App Store Google Play

У Дніпрі перевіряли як харчуються дошкільнята у яслах-садочку №240

23 Січня 17:20
У Дніпрі перевіряли як харчуються дошкільнята у яслах-садочку №240

Сьогодні, 23 січня, у Дніпрі перевіряли, як змінилася якість харчування дошкільнят після ремонту та оснащення харчоблоку у яслах-садочку №240. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

У 2017 році у дошкільному закладі №240 було відремонтовано харчоблок. Для покращення якості харчування придбали витяжку, протирально-нарізальну машину, що важливо для маленьких дітей. Крім того, установили чотири холодильники, кожен з яких розрахований для окремих продуктів. Також придбали промислову м’ясорубку, електрокип’ятильник.

Для цього було виділено 450 тисяч гривень, з яких 13 тисячі гривень надано з міського бюджету, а решту суми профінансувала держава.

До того, за ці кошти в приміщенні замінили двері та підлогу, удосконалили систему водопостачання та каналізації, забезпечили мийними ваннами, водонагрівачами.

«Батьки дошкільнят часто ставлять питання про якість приготування, зберігання, розмір порції та подібне. У зв’язку з цим вони ініціюють перевірку. Скарги надходять і ми завжди на них реагуємо», - розповів керівник Батьківської ради при міському голові Дніпра Володимир Єсаулов.

Загалом ясла-садочок №240 вміщує близько 270 дітлахів. Вартість харчування дошкільнят від року до трьох коштує майже 20 гривень за день, а для дітей віком від трьох до шести – 30 гривень. Прикметно, що 60 відсотків вартості сплачують батьки, а 40 відсотків забезпечується з бюджету міськради.

«Протягом 2017 року департамент гуманітарної політики міськради перевірив 29 дошкільних закладів. В результаті було звільнено значну кількість завідувачів дитсадочків через порушення якості харчування. Для нас пріоритетним напрямком є забезпечення технологічного обладнання для харчоблоків. Ясла-садочок №240 не є найкращим закладом, але він улаштований належним чином. Саме так мають виглядати харчоблоки, аби готувати їжу дітям», - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Раніше повідомлялося, що пропорційне співвідношення оплати у дитячих садочках зміниться, адже 59 відсотків вартості буде покривати міськрада Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...