App Store Google Play

Це не смішно: у Дніпрі пікетували виставу "Цирк на воді"

3 Лютого 15:00
Це не смішно: у Дніпрі пікетували виставу "Цирк на воді"

Сьогодні, 3 лютого, у Дніпрі зоозахисники вийшли на мітинг аби знову привернути увагу до проблеми знущань над тваринами. Активісти зібралися під стінами дніпровського цирку, де сьогодні проходить вистава "Цирк на воді" за участі медведів, морських котиків та інших екзотичних тварин. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Зоозахисники вкотре намагаються привернути увагу людей до жорстокості та знущань у таких розважальних закладах, як Цирк. На виставу "Цирк на воді" завітала чимала кількість дорослих з дітьми. Перед початком "концерту", місцеві активісти закликали людей не водити дітей до подібних установ та відмовитися від походів у цирк, де присутні тварини.

"Змалку дітям показують, що знущатися над тваринами - це нормально. Хоча ми, як свідоме суспільство, маємо вчити дітей добру та щодня доводити малечі, що звірів треба захищати, любити та берегти", - зазначила зоозахисниця.

Учасники акції тримали плакати із написами "Мене вбили твої розваги", "Цирк це не смішно", "Ми — за цирк без тварин", також скандували гасла  "Батьки, не нав'язуйте дітям цирк", "Не водіть дітей у цирк та знущаються зі звірів",  "Захист тварин – справа честі людей".

"Є чудовий приклад "Цирк дю Солей", де в програмі виступів немає тварин. Також існує купа інших культурно-розважальних програм. Цирк - пережиток минулого. І Україна, яка є країною Європейською, має відмовитися від жорстокості у цирках. У цирку знущаються над тваринами! Їх утримують у жахливих умовах, погано годують. Тварин б'ють при підготовці номера, їм виривають зуби! Цирк повинен бути з клоунами, акробатами, фокусниками, а не з закатованими тваринами", - зазначив активіст Локі фон Дорн.

Також захисники хотіли отримати дозвіл на те, щоб пройти в цирк і перевірити стан тварин. Але їм в цьому відмовили. В свою чергу, відвідувачі цирку були незадоволені протестом, люди відвертали дітей від плакатів та намагалися швидше потрапити всередину будівлі. Під час акції протесту кілька разів розпалювалася словесна перепалка між відвідувачами і активістами. Більшість гостей цирку вважають, що цирк без тварин існувати не може, адже тоді він буде не цікавий.

Нагадаємо, це не перша подібні акція. Нещодавно містяни виходили під стіни міської ради, аби закликати очільника Дніпра повпливати на ситуацію з цирками у місті.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...