App Store Google Play

Дніпрян запрошують на арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'»

02.02.2018 19:30
Дніпрян запрошують на арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'»

Завтра, третього лютого, дніпрян запрошують відвідати арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів мистецького заходу.

Цьогоріч вдруге у Дніпрі відбудеться фестиваль «Horizontal'», який започаткувала ГО «МАРТІН-клуб». Родзинкою вечора стануть тематичні локації, присвячені різноманіттю культур.

«Ідея закладена у назві фестивалю «Horizontal'». Справа в тому, що всі гості різні, але вони збираються і взаємодіють на одній горизонтальній площині. Програма скрадатиметься з  декількох частин: поетичної, музичної, арт-зони та невеликої фуд-зони», - розповів організатор фестивалю Денис Василюк.

Важливим компонентом стане музичне наповнення від виконавців різних стилів, серед яких «SOFI», тріо «Vetka», «The Virophage», «Кімната Гретхен», «Kurs Valut».

Крім того, відвідувачів очікуватимуть перфоманси від сучасних поетів, майстер-класи з живопису та гравюри, танці, гості з інших країн та інші розваги.

Ведучим заходу стане мандрівник Василь Коваленко, який відвідав 11 країн автостопом, маючи в кишені лише 30 євро .

«Моя мета пояснити гостям заходу, що не треба витрачати багато грошей, аби подорожувати та дізнаватися про різні культури. Цього можна досягнути завдяки спілкуванню з оточуючими», - стверджує ведучий.

Міні-фестиваль проходитиме за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 111 - прохід через арку біля магазину «Берлін». Вхід вільний. Початок о 16.00.

Раніше повідомлялося, що  арт-фестивалем «Horizontal» дніпряни закрили сезон зустрічей на відкритій мистецькій платформі «Stage». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...