App Store Google Play

У Дніпрі вивозити сміття буде нове комунальне підприємство

5 Лютого 09:00
У Дніпрі вивозити сміття буде нове комунальне підприємство

У Дніпрі міська влада відмовляється від послуг вивезення сміття компанії "Дніпрокомунтранс". Вже у травні з'явиться нове комунальне підприємство, яке буде займатися вивозом твердих побутових відходів і стежити за станом сміттєвих баків. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів заступник міського голови Михайло Лисенко.

Заступник очільника Дніпра наголосив, що міська влада активно вирішує проблему переповнених сміттєвих баків у багатьох подвір'ях міста. Про нездатність підрядника виконувати свої прямі обов'язки стало зрозуміло ще в вересні 2017 року. Тоді з бюджету міста було виділено 6 мільйонів гривень на доукомплектацию і допомогу компанії "Дніпрокомунтранс" з тією умовою, що підрядник в найкоротші терміни виправить ситуацію.

"На нараді керівництво "Днепркоммунтранса" повідомило, що у них існує гостра нестача коштів, через це компанія не може нормально функціонувати та впоратися зі сміттям. У той же день було прийнято рішення про виділення необхідних коштів в повному обсязі, за рахунок яких вони могли поповнити своє, з їх слів, важке становище. Після виділення 6 мільйонів гривень ситуація не покращилася, а ще більше погіршилася", - розповів Лисенко.

Незважаючи на виділені кошти, компанія "Дніпрокомунтранс" навіть спробувала підвищити тарифи на вивіз сміття для населення.

"Протягом довгого часу ми просили замінити сміттєвози, які вже розпадаються, відремонтувати тисячі контейнерів, які стоять по місту будь-де і без коліс. Але наші слова були проігноровані. Тому підвищити тариф ми їм не дозволили", - наголосив заступник Філатова.

Щоб надалі не залежати від недбайливих підрядників, мерія Дніпра прийняла рішення створити окреме комунальне підприємство, яке буде займатися вивозом сміття.

"Ми вирішили створити комунально підприємство, яке буде займатися вивозом ТПВ в місті Дніпро. Станом на сьогоднішній день, завершуються процедури для придбання 6 тисяч сучасних контейнерів і 29 сміттєвозів. Комунальне підприємство запрацює в кінці-середині травня. До цього періоду будемо дуже старатися, щоб ситуація більше не загострювалася", - заявив Лисенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...