App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться показ кінопроекту "Моє дитинство"

23 Січня 19:00
У Дніпрі відбудеться показ кінопроекту "Моє дитинство"

У четвер, 25 січня, у Дніпрі відбудеться передпоказ міжнародного кінопроекту «МОЄ ДИТИНСТВО». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

«Моє дитинство» – міжнародний кінопроект, що об’єднав три короткометражні ігрові фільми - "Кров", "Мужицький ангел" та "Мій університет", зняті в Україні, Грузії та Італії. Сценарії до фільмів створені за мотивами оповідань Степана Васильченка, Нодара Думбадзе та Ніно Палумбо. 

Автор проекту – український режисер Ірина Правило. Головні герої – хлопці віком 6, 11 та 15 років, що залишились без батька або без батьків у повоєнний час. Різні країни, різні культури, різні обставини, але одне дитинство. Центральна тема трилогії – становлення особистості піднімає важливі питання: повернення до найвищих людських та сімейних цінностей; гармонійного існування духовного та фізичного життя; звернення до традицій та звичаїв. 

Перша частина трилогії – фільм «Кров», знятий на чорно-білу плівку, став першим кінопроектом Україна-Грузія, ініційований українською стороною, за часи незалежності та першим міжнародним проектом КНУТКіТ ім. І.К.Карпенка-Карого.

Друга частина – картина «Мужицький ангел», це унікальний приклад поєднання ігрового кіно та анімації. При створенні останньої було використано принцип перекладки, ретельно розробленої на західноукраїнському етнографічному матеріалі. 

Зйомки третьої частини кінотрилогії – фільму «Мій університет», відбулись у жовтні 2014 року в Тоскані, Італія. Фільм знято на кольорову кіноплівку KODAK, придбану за власний рахунок режисера. На разі – це один з небагатьох українських фільмів, знятих на плівку останнім часом.

«Моє дитинство» – перший міжнародний кінопроект, в рамках якого було організовано і успішно завершено дві кампанії зі збору коштів за принципом краудфаундингу на вітчизняній платфомі «Велика ідея» та найбільшій платформі у світі – «Кікстартер».

«Цю трилогію мають побачити діти усіх шкіл Італії» - Асоціація вчителів Тоскани 

Передпоказ кінопроекту відбудеться о 19:00 в арт-центрі "Квартира", що за адресою площа Троїцька, 3. Квитки можна придбати в приміщенні арт-центру щодня з 11:00 до 19:00, крім пн-вт (вихідні). Бронювання квитків за телефоном +38 (056) 371 45 22 або +38 (066) 006 29 09. Вартість квитків 100 грн.

Нагадаймо, що у Дніпрі оберуть акторів для зйомок в молодіжному містичному фільмі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...