App Store Google Play

У Дніпрі перевіряли як харчуються дошкільнята у яслах-садочку №240

23 Січня 17:20
У Дніпрі перевіряли як харчуються дошкільнята у яслах-садочку №240

Сьогодні, 23 січня, у Дніпрі перевіряли, як змінилася якість харчування дошкільнят після ремонту та оснащення харчоблоку у яслах-садочку №240. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

У 2017 році у дошкільному закладі №240 було відремонтовано харчоблок. Для покращення якості харчування придбали витяжку, протирально-нарізальну машину, що важливо для маленьких дітей. Крім того, установили чотири холодильники, кожен з яких розрахований для окремих продуктів. Також придбали промислову м’ясорубку, електрокип’ятильник.

Для цього було виділено 450 тисяч гривень, з яких 13 тисячі гривень надано з міського бюджету, а решту суми профінансувала держава.

До того, за ці кошти в приміщенні замінили двері та підлогу, удосконалили систему водопостачання та каналізації, забезпечили мийними ваннами, водонагрівачами.

«Батьки дошкільнят часто ставлять питання про якість приготування, зберігання, розмір порції та подібне. У зв’язку з цим вони ініціюють перевірку. Скарги надходять і ми завжди на них реагуємо», - розповів керівник Батьківської ради при міському голові Дніпра Володимир Єсаулов.

Загалом ясла-садочок №240 вміщує близько 270 дітлахів. Вартість харчування дошкільнят від року до трьох коштує майже 20 гривень за день, а для дітей віком від трьох до шести – 30 гривень. Прикметно, що 60 відсотків вартості сплачують батьки, а 40 відсотків забезпечується з бюджету міськради.

«Протягом 2017 року департамент гуманітарної політики міськради перевірив 29 дошкільних закладів. В результаті було звільнено значну кількість завідувачів дитсадочків через порушення якості харчування. Для нас пріоритетним напрямком є забезпечення технологічного обладнання для харчоблоків. Ясла-садочок №240 не є найкращим закладом, але він улаштований належним чином. Саме так мають виглядати харчоблоки, аби готувати їжу дітям», - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Раніше повідомлялося, що пропорційне співвідношення оплати у дитячих садочках зміниться, адже 59 відсотків вартості буде покривати міськрада Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...