App Store Google Play

У Дніпрі почали звільняти співробітників дитсадків за порушення в харчуванні

21 Січня 12:00
У Дніпрі почали звільняти співробітників дитсадків за порушення в харчуванні

Минулий рік видався гарячим для контролерів сфери дошкільної освіти. У департамент гуманітарної політики за 2017 рік надійшло 227 скарг на якість харчування в міських дитячих садочках. Для перевірки створили спеціальну комісію, яка без попередження приїжджала в установи та оцінювала стан кухні, її працівників та якість харчування дітей. Члени комісії при цьому не знали, в який дитячий сад з перевіркою вони їдуть. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Наше Місто".

"Найчастіше знаходили такі порушення, як недостача продуктів харчування, порушення ведення документації, санітарно-гігієнічних вимог і правил особистої гігієни працівників кухні, - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко. - Ми заглядаємо в кожну каструлю, в кожен холодильник і підвал. На кожну скаргу ми реагуємо".

В результаті перевірок комісії роботи були звільнені завідуючі дитячих садків №340, 265 і 160. В останньому була звільнена ще й кухар.

"Ми виявили серйозні порушення, - прокоментував Олександр Шикуленко. - В кінці місяця залишаються надлишки, яких бути не повинно. Що говорить про порушення нормативів, коли при приготуванні закладалося менше продуктів. Що відбувається з надлишками? Ми всі розуміємо, що їх виносять для того, щоб продати або привласнити".

Наприклад, в саду №340 комісія виявила 5,5 кілограмів печінки, 20 літрів фруктового соку, цукор, хліб, морква, буряк та інше.

З кінця листопада минулого року комісія перевірила десять садів з 177. У половині з них знайшли серйозні порушення. Це садки №84, 160, 165, 293, 340. За словами чиновника, до кінця зими комісія перевірить всі дошкільні установи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...
Кілометр вулиці Курчатова реконструюють за 120+ мільйонів. Робота кипить наче її справді виконують поляки. Працює близько десятка одиниць важкої техніки, декілька десятків робітників.В той же час, на...
Юрій Фоменко

Слава Україні!

До питання нового вітання в ЗСУ. А вірніше до активності у ФБ незадоволених ним.Якщо ви не "людина 14-го року", тобто: 1). Не захищали Україну зі зброєю в руках.2). Не ділились своїм нажитим майном чи...