App Store Google Play

У 2018 році комунальні підприємства області повинні позбутися боргів, - Валерій Безус

16 Січня 16:00
У 2018 році комунальні підприємства області повинні позбутися боргів, - Валерій Безус

Сьогодні, 16 січня, у приміщенні Дніпропетровської обласної ради відбулася нарада, під час якої підбили підсумки роботи комунальних підприємств регіону та їх рух у напрямку погашення мільйонних заборгованостей, які роками накопичувалися у сфері ЖКГ, повідомляє Дніпроград.

Як зазначив заступник голови облради Валерій Безус, якщо попередні роки були підготовчими, то протягом 2018 року підприємства мають перейти безпосередньо до зменшення та ліквідації боргів.

“За минулий рік у декількох позиціях було досягнуто певного позитивного результату, але ситуація залишається тією ж. Заборгованість існує, але миритися із цією ситуацією ми не будемо. Якщо у 2017 ми навчалися то у 2108 всі мають перейти до конкретних дій. Для мене одним із найголовніших питань є те наскільки у цьому зацікавлене керівництво кожного підприємства і як вони бачать вихід із кризової ситуації”, - сказав Валерій Безус.

Головною проблемою обласних КП є майже нескінченні штрафні нараховування та пеня за багатотисячні та іноді мільйонні борги, які накопичилися на підприємствах протягом багатьох років. Більшість підприємств наразі можуть працювати без збитків, але штрафні санкції за деструктивну комунальну політику попередньої влади зводять нанівець всю роботу керівників житлово-комунального сектору.

Що стосується КП, менеджмент яких не в змозі навіть зупинити зростання заборгованості, до них можуть бути застосовані зміни кадрові рішення або рішення про ліквідацію цих підприємств.

“Завдання комунальних підприємств — приносити користь і дохід громаді. Якщо вони не в змозі це зробити, то я не бачу сенсу в їх існуванні”, - зазначив заступник голови обласної ради.

Окрім цього, Валерій Безус додав, що найближчим часом разом із депутатським корпусом ДОР обговорить можливість звільнити обласні комунальні підприємства від частини заборгованості бюджету регіону.

Нагадаємо, що під час попереднього круглого столу з представниками комунальних підприємств Дніпропетровської області народні депутати Андрій Денисенко та Валентин Дідич запевнили присутніх, що захистять їхні КП від необгрунтованих штрафів та пені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...