App Store Google Play

Відтепер мешканці Донбасу можуть отримати допомогу у дніпровській лікарні №6

18 Січня 16:40
Відтепер мешканці Донбасу можуть отримати допомогу у дніпровській лікарні №6

У міській клінічній лікарні №6 Дніпра в рамках проекту «Допомога йде», почали проводити заміну тазостегнових суглобів мешканцям «сірої зони» на Донбасі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Як зазначається, 12 місяців тому, взимку 2017, на Дніпропетровщині був започаткований соціальний проект «Допомога йде». Перш за все, він включає лікування у медзакладах Дніпра дітей та дорослих, що проживають на прифронтових територіях.

За словами головного лікаря міськлікарні №6 Олександра Сірого, за рік роботи проекту «Допомога йде», до медзакладу надійшло 49 пацієнтів різного профілю – із проктологічними, онкопроктологічними, урологічними захворюваннями.

«З грудня 2017 року ми почали займатися ендопротезуванням суглобів. Вже прооперували трьох людей, ще п'ятеро готуються до протезування. Це – велика справа, адже в Україні люди стоять у черзі на даний вид оперативного втручання, яке є досить вартісним», – зазначив Олександр Сірий.

На ендопротезування мешканців «сірої зони» було виділено 300 тисяч гривень з обласного бюджету. Завдяки цим коштам, мешканці Донбасу тепер можуть отримати кваліфіковану допомогу у дніпровській лікарні №6.

«Через військові дії жителі сходу України не можуть отримати належної медичної допомоги: лікарні зруйновані, медичний персонал роз’їхався. Дніпропетровщина завжди готова надати допомогу постраждалим на Сході» — зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов. 

Крім того, У 2017 році понад 150 дітей та дорослих, які проживають на лінії розмежування та у так званій «сірій зоні» і не мають доступу до медичних послуг через ведення бойових дій, отримали безкоштовну висококваліфіковану медичну допомогу у спеціалізованих закладах охорони здоров’я, яка включала в себе медичне обстеження, проведення складних хірургічних втручань, ендопротезування, променеву терапію та трансплантацію внутрішніх органів.

Нагадаємо, що один із перших учасників проекту - Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня.  Це одна з найкращих лікарень країни, тут можуть надавати допомогу будь-якої складності. Для лікування дітей з прифронтових територій з обласного бюджету лікарні було додатково виділено 600 тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...