App Store Google Play

У Дніпрі почали звільняти співробітників дитсадків за порушення в харчуванні

21 Січня 12:00
У Дніпрі почали звільняти співробітників дитсадків за порушення в харчуванні

Минулий рік видався гарячим для контролерів сфери дошкільної освіти. У департамент гуманітарної політики за 2017 рік надійшло 227 скарг на якість харчування в міських дитячих садочках. Для перевірки створили спеціальну комісію, яка без попередження приїжджала в установи та оцінювала стан кухні, її працівників та якість харчування дітей. Члени комісії при цьому не знали, в який дитячий сад з перевіркою вони їдуть. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Наше Місто".

"Найчастіше знаходили такі порушення, як недостача продуктів харчування, порушення ведення документації, санітарно-гігієнічних вимог і правил особистої гігієни працівників кухні, - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко. - Ми заглядаємо в кожну каструлю, в кожен холодильник і підвал. На кожну скаргу ми реагуємо".

В результаті перевірок комісії роботи були звільнені завідуючі дитячих садків №340, 265 і 160. В останньому була звільнена ще й кухар.

"Ми виявили серйозні порушення, - прокоментував Олександр Шикуленко. - В кінці місяця залишаються надлишки, яких бути не повинно. Що говорить про порушення нормативів, коли при приготуванні закладалося менше продуктів. Що відбувається з надлишками? Ми всі розуміємо, що їх виносять для того, щоб продати або привласнити".

Наприклад, в саду №340 комісія виявила 5,5 кілограмів печінки, 20 літрів фруктового соку, цукор, хліб, морква, буряк та інше.

З кінця листопада минулого року комісія перевірила десять садів з 177. У половині з них знайшли серйозні порушення. Це садки №84, 160, 165, 293, 340. За словами чиновника, до кінця зими комісія перевірить всі дошкільні установи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...