App Store Google Play

Незаконне збагачення: НАБУ перевіряє зампрокурора Дніпропетровської області

18 Січня 14:20
Незаконне збагачення: НАБУ перевіряє зампрокурора Дніпропетровської області

Детективи Національного антикорупційного бюро перевіряють першого заступника прокурора Дніпропетровської області Романа Соскова за фактами можливого незаконного збагачення. Про це йдеться в одному з судових рішень Солом'янського районного суду, інформує Дніпроград з посиланням на «Слово і Діло».

За версією слідства, в 2015 році син Соскова отримав у власність квартиру площею понад 90 квадратних метрів в недобудованому будинку, вартість якої майже півтора мільйона гривень. У тому ж році тесть зампрокурора також оформив на себе квартиру площею 110 квадратних метрів і вартістю в понад 100 тисяч доларів.

У той же час, загальний дохід прокурора і його дружини Наталі Соскової за останні чотири роки склав близько двох мільйонів гривень, з яких майже мільйон Соскова заробила в 2016 році. У 2013-2015 рр дохід у дружини прокурора був відсутній. Їхній син отримав дохід тільки в 2015 році і то майже 3000 гривень. Тесть Соскова в 2015 році заробив всього 30 гривень, а у його дружини за останні чотири роки дохід відсутній.

Як відзначили в НАБУ, Сосков в 2015-2016 роках передав активи своєму синові і тестю, які, в свою чергу, придбали вищевказані квартири. Законність активів прокурора не підтверджена доказами і, до того ж, вказують на можливе їм незаконне збагачення.

Крім того, у детективів є інформація, що перший заступник прокурора Дніпропетровської області користується квартирою своєї матері і будинком його тещі в котеджному селищі. Зазначена нерухомість не відображена в декларації Соскова за 2016 рік.

У своєму клопотанні детектив просив тимчасовий доступ до всієї інформації по мобільному номеру Соскова із зазначенням типу з'єднань, дати, часу, тривалості вхідних і вихідних телефонних з'єднань, SMS, інтернет-з'єднань і т. д.

Суд повністю задовольнив клопотання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...