App Store Google Play

Дніпрян запрошують на арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'»

2 Лютого 19:30
Дніпрян запрошують на арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'»

Завтра, третього лютого, дніпрян запрошують відвідати арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів мистецького заходу.

Цьогоріч вдруге у Дніпрі відбудеться фестиваль «Horizontal'», який започаткувала ГО «МАРТІН-клуб». Родзинкою вечора стануть тематичні локації, присвячені різноманіттю культур.

«Ідея закладена у назві фестивалю «Horizontal'». Справа в тому, що всі гості різні, але вони збираються і взаємодіють на одній горизонтальній площині. Програма скрадатиметься з  декількох частин: поетичної, музичної, арт-зони та невеликої фуд-зони», - розповів організатор фестивалю Денис Василюк.

Важливим компонентом стане музичне наповнення від виконавців різних стилів, серед яких «SOFI», тріо «Vetka», «The Virophage», «Кімната Гретхен», «Kurs Valut».

Крім того, відвідувачів очікуватимуть перфоманси від сучасних поетів, майстер-класи з живопису та гравюри, танці, гості з інших країн та інші розваги.

Ведучим заходу стане мандрівник Василь Коваленко, який відвідав 11 країн автостопом, маючи в кишені лише 30 євро .

«Моя мета пояснити гостям заходу, що не треба витрачати багато грошей, аби подорожувати та дізнаватися про різні культури. Цього можна досягнути завдяки спілкуванню з оточуючими», - стверджує ведучий.

Міні-фестиваль проходитиме за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 111 - прохід через арку біля магазину «Берлін». Вхід вільний. Початок о 16.00.

Раніше повідомлялося, що  арт-фестивалем «Horizontal» дніпряни закрили сезон зустрічей на відкритій мистецькій платформі «Stage». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...