App Store Google Play

14-річний дніпрянин переміг у Всесвітньому фестивалі губної гармошки

23 Січня 16:00
14-річний дніпрянин переміг у Всесвітньому фестивалі губної гармошки

У листопаді 2017-го року 14-річний музикант-самоучка став чемпіоном на Всесвітньому фестивалі губної гармошки. Про це повідомляє Дніпроград зі слів переможця конкурсу Микити Кутового та його батька Олександра Кутового.

Фестиваль World Harmonica Festival 2017 проходив у німецькому містечку з першого по п’яте листопада минулого року. У ньому взяли участь 33 музиканта з різних куточків світу. Серед учасників не було ні вікових обмежень, ні професійних, проте саме хлопець-самоучка став переможцем фестивалю губної гармошки.

«Фестиваль був організований на високому рівні, звук був поставлений належним чином, а атмосфера була дружньою та теплою», - розповідає Олександр Кутовий.

Дніпряни Микита Кутовий та Олександр Кутовий гідно виступили та показали високий рівень майстерності. Вони виконали дві композиції з свого власного репертуару. Батько хлопчика грає на гітарі та баяні у якості хобі та акомпанує юному музикантові. Хлопець почав займатися губною гармошкою три-чотири роки тому з власної ініціативи. Навчався за уроками у соціальних мережах самостійно. Як зазначає Микита Кутовий, грі на губній гармошці може навчитись кожен, аби було бажання.

«Я обрав саме цей інструмент через свою любов до блюз-музики. Зараз я багато чого слухаю, але саме цей жанр поклав початок моїй творчості», - зазначає Микита Кутовий.

У четвер, 23 січня, о 19:00 у пабі Підпілля Махно відбудеться концерт за участю Олександра та Микити Кутових, на який вони запросили усіх бажаючих.

Нагадаймо, що юний блогер з Дніпропетровщини вразив Україну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...