App Store Google Play

14-річний дніпрянин переміг у Всесвітньому фестивалі губної гармошки

23 Січня 16:00
14-річний дніпрянин переміг у Всесвітньому фестивалі губної гармошки

У листопаді 2017-го року 14-річний музикант-самоучка став чемпіоном на Всесвітньому фестивалі губної гармошки. Про це повідомляє Дніпроград зі слів переможця конкурсу Микити Кутового та його батька Олександра Кутового.

Фестиваль World Harmonica Festival 2017 проходив у німецькому містечку з першого по п’яте листопада минулого року. У ньому взяли участь 33 музиканта з різних куточків світу. Серед учасників не було ні вікових обмежень, ні професійних, проте саме хлопець-самоучка став переможцем фестивалю губної гармошки.

«Фестиваль був організований на високому рівні, звук був поставлений належним чином, а атмосфера була дружньою та теплою», - розповідає Олександр Кутовий.

Дніпряни Микита Кутовий та Олександр Кутовий гідно виступили та показали високий рівень майстерності. Вони виконали дві композиції з свого власного репертуару. Батько хлопчика грає на гітарі та баяні у якості хобі та акомпанує юному музикантові. Хлопець почав займатися губною гармошкою три-чотири роки тому з власної ініціативи. Навчався за уроками у соціальних мережах самостійно. Як зазначає Микита Кутовий, грі на губній гармошці може навчитись кожен, аби було бажання.

«Я обрав саме цей інструмент через свою любов до блюз-музики. Зараз я багато чого слухаю, але саме цей жанр поклав початок моїй творчості», - зазначає Микита Кутовий.

У четвер, 23 січня, о 19:00 у пабі Підпілля Махно відбудеться концерт за участю Олександра та Микити Кутових, на який вони запросили усіх бажаючих.

Нагадаймо, що юний блогер з Дніпропетровщини вразив Україну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...