App Store Google Play

У Дніпрі почали звільняти співробітників дитсадків за порушення в харчуванні

21 Січня 12:00
У Дніпрі почали звільняти співробітників дитсадків за порушення в харчуванні

Минулий рік видався гарячим для контролерів сфери дошкільної освіти. У департамент гуманітарної політики за 2017 рік надійшло 227 скарг на якість харчування в міських дитячих садочках. Для перевірки створили спеціальну комісію, яка без попередження приїжджала в установи та оцінювала стан кухні, її працівників та якість харчування дітей. Члени комісії при цьому не знали, в який дитячий сад з перевіркою вони їдуть. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Наше Місто".

"Найчастіше знаходили такі порушення, як недостача продуктів харчування, порушення ведення документації, санітарно-гігієнічних вимог і правил особистої гігієни працівників кухні, - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко. - Ми заглядаємо в кожну каструлю, в кожен холодильник і підвал. На кожну скаргу ми реагуємо".

В результаті перевірок комісії роботи були звільнені завідуючі дитячих садків №340, 265 і 160. В останньому була звільнена ще й кухар.

"Ми виявили серйозні порушення, - прокоментував Олександр Шикуленко. - В кінці місяця залишаються надлишки, яких бути не повинно. Що говорить про порушення нормативів, коли при приготуванні закладалося менше продуктів. Що відбувається з надлишками? Ми всі розуміємо, що їх виносять для того, щоб продати або привласнити".

Наприклад, в саду №340 комісія виявила 5,5 кілограмів печінки, 20 літрів фруктового соку, цукор, хліб, морква, буряк та інше.

З кінця листопада минулого року комісія перевірила десять садів з 177. У половині з них знайшли серйозні порушення. Це садки №84, 160, 165, 293, 340. За словами чиновника, до кінця зими комісія перевірить всі дошкільні установи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...