App Store Google Play

У Дніпрі перевіряли як харчуються дошкільнята у яслах-садочку №240

23 Січня 17:20
У Дніпрі перевіряли як харчуються дошкільнята у яслах-садочку №240

Сьогодні, 23 січня, у Дніпрі перевіряли, як змінилася якість харчування дошкільнят після ремонту та оснащення харчоблоку у яслах-садочку №240. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

У 2017 році у дошкільному закладі №240 було відремонтовано харчоблок. Для покращення якості харчування придбали витяжку, протирально-нарізальну машину, що важливо для маленьких дітей. Крім того, установили чотири холодильники, кожен з яких розрахований для окремих продуктів. Також придбали промислову м’ясорубку, електрокип’ятильник.

Для цього було виділено 450 тисяч гривень, з яких 13 тисячі гривень надано з міського бюджету, а решту суми профінансувала держава.

До того, за ці кошти в приміщенні замінили двері та підлогу, удосконалили систему водопостачання та каналізації, забезпечили мийними ваннами, водонагрівачами.

«Батьки дошкільнят часто ставлять питання про якість приготування, зберігання, розмір порції та подібне. У зв’язку з цим вони ініціюють перевірку. Скарги надходять і ми завжди на них реагуємо», - розповів керівник Батьківської ради при міському голові Дніпра Володимир Єсаулов.

Загалом ясла-садочок №240 вміщує близько 270 дітлахів. Вартість харчування дошкільнят від року до трьох коштує майже 20 гривень за день, а для дітей віком від трьох до шести – 30 гривень. Прикметно, що 60 відсотків вартості сплачують батьки, а 40 відсотків забезпечується з бюджету міськради.

«Протягом 2017 року департамент гуманітарної політики міськради перевірив 29 дошкільних закладів. В результаті було звільнено значну кількість завідувачів дитсадочків через порушення якості харчування. Для нас пріоритетним напрямком є забезпечення технологічного обладнання для харчоблоків. Ясла-садочок №240 не є найкращим закладом, але він улаштований належним чином. Саме так мають виглядати харчоблоки, аби готувати їжу дітям», - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Раніше повідомлялося, що пропорційне співвідношення оплати у дитячих садочках зміниться, адже 59 відсотків вартості буде покривати міськрада Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...