App Store Google Play

У Дніпрі всі дороги розчищені від снігу, а боротьба з паркуванням на тротуарах триває, - Лисенко

17 Січня 14:20
У Дніпрі всі дороги розчищені від снігу, а боротьба з паркуванням на тротуарах триває, - Лисенко

Заступник міського голови Михайло Лисенко розповів, що у Дніпрі всі дороги розчищені від снігу, а також пояснив, як проходить боротьба з автовласниками, які паркуються на тротуарах міста. Про це сьогодні, 17 січня, повідомляє кореспондент Дніпрограза зі слів чиновника.

На сьогодні у Дніпрі працюють 85 снігоприбиральних машин, тобто близько 60 відсотків від загальної кількості.

«У ніч на 17 січня було витрачено 2,5 тисячі тонн піщано-соляної суміші. Скрізь справляємось –всі проїзні дороги розчищені, на жодній з ділянок проблем немає. Наразі займаємось прибиранням тротуарів. Кожна одиниця техніки закріплена за окремими районами», - запевнив Михайло Лисенко.

Крім того, зібраний сніг відбивається снігоочисними машинами до бордюрів, для подальшого танення він буде вивозитись на косу, що розташована на житловому масиві «Червоний камінь» та до промислової зони на майданчик біля заводу «Євраз».

Також на пішохідній ділянці та тротуарах, заставлених автівками, були установлені спеціальні перешкоджаючі елементи. Їх встановили не лише для зручного переміщення пішоходів, але й для проїзду снігоочисної техніки.

«В цьому році вже встановили 260 стовпчиків. Наразі вони установлені на вулиці В’ячеслава Липинського, Троїцькій, Воскресенській, проспекті Яворницького та на площі Героїв Майдану. Деякі з них замикаються за допомогою спеціальних ключів. Загалом на придбання та установку витратили 195 тисяч гривень. До кінця року планується розмістити додатково ще 2,5 тисячі стовпчиків», - зазначив заступник міського голови.

Нагадаємо, в арсеналі міста - 192 машини для боротьби з негодою. Техніка вся оновлена, відремонтована, повністю готова до експлуатації.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...