App Store Google Play

Це не смішно: у Дніпрі пікетували виставу "Цирк на воді"

3 Лютого 15:00
Це не смішно: у Дніпрі пікетували виставу "Цирк на воді"

Сьогодні, 3 лютого, у Дніпрі зоозахисники вийшли на мітинг аби знову привернути увагу до проблеми знущань над тваринами. Активісти зібралися під стінами дніпровського цирку, де сьогодні проходить вистава "Цирк на воді" за участі медведів, морських котиків та інших екзотичних тварин. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Зоозахисники вкотре намагаються привернути увагу людей до жорстокості та знущань у таких розважальних закладах, як Цирк. На виставу "Цирк на воді" завітала чимала кількість дорослих з дітьми. Перед початком "концерту", місцеві активісти закликали людей не водити дітей до подібних установ та відмовитися від походів у цирк, де присутні тварини.

"Змалку дітям показують, що знущатися над тваринами - це нормально. Хоча ми, як свідоме суспільство, маємо вчити дітей добру та щодня доводити малечі, що звірів треба захищати, любити та берегти", - зазначила зоозахисниця.

Учасники акції тримали плакати із написами "Мене вбили твої розваги", "Цирк це не смішно", "Ми — за цирк без тварин", також скандували гасла  "Батьки, не нав'язуйте дітям цирк", "Не водіть дітей у цирк та знущаються зі звірів",  "Захист тварин – справа честі людей".

"Є чудовий приклад "Цирк дю Солей", де в програмі виступів немає тварин. Також існує купа інших культурно-розважальних програм. Цирк - пережиток минулого. І Україна, яка є країною Європейською, має відмовитися від жорстокості у цирках. У цирку знущаються над тваринами! Їх утримують у жахливих умовах, погано годують. Тварин б'ють при підготовці номера, їм виривають зуби! Цирк повинен бути з клоунами, акробатами, фокусниками, а не з закатованими тваринами", - зазначив активіст Локі фон Дорн.

Також захисники хотіли отримати дозвіл на те, щоб пройти в цирк і перевірити стан тварин. Але їм в цьому відмовили. В свою чергу, відвідувачі цирку були незадоволені протестом, люди відвертали дітей від плакатів та намагалися швидше потрапити всередину будівлі. Під час акції протесту кілька разів розпалювалася словесна перепалка між відвідувачами і активістами. Більшість гостей цирку вважають, що цирк без тварин існувати не може, адже тоді він буде не цікавий.

Нагадаємо, це не перша подібні акція. Нещодавно містяни виходили під стіни міської ради, аби закликати очільника Дніпра повпливати на ситуацію з цирками у місті.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...