App Store Google Play

У Дніпрі всі дороги розчищені від снігу, а боротьба з паркуванням на тротуарах триває, - Лисенко

17 Січня 14:20
У Дніпрі всі дороги розчищені від снігу, а боротьба з паркуванням на тротуарах триває, - Лисенко

Заступник міського голови Михайло Лисенко розповів, що у Дніпрі всі дороги розчищені від снігу, а також пояснив, як проходить боротьба з автовласниками, які паркуються на тротуарах міста. Про це сьогодні, 17 січня, повідомляє кореспондент Дніпрограза зі слів чиновника.

На сьогодні у Дніпрі працюють 85 снігоприбиральних машин, тобто близько 60 відсотків від загальної кількості.

«У ніч на 17 січня було витрачено 2,5 тисячі тонн піщано-соляної суміші. Скрізь справляємось –всі проїзні дороги розчищені, на жодній з ділянок проблем немає. Наразі займаємось прибиранням тротуарів. Кожна одиниця техніки закріплена за окремими районами», - запевнив Михайло Лисенко.

Крім того, зібраний сніг відбивається снігоочисними машинами до бордюрів, для подальшого танення він буде вивозитись на косу, що розташована на житловому масиві «Червоний камінь» та до промислової зони на майданчик біля заводу «Євраз».

Також на пішохідній ділянці та тротуарах, заставлених автівками, були установлені спеціальні перешкоджаючі елементи. Їх встановили не лише для зручного переміщення пішоходів, але й для проїзду снігоочисної техніки.

«В цьому році вже встановили 260 стовпчиків. Наразі вони установлені на вулиці В’ячеслава Липинського, Троїцькій, Воскресенській, проспекті Яворницького та на площі Героїв Майдану. Деякі з них замикаються за допомогою спеціальних ключів. Загалом на придбання та установку витратили 195 тисяч гривень. До кінця року планується розмістити додатково ще 2,5 тисячі стовпчиків», - зазначив заступник міського голови.

Нагадаємо, в арсеналі міста - 192 машини для боротьби з негодою. Техніка вся оновлена, відремонтована, повністю готова до експлуатації.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...