App Store Google Play

Перевізник вирішив підвищити тариф на маршруті «Підгороднє - Дніпро» без нормативних підстав

5 Лютого 15:00
Перевізник вирішив підвищити тариф на маршруті «Підгороднє - Дніпро» без нормативних підстав

Пасажири приміського сполучення та активісти повідомляють, що перевізник, який працює  на маршруті «Підгороднє - Дніпро» вирішив підвищити вартість проїзду без жодних нормативних посилань. Про це інформує активіст ГО «Аналітичний центр Підгородного»  Олександр Сікора, передає Дніпроград.

Як зазначається, 31 січня 2018 у маршрутках напрямку «Підгородне-Дніпро» з'явились повідомлення про збільшення вартості проїзду, починаючи з третього лютого.

«Послуги з перевезень за цим напрямком надають ОДВ «АТП 11205» та ТОВ «Північтранс». Об'яви не містили інформацію про нову вартість проїзду. Водії на запитання про розмір нового тарифу нічого конкретного не повідомляли. Сарафанне радіо назвало цифру 12 гривень», - зауважив Олександр Сікора.

Щоб підтвердити або спростувати інформацію громадяни звернулись до департаменту ЖКГ ДніпроОДА.

У телефонному режимі активісти отримали роз'яснення заступника директора департаменту ЖКГ Володимира Верхотурцева. Від пояснив, що до ОДА не надходили повідомлення від перевізників з обґрунтуванням нової ціни.

Таким чином перевізники не виконали процедуру передбачену договором про надання послуг з перевезення пасажирів і не мають права збільшувати тариф. Тобто підвищення ціни за проїзд незаконне.

Крім того, зі слів Володимира Верхотурцева, на деякі маршрути ТОВ «Північтранс», які обслуговують вказаний напрямок, не укладені договори з організатором перевезень, тобто з ОДА.

Однак третього лютого, як і четвертого та п’ятого, вартість проїзду не збільшилась.

Щодо інформаційного запиту до ДніпроОДА на договір по 236 маршруту Олександр Сікора у відповідь отримав копію договору про організацію перевезень пасажирів на міжміських та приміських автобусах, укладеного з автомобільним перевізником ПАТ «Північтранс». Електронний формат договору можна переглянути, натиснувши тут.  

Додамо, що з 2015 року містяни у Підгородньому ведуть боротьбу з перевізниками, що здійснюють небезпечні перевезення людей у Дніпро, при цьому піднімаючи ціни.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі завершився конкурс обласних автобусних перевізників на приміські та міжміські маршрути. 

Нагадаємо, що на маршруті Дніпро-Новомосковськ перевізник без попередження підняв тариф.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...