App Store Google Play

Дніпрян запрошують на арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'»

2 Лютого 19:30
Дніпрян запрошують на арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'»

Завтра, третього лютого, дніпрян запрошують відвідати арт-фестиваль поезії, музики та спілкування - «Horizontal'». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів мистецького заходу.

Цьогоріч вдруге у Дніпрі відбудеться фестиваль «Horizontal'», який започаткувала ГО «МАРТІН-клуб». Родзинкою вечора стануть тематичні локації, присвячені різноманіттю культур.

«Ідея закладена у назві фестивалю «Horizontal'». Справа в тому, що всі гості різні, але вони збираються і взаємодіють на одній горизонтальній площині. Програма скрадатиметься з  декількох частин: поетичної, музичної, арт-зони та невеликої фуд-зони», - розповів організатор фестивалю Денис Василюк.

Важливим компонентом стане музичне наповнення від виконавців різних стилів, серед яких «SOFI», тріо «Vetka», «The Virophage», «Кімната Гретхен», «Kurs Valut».

Крім того, відвідувачів очікуватимуть перфоманси від сучасних поетів, майстер-класи з живопису та гравюри, танці, гості з інших країн та інші розваги.

Ведучим заходу стане мандрівник Василь Коваленко, який відвідав 11 країн автостопом, маючи в кишені лише 30 євро .

«Моя мета пояснити гостям заходу, що не треба витрачати багато грошей, аби подорожувати та дізнаватися про різні культури. Цього можна досягнути завдяки спілкуванню з оточуючими», - стверджує ведучий.

Міні-фестиваль проходитиме за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 111 - прохід через арку біля магазину «Берлін». Вхід вільний. Початок о 16.00.

Раніше повідомлялося, що  арт-фестивалем «Horizontal» дніпряни закрили сезон зустрічей на відкритій мистецькій платформі «Stage». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...