App Store Google Play

Дніпрян запрошують на арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'»

2 Лютого 19:30
Дніпрян запрошують на арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'»

Завтра, третього лютого, дніпрян запрошують відвідати арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів мистецького заходу.

Цьогоріч вдруге у Дніпрі відбудеться фестиваль «Horizontal'», який започаткувала ГО «МАРТІН-клуб». Родзинкою вечора стануть тематичні локації, присвячені різноманіттю культур.

«Ідея закладена у назві фестивалю «Horizontal'». Справа в тому, що всі гості різні, але вони збираються і взаємодіють на одній горизонтальній площині. Програма скрадатиметься з  декількох частин: поетичної, музичної, арт-зони та невеликої фуд-зони», - розповів організатор фестивалю Денис Василюк.

Важливим компонентом стане музичне наповнення від виконавців різних стилів, серед яких «SOFI», тріо «Vetka», «The Virophage», «Кімната Гретхен», «Kurs Valut».

Крім того, відвідувачів очікуватимуть перфоманси від сучасних поетів, майстер-класи з живопису та гравюри, танці, гості з інших країн та інші розваги.

Ведучим заходу стане мандрівник Василь Коваленко, який відвідав 11 країн автостопом, маючи в кишені лише 30 євро .

«Моя мета пояснити гостям заходу, що не треба витрачати багато грошей, аби подорожувати та дізнаватися про різні культури. Цього можна досягнути завдяки спілкуванню з оточуючими», - стверджує ведучий.

Міні-фестиваль проходитиме за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 111 - прохід через арку біля магазину «Берлін». Вхід вільний. Початок о 16.00.

Раніше повідомлялося, що  арт-фестивалем «Horizontal» дніпряни закрили сезон зустрічей на відкритій мистецькій платформі «Stage». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...