App Store Google Play

Незаконне збагачення: НАБУ перевіряє зампрокурора Дніпропетровської області

18 Січня 14:20
Незаконне збагачення: НАБУ перевіряє зампрокурора Дніпропетровської області

Детективи Національного антикорупційного бюро перевіряють першого заступника прокурора Дніпропетровської області Романа Соскова за фактами можливого незаконного збагачення. Про це йдеться в одному з судових рішень Солом'янського районного суду, інформує Дніпроград з посиланням на «Слово і Діло».

За версією слідства, в 2015 році син Соскова отримав у власність квартиру площею понад 90 квадратних метрів в недобудованому будинку, вартість якої майже півтора мільйона гривень. У тому ж році тесть зампрокурора також оформив на себе квартиру площею 110 квадратних метрів і вартістю в понад 100 тисяч доларів.

У той же час, загальний дохід прокурора і його дружини Наталі Соскової за останні чотири роки склав близько двох мільйонів гривень, з яких майже мільйон Соскова заробила в 2016 році. У 2013-2015 рр дохід у дружини прокурора був відсутній. Їхній син отримав дохід тільки в 2015 році і то майже 3000 гривень. Тесть Соскова в 2015 році заробив всього 30 гривень, а у його дружини за останні чотири роки дохід відсутній.

Як відзначили в НАБУ, Сосков в 2015-2016 роках передав активи своєму синові і тестю, які, в свою чергу, придбали вищевказані квартири. Законність активів прокурора не підтверджена доказами і, до того ж, вказують на можливе їм незаконне збагачення.

Крім того, у детективів є інформація, що перший заступник прокурора Дніпропетровської області користується квартирою своєї матері і будинком його тещі в котеджному селищі. Зазначена нерухомість не відображена в декларації Соскова за 2016 рік.

У своєму клопотанні детектив просив тимчасовий доступ до всієї інформації по мобільному номеру Соскова із зазначенням типу з'єднань, дати, часу, тривалості вхідних і вихідних телефонних з'єднань, SMS, інтернет-з'єднань і т. д.

Суд повністю задовольнив клопотання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...