голова ДФС в Дніпропетровській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...