App Store Google Play

У Дніпрі почали звільняти співробітників дитсадків за порушення в харчуванні

21.01.2018 12:00
У Дніпрі почали звільняти співробітників дитсадків за порушення в харчуванні

Минулий рік видався гарячим для контролерів сфери дошкільної освіти. У департамент гуманітарної політики за 2017 рік надійшло 227 скарг на якість харчування в міських дитячих садочках. Для перевірки створили спеціальну комісію, яка без попередження приїжджала в установи та оцінювала стан кухні, її працівників та якість харчування дітей. Члени комісії при цьому не знали, в який дитячий сад з перевіркою вони їдуть. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Наше Місто".

"Найчастіше знаходили такі порушення, як недостача продуктів харчування, порушення ведення документації, санітарно-гігієнічних вимог і правил особистої гігієни працівників кухні, - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко. - Ми заглядаємо в кожну каструлю, в кожен холодильник і підвал. На кожну скаргу ми реагуємо".

В результаті перевірок комісії роботи були звільнені завідуючі дитячих садків №340, 265 і 160. В останньому була звільнена ще й кухар.

"Ми виявили серйозні порушення, - прокоментував Олександр Шикуленко. - В кінці місяця залишаються надлишки, яких бути не повинно. Що говорить про порушення нормативів, коли при приготуванні закладалося менше продуктів. Що відбувається з надлишками? Ми всі розуміємо, що їх виносять для того, щоб продати або привласнити".

Наприклад, в саду №340 комісія виявила 5,5 кілограмів печінки, 20 літрів фруктового соку, цукор, хліб, морква, буряк та інше.

З кінця листопада минулого року комісія перевірила десять садів з 177. У половині з них знайшли серйозні порушення. Це садки №84, 160, 165, 293, 340. За словами чиновника, до кінця зими комісія перевірить всі дошкільні установи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...