App Store Google Play

У 2018 році комунальні підприємства області повинні позбутися боргів, - Валерій Безус

16 Січня 16:00
У 2018 році комунальні підприємства області повинні позбутися боргів, - Валерій Безус

Сьогодні, 16 січня, у приміщенні Дніпропетровської обласної ради відбулася нарада, під час якої підбили підсумки роботи комунальних підприємств регіону та їх рух у напрямку погашення мільйонних заборгованостей, які роками накопичувалися у сфері ЖКГ, повідомляє Дніпроград.

Як зазначив заступник голови облради Валерій Безус, якщо попередні роки були підготовчими, то протягом 2018 року підприємства мають перейти безпосередньо до зменшення та ліквідації боргів.

“За минулий рік у декількох позиціях було досягнуто певного позитивного результату, але ситуація залишається тією ж. Заборгованість існує, але миритися із цією ситуацією ми не будемо. Якщо у 2017 ми навчалися то у 2108 всі мають перейти до конкретних дій. Для мене одним із найголовніших питань є те наскільки у цьому зацікавлене керівництво кожного підприємства і як вони бачать вихід із кризової ситуації”, - сказав Валерій Безус.

Головною проблемою обласних КП є майже нескінченні штрафні нараховування та пеня за багатотисячні та іноді мільйонні борги, які накопичилися на підприємствах протягом багатьох років. Більшість підприємств наразі можуть працювати без збитків, але штрафні санкції за деструктивну комунальну політику попередньої влади зводять нанівець всю роботу керівників житлово-комунального сектору.

Що стосується КП, менеджмент яких не в змозі навіть зупинити зростання заборгованості, до них можуть бути застосовані зміни кадрові рішення або рішення про ліквідацію цих підприємств.

“Завдання комунальних підприємств — приносити користь і дохід громаді. Якщо вони не в змозі це зробити, то я не бачу сенсу в їх існуванні”, - зазначив заступник голови обласної ради.

Окрім цього, Валерій Безус додав, що найближчим часом разом із депутатським корпусом ДОР обговорить можливість звільнити обласні комунальні підприємства від частини заборгованості бюджету регіону.

Нагадаємо, що під час попереднього круглого столу з представниками комунальних підприємств Дніпропетровської області народні депутати Андрій Денисенко та Валентин Дідич запевнили присутніх, що захистять їхні КП від необгрунтованих штрафів та пені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...