App Store Google Play

14-річний дніпрянин переміг у Всесвітньому фестивалі губної гармошки

23 Січня 16:00
14-річний дніпрянин переміг у Всесвітньому фестивалі губної гармошки

У листопаді 2017-го року 14-річний музикант-самоучка став чемпіоном на Всесвітньому фестивалі губної гармошки. Про це повідомляє Дніпроград зі слів переможця конкурсу Микити Кутового та його батька Олександра Кутового.

Фестиваль World Harmonica Festival 2017 проходив у німецькому містечку з першого по п’яте листопада минулого року. У ньому взяли участь 33 музиканта з різних куточків світу. Серед учасників не було ні вікових обмежень, ні професійних, проте саме хлопець-самоучка став переможцем фестивалю губної гармошки.

«Фестиваль був організований на високому рівні, звук був поставлений належним чином, а атмосфера була дружньою та теплою», - розповідає Олександр Кутовий.

Дніпряни Микита Кутовий та Олександр Кутовий гідно виступили та показали високий рівень майстерності. Вони виконали дві композиції з свого власного репертуару. Батько хлопчика грає на гітарі та баяні у якості хобі та акомпанує юному музикантові. Хлопець почав займатися губною гармошкою три-чотири роки тому з власної ініціативи. Навчався за уроками у соціальних мережах самостійно. Як зазначає Микита Кутовий, грі на губній гармошці може навчитись кожен, аби було бажання.

«Я обрав саме цей інструмент через свою любов до блюз-музики. Зараз я багато чого слухаю, але саме цей жанр поклав початок моїй творчості», - зазначає Микита Кутовий.

У четвер, 23 січня, о 19:00 у пабі Підпілля Махно відбудеться концерт за участю Олександра та Микити Кутових, на який вони запросили усіх бажаючих.

Нагадаймо, що юний блогер з Дніпропетровщини вразив Україну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...