App Store Google Play

У 2018 році комунальні підприємства області повинні позбутися боргів, - Валерій Безус

16 Січня 16:00
У 2018 році комунальні підприємства області повинні позбутися боргів, - Валерій Безус

Сьогодні, 16 січня, у приміщенні Дніпропетровської обласної ради відбулася нарада, під час якої підбили підсумки роботи комунальних підприємств регіону та їх рух у напрямку погашення мільйонних заборгованостей, які роками накопичувалися у сфері ЖКГ, повідомляє Дніпроград.

Як зазначив заступник голови облради Валерій Безус, якщо попередні роки були підготовчими, то протягом 2018 року підприємства мають перейти безпосередньо до зменшення та ліквідації боргів.

“За минулий рік у декількох позиціях було досягнуто певного позитивного результату, але ситуація залишається тією ж. Заборгованість існує, але миритися із цією ситуацією ми не будемо. Якщо у 2017 ми навчалися то у 2108 всі мають перейти до конкретних дій. Для мене одним із найголовніших питань є те наскільки у цьому зацікавлене керівництво кожного підприємства і як вони бачать вихід із кризової ситуації”, - сказав Валерій Безус.

Головною проблемою обласних КП є майже нескінченні штрафні нараховування та пеня за багатотисячні та іноді мільйонні борги, які накопичилися на підприємствах протягом багатьох років. Більшість підприємств наразі можуть працювати без збитків, але штрафні санкції за деструктивну комунальну політику попередньої влади зводять нанівець всю роботу керівників житлово-комунального сектору.

Що стосується КП, менеджмент яких не в змозі навіть зупинити зростання заборгованості, до них можуть бути застосовані зміни кадрові рішення або рішення про ліквідацію цих підприємств.

“Завдання комунальних підприємств — приносити користь і дохід громаді. Якщо вони не в змозі це зробити, то я не бачу сенсу в їх існуванні”, - зазначив заступник голови обласної ради.

Окрім цього, Валерій Безус додав, що найближчим часом разом із депутатським корпусом ДОР обговорить можливість звільнити обласні комунальні підприємства від частини заборгованості бюджету регіону.

Нагадаємо, що під час попереднього круглого столу з представниками комунальних підприємств Дніпропетровської області народні депутати Андрій Денисенко та Валентин Дідич запевнили присутніх, що захистять їхні КП від необгрунтованих штрафів та пені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...