App Store Google Play

Відтепер мешканці Донбасу можуть отримати допомогу у дніпровській лікарні №6

18 Січня 16:40
Відтепер мешканці Донбасу можуть отримати допомогу у дніпровській лікарні №6

У міській клінічній лікарні №6 Дніпра в рамках проекту «Допомога йде», почали проводити заміну тазостегнових суглобів мешканцям «сірої зони» на Донбасі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Як зазначається, 12 місяців тому, взимку 2017, на Дніпропетровщині був започаткований соціальний проект «Допомога йде». Перш за все, він включає лікування у медзакладах Дніпра дітей та дорослих, що проживають на прифронтових територіях.

За словами головного лікаря міськлікарні №6 Олександра Сірого, за рік роботи проекту «Допомога йде», до медзакладу надійшло 49 пацієнтів різного профілю – із проктологічними, онкопроктологічними, урологічними захворюваннями.

«З грудня 2017 року ми почали займатися ендопротезуванням суглобів. Вже прооперували трьох людей, ще п'ятеро готуються до протезування. Це – велика справа, адже в Україні люди стоять у черзі на даний вид оперативного втручання, яке є досить вартісним», – зазначив Олександр Сірий.

На ендопротезування мешканців «сірої зони» було виділено 300 тисяч гривень з обласного бюджету. Завдяки цим коштам, мешканці Донбасу тепер можуть отримати кваліфіковану допомогу у дніпровській лікарні №6.

«Через військові дії жителі сходу України не можуть отримати належної медичної допомоги: лікарні зруйновані, медичний персонал роз’їхався. Дніпропетровщина завжди готова надати допомогу постраждалим на Сході» — зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов. 

Крім того, У 2017 році понад 150 дітей та дорослих, які проживають на лінії розмежування та у так званій «сірій зоні» і не мають доступу до медичних послуг через ведення бойових дій, отримали безкоштовну висококваліфіковану медичну допомогу у спеціалізованих закладах охорони здоров’я, яка включала в себе медичне обстеження, проведення складних хірургічних втручань, ендопротезування, променеву терапію та трансплантацію внутрішніх органів.

Нагадаємо, що один із перших учасників проекту - Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня.  Це одна з найкращих лікарень країни, тут можуть надавати допомогу будь-якої складності. Для лікування дітей з прифронтових територій з обласного бюджету лікарні було додатково виділено 600 тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...