App Store Google Play

Дніпрян запрошують на арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'»

2 Лютого 19:30
Дніпрян запрошують на арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'»

Завтра, третього лютого, дніпрян запрошують відвідати арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів мистецького заходу.

Цьогоріч вдруге у Дніпрі відбудеться фестиваль «Horizontal'», який започаткувала ГО «МАРТІН-клуб». Родзинкою вечора стануть тематичні локації, присвячені різноманіттю культур.

«Ідея закладена у назві фестивалю «Horizontal'». Справа в тому, що всі гості різні, але вони збираються і взаємодіють на одній горизонтальній площині. Програма скрадатиметься з  декількох частин: поетичної, музичної, арт-зони та невеликої фуд-зони», - розповів організатор фестивалю Денис Василюк.

Важливим компонентом стане музичне наповнення від виконавців різних стилів, серед яких «SOFI», тріо «Vetka», «The Virophage», «Кімната Гретхен», «Kurs Valut».

Крім того, відвідувачів очікуватимуть перфоманси від сучасних поетів, майстер-класи з живопису та гравюри, танці, гості з інших країн та інші розваги.

Ведучим заходу стане мандрівник Василь Коваленко, який відвідав 11 країн автостопом, маючи в кишені лише 30 євро .

«Моя мета пояснити гостям заходу, що не треба витрачати багато грошей, аби подорожувати та дізнаватися про різні культури. Цього можна досягнути завдяки спілкуванню з оточуючими», - стверджує ведучий.

Міні-фестиваль проходитиме за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 111 - прохід через арку біля магазину «Берлін». Вхід вільний. Початок о 16.00.

Раніше повідомлялося, що  арт-фестивалем «Horizontal» дніпряни закрили сезон зустрічей на відкритій мистецькій платформі «Stage». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...