App Store Google Play

Відремонтована їдальня: у Дніпрі перевіряли якість харчування школярів

23 Січня 15:00
Відремонтована їдальня: у Дніпрі перевіряли якість харчування школярів

Сьогодні, 23 січня, у Дніпрі перевіряли якість функціонування харчоблоку та їдальні у середній школі №88, приміщення яких добудували та відремонтували у 2017 році. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

У 2017 році у школі №88 було капітально відремонтовано харчоблок та їдальню. Для цього було виділено один мільйон сто тисяч гривень, з яких 33 тисячі гривень надано з міського бюджету, а решту суми профінансувала держава.

Загалом в приміщенні замінили двері, удосконалили систему водопостачання та каналізації, забезпечили мийними ваннами, водонагрівачами, столами, стелажами та захисними ролетами.

«Першого вересня 2017 року ми отримали кошти для ремонту харчоблоку, якого раніше не було через відсутність гігієнічно-санітарних умов. Таким чином ми змогли побудувати приміщення для приготування їжі та їдальню, адже раніше ці процеси відбувалося в пристосованих кімнатах. Завдяки ремонту ми змогли збільшити кількість гарячих страв для учнів усіх класів, а також для груп продовженого дня. Крім того, зараз випікаємо здобу, яку діти можуть придбати у буфеті», - розповіла директор школи №88 Тетяна Жорова.

Зі слів директора, учні з першого по четвертий класи харчуються безкоштовно, для школярів з п’ятого по одинадцяті класи вартість складає близько 10 гривень за день.

Загалом у школі навчається близько 470 дітей, їдальня розрахована більше, ніж на сто осіб. У зв’язку з цим школярі харчуються за графіком почергово.

«Упродовж 2017 році ми робили все, аби школи міста були забезпечені буфетами, адже вони користуються попитом у старшокласників. Такими мають бути всі харчоблоки: чистими, облаштованими необхідною технікою та включати необхідний асортимент страв», - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині перевіряли шкільні їдальні. Серед найрозповсюдженіших порушень значились: замалі порції, невідповідність меню та нехтування санітарними нормами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...