App Store Google Play

У Дніпрі завдяки бюджету участі житловий будинок отримав новий художній фасад

17 Січня 16:40
У Дніпрі завдяки бюджету участі житловий будинок отримав новий художній фасад

Сьогодні, 17 січня, у Дніпрі на вулиці Матроській презентували оновлений фасад житлового будинку, проект якого було реалізовано завдяки бюджету участі, повідомляє Дніпроград.

Авторкою проекту стала місцева мешканка, художниця та громадська активістка Ольга Рекун, яка протягом тривалого часу займається художнім оформленням житлових будинків у Дніпрі. 

“Я дізналася про бюджет участі у Дніпрі, прочитала його положення і одразу зрозуміла, що цей проект створений саме для мене. Я власноруч намалювала ескізи майбутніх робіт і віднесла їх у міськраду. Мій проект одразу сподобався організаторам бюджету участі, 300 жителів проголосували за підтримку цього проекту і місто виділило 200 тис. грн на реалізацію”, - повідомила Ольга Рекун.

Реконструкція фасаду та художнє оформлення будинку за адресою вул. Матроська, 41 тривав майже три місяці. Участь у реалізації екстер’єру безпосередньо брала і сама авторка проекту.

“Я з самого початку робіт підтримувала дружні стосунки із будівельною бригадою і завдяки цьому ми знаходили спільну мову. Коли настав час малювати візерунки, я взялася робити це власноруч, хоч і боюсь висоти”, - додала художниця.

У свою чергу, заступниця міського голови Яніка Мерило зазначила, що це лише один із небагатьох проектів, які будуть реалізовані у першій хвилі Громадського проекту цього року. За декілька місяців розпочнеться робота і над другою хвилею бюджету участі.

Нагадаємо, шо у попередньому етапі бюджету участі великі проекти-переможці отримали по 600 тисяч гривень. Малі - по 200 тисяч. У результаті із 258 ініціатив перемогли 64. Із них 15 проектів у категорії комунального господарства, у категоріях благоустрій та спорт втілять по 11 ініціатив, освіта та культура - по 9, ще шість - енергозбереження, і по одному проекту у номінаціях - безпека, соцзахист та навколишнє середовище.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...