App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться чергове засідання по резонансній справі генерала-вбивці

19 Січня 08:00
У Дніпрі відбудеться чергове засідання по резонансній справі генерала-вбивці

22 січня в Апеляційному суді Дніпропетровської області відбудеться чергове засідання по резонансній справі генерала Назарова, який призвів до загибелі 49 військовослужбовців на борті ІЛ-76. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Наталія Балахніна, передає Дніпроград.

Відомо, що генерал Назаров подав апеляцію на вирок Павлоградського міськрайонного суду, який визнав його винним у загибелі екіпажу літака ІЛ-76. Наразі справа знаходиться на завершальному етапі. Лише судові дебати відділяють від винесення вироку.

Однак Наталія Балахніна зауважила, що судячи із тривалості процесу назвати точну дату, коли буде поставлена крапка по цій справі і якою вона буде не візьметься ніхто.

«За час апеляційного розгляду адвокатом Туриком, який представляє інтереси Назарова і ним самим було подано безліч клопотань, мотивація яких навряд чи їм самим зрозуміла. Була спроба повернутися знов до перевірки доказів, які вже були попередньо досліджені першою інстанцією. Постійна спроба дискредитації комплексної експертизи, яка проводилась групою експертів і чітко відповіла на запитання: які дії повинні були вживатися і які не були вжиті генералом Назаровим для запобігання трагедії літака ІЛ-76», - йдеться у дописі.

Крім того, в ході розгляду на замовлення генерала знімались фільми, постійно приходила «команда підтримки» зі складу військових, надавались інтерв’ю з із власною версією подій. Також відбувалися раптові перенесення слухання через хвороби суддів, або ще з якихось невідомих причин.

«Тенденція приховування військових злочинів в нашій країні нажаль зберігається. Це й зрозуміло, оскільки всі вони пов’язані між собою так чи інакше. Ось чому «справа Назарова» є надважливою і ключовою. Це початок низки справ. Саме цього бояться і саме цим обумовлено постійне затягування процесу, масштаб підтримки у ЗМІ зручної для Назарова версії», - вважає Наталія Балахніна.

Тож дніпрян закликають прийти на судове засідання об 11:00, аби дати зрозуміти, що адвокати потерпілих і самі потерпілі не одні в цьому протистоянні. А також показати, що суспільству не байдуже, чи понесуть винні покарання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...