App Store Google Play

У Дніпрі завдяки бюджету участі житловий будинок отримав новий художній фасад

17 Січня 16:40
У Дніпрі завдяки бюджету участі житловий будинок отримав новий художній фасад

Сьогодні, 17 січня, у Дніпрі на вулиці Матроській презентували оновлений фасад житлового будинку, проект якого було реалізовано завдяки бюджету участі, повідомляє Дніпроград.

Авторкою проекту стала місцева мешканка, художниця та громадська активістка Ольга Рекун, яка протягом тривалого часу займається художнім оформленням житлових будинків у Дніпрі. 

“Я дізналася про бюджет участі у Дніпрі, прочитала його положення і одразу зрозуміла, що цей проект створений саме для мене. Я власноруч намалювала ескізи майбутніх робіт і віднесла їх у міськраду. Мій проект одразу сподобався організаторам бюджету участі, 300 жителів проголосували за підтримку цього проекту і місто виділило 200 тис. грн на реалізацію”, - повідомила Ольга Рекун.

Реконструкція фасаду та художнє оформлення будинку за адресою вул. Матроська, 41 тривав майже три місяці. Участь у реалізації екстер’єру безпосередньо брала і сама авторка проекту.

“Я з самого початку робіт підтримувала дружні стосунки із будівельною бригадою і завдяки цьому ми знаходили спільну мову. Коли настав час малювати візерунки, я взялася робити це власноруч, хоч і боюсь висоти”, - додала художниця.

У свою чергу, заступниця міського голови Яніка Мерило зазначила, що це лише один із небагатьох проектів, які будуть реалізовані у першій хвилі Громадського проекту цього року. За декілька місяців розпочнеться робота і над другою хвилею бюджету участі.

Нагадаємо, шо у попередньому етапі бюджету участі великі проекти-переможці отримали по 600 тисяч гривень. Малі - по 200 тисяч. У результаті із 258 ініціатив перемогли 64. Із них 15 проектів у категорії комунального господарства, у категоріях благоустрій та спорт втілять по 11 ініціатив, освіта та культура - по 9, ще шість - енергозбереження, і по одному проекту у номінаціях - безпека, соцзахист та навколишнє середовище.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...