App Store Google Play

Відремонтована їдальня: у Дніпрі перевіряли якість харчування школярів

23 Січня 15:00
Відремонтована їдальня: у Дніпрі перевіряли якість харчування школярів

Сьогодні, 23 січня, у Дніпрі перевіряли якість функціонування харчоблоку та їдальні у середній школі №88, приміщення яких добудували та відремонтували у 2017 році. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

У 2017 році у школі №88 було капітально відремонтовано харчоблок та їдальню. Для цього було виділено один мільйон сто тисяч гривень, з яких 33 тисячі гривень надано з міського бюджету, а решту суми профінансувала держава.

Загалом в приміщенні замінили двері, удосконалили систему водопостачання та каналізації, забезпечили мийними ваннами, водонагрівачами, столами, стелажами та захисними ролетами.

«Першого вересня 2017 року ми отримали кошти для ремонту харчоблоку, якого раніше не було через відсутність гігієнічно-санітарних умов. Таким чином ми змогли побудувати приміщення для приготування їжі та їдальню, адже раніше ці процеси відбувалося в пристосованих кімнатах. Завдяки ремонту ми змогли збільшити кількість гарячих страв для учнів усіх класів, а також для груп продовженого дня. Крім того, зараз випікаємо здобу, яку діти можуть придбати у буфеті», - розповіла директор школи №88 Тетяна Жорова.

Зі слів директора, учні з першого по четвертий класи харчуються безкоштовно, для школярів з п’ятого по одинадцяті класи вартість складає близько 10 гривень за день.

Загалом у школі навчається близько 470 дітей, їдальня розрахована більше, ніж на сто осіб. У зв’язку з цим школярі харчуються за графіком почергово.

«Упродовж 2017 році ми робили все, аби школи міста були забезпечені буфетами, адже вони користуються попитом у старшокласників. Такими мають бути всі харчоблоки: чистими, облаштованими необхідною технікою та включати необхідний асортимент страв», - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині перевіряли шкільні їдальні. Серед найрозповсюдженіших порушень значились: замалі порції, невідповідність меню та нехтування санітарними нормами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...