App Store Google Play

У Дніпрі всі дороги розчищені від снігу, а боротьба з паркуванням на тротуарах триває, - Лисенко

17 Січня 14:20
У Дніпрі всі дороги розчищені від снігу, а боротьба з паркуванням на тротуарах триває, - Лисенко

Заступник міського голови Михайло Лисенко розповів, що у Дніпрі всі дороги розчищені від снігу, а також пояснив, як проходить боротьба з автовласниками, які паркуються на тротуарах міста. Про це сьогодні, 17 січня, повідомляє кореспондент Дніпрограза зі слів чиновника.

На сьогодні у Дніпрі працюють 85 снігоприбиральних машин, тобто близько 60 відсотків від загальної кількості.

«У ніч на 17 січня було витрачено 2,5 тисячі тонн піщано-соляної суміші. Скрізь справляємось –всі проїзні дороги розчищені, на жодній з ділянок проблем немає. Наразі займаємось прибиранням тротуарів. Кожна одиниця техніки закріплена за окремими районами», - запевнив Михайло Лисенко.

Крім того, зібраний сніг відбивається снігоочисними машинами до бордюрів, для подальшого танення він буде вивозитись на косу, що розташована на житловому масиві «Червоний камінь» та до промислової зони на майданчик біля заводу «Євраз».

Також на пішохідній ділянці та тротуарах, заставлених автівками, були установлені спеціальні перешкоджаючі елементи. Їх встановили не лише для зручного переміщення пішоходів, але й для проїзду снігоочисної техніки.

«В цьому році вже встановили 260 стовпчиків. Наразі вони установлені на вулиці В’ячеслава Липинського, Троїцькій, Воскресенській, проспекті Яворницького та на площі Героїв Майдану. Деякі з них замикаються за допомогою спеціальних ключів. Загалом на придбання та установку витратили 195 тисяч гривень. До кінця року планується розмістити додатково ще 2,5 тисячі стовпчиків», - зазначив заступник міського голови.

Нагадаємо, в арсеналі міста - 192 машини для боротьби з негодою. Техніка вся оновлена, відремонтована, повністю готова до експлуатації.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...