App Store Google Play

У Дніпрі стартували судові дебати щодо резонансної справи генерала-вбивці

22 Січня 12:20
У Дніпрі стартували судові дебати щодо резонансної справи генерала-вбивці

Сьогодні, 22 січня, в Апеляційному суді у Дніпрі стартували судові дебати у рамках оскарження генерала Назарова, який не згоден з вироком суду першої інстанції, де його визнали винним у загибелі 49 військових на борту ІЛ-76. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Засідання розпочалось з годинним запізненням. Традиційно на підтримку генерала Назарова нагнали близько ста військових з місцевих військкоматів, які спричинили штовханину перед початком слухань. Нагнані військові не пускали до зали родичів та побратимів загиблих десантників, після тривалої тисняві постраждалі все таки змогли зайти в зал. На стороні Назарова присутні представники Міноборони та ЗСУ. Також до судових слухань долучилися представники ОБСЄ.

"Усі ми знаємо, що у справі Назарова чиниться шалений тиск. Судовий процес затягують, свідків залякують, судді несподівано хворіють, а засідання весь час переносяться. Але ми невтомні і не з лякливих. Ми підемо до кінця, аби відстояти правду, захистити честь наших дітей та справедливо покарати жорстокого самовдоволеного вбивцю", - заявила мати загиблого військового Валентина Коренченко.

Адвокат постраждалих Віталій Погосян зазначив, що дебати є однією з важливих частин судового процесу. Саме після них буде оголошено вирок.

"Сьогодні важлива частина судового процесу - дебати. Спроби дискредитації комплексної експертизи, повторний допит експертів та свідків, відкликання суддів та прокурорів, підтримка з військкоматів - належного ефекту не дали. Цікаво, які ще абсурдні методи підготував захист Назарова аби вигородити генерала. Ми готові до всього", - наголосив Віталій Погосян.

Свою провину генерал досі не визнає. В присутності рідних загиблих десантників та їх бійців-побратимів, Назаров продовжує зверхньо стверджувати, що до катастрофи відношення не має та перекладає свою вину на екіпаж. 

"Тенденція приховування військових злочинів в нашій країні нажаль зберігається. Ось чому «справа Назарова» є надважливою і ключовою. Саме рішення цієї резонансної справи сформує ставлення до України як до правової держави", - вважає політолог Вадим Хомаха.

Один із суддів припустив, що дебати у справі триватимуть не менше двох днів, оскільки виступити в них крім підсудного, адвокатів, сторони обвинувачення виявило бажання багато потерпілих.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...