App Store Google Play

Творчість та повага один до одного: у Дніпрі пройде арт-фестиваль Horizontal

24 Січня 09:40
Творчість та повага один до одного: у Дніпрі пройде арт-фестиваль Horizontal

Третього лютого у Дніпрі пройде арт-фестиваль під назвою "Horizontal". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у соціальній мережі Facebook.

Арт-фестиваль «Horizontal’» - культурно-соціальний проект громадської організації «Мартін-Клуб».  Ідея заходу в акцентуванні уваги на проблемах комунікації у певних прошарках суспільства.  Міні-фестиваль стає простором для самовираження, територією, де всі є рівними за правом народження і об’єднанні за допомогою мистецтва. Головними лишаються творчість та повага один до одного. 

Цього разу фестиваль відбудеться вже вдруге у Дніпрі. Подія присвячена різноманіттю культур. До участі у міні-фестивалі залучені представники різних національностей, які поділяться традиціями своїх рідних країн. Ведучим заходу стане українець Василь Коваленко – мандрівник, який проїхав автостопом 12 країн, майже не маючи грошей.

Важливим компонентом стане музичне наповнення, усі виконавці є різні за стилем. Серед них витончена «SOFI», емоційно-ліричне тріо «Vetka»,  майстри drum and bass «The Virophage» та «Kurs Valut» - творці синтетичних інсинуацій. Не обійшлося і без поезії, яка перетвориться на справжній перформанс у виконанні Вікторії Тимонової, Аліни Стаменової та Олександри Ткач. 

Майстерня «Чай красит» дозволить гостям міні-фестивалю доторкнутися до прекрасного та створити своїми руками картину або гравюру.

«Horizontal’» буде проходити за адресою пр. Дмитра Яворницького, 111 (прохід у двір через арку). Початок о 16:00, вхід вільний.

Нагадаємо, нещодавно  у Дніпрі пройшов теплий різдвяний вечір.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...