App Store Google Play

З негодою зростає кількість нещасних випадків: рятувальники та поліція підбили підсумки тижня у Дніпрі

15 Січня 14:40
З негодою зростає кількість нещасних випадків: рятувальники та поліція підбили підсумки тижня у Дніпрі

Сьогодні, 15 січня, у Дніпрі представники поліції та рятувальної служби розповіли про резонансні події минулого тижня. Про це повідомляє Дніпроград зі слів фахівців.

За тиждень патрульні опрацювали понад 3000 викликів, з них за порушення ПДР приблизно 2000 випадків, хуліганські дії – 20, порушень громадського порядку було зафіксовано близько 300 випадків. Трапилося 33 ДТП з потерпілими та 8 без потерпілих. Пограбувань відбулося 8 та 180 крадіжок.

«Стосовно резонансних подій, то було зафіксовано декілька випадків виявлення у громадян заборонених речовин. 9 та 10 січня було затримано чоловіка і жінку відповідно з підозрілою поведінкою і невідомими речовинами», - розповідає інспектор роти 1 батальйону 4 лейтенант поліції Ірина Саламаха.  

У Самарському районі 11 січня було викрито чоловіків, що займалися крадіжкою автомобільних коліс. Підозрювані не приховували, що спеціалізуються за цією справою – викрадення коліс. Авто, у якому чоловіки зберігали награбоване, було виявлено, а підозрюваних затримано і доставлено до відділку поліції.

«11 січня та 12 січня сталися випадки хуліганства – двом чоловікам було нудно і вони вирішили перевірити, як реагують представники патрульної поліції. Правопорушникам було присуджено адміністративний арешт та накладено штраф», - зазначає Ірина Саламаха.

Службою порятунку було здійснено близько 100 виїздів, з яких 44 рази рятувальники виїжджали щоб надати допомогу населенню, відбулося 39 випадків пожеж у житловому секторі і було знешкоджено 7 одиниць вогненебезпечних застарілих боєприпасів.

«Зимовий період призводить до збільшення кількості пожеж, на яких гинуть люди. Це зазвичай стосується людей, які не мають постійного місця проживання, пристарілих та людей з обмеженими можливостями», - зазначає прес-секретар ДСНС в Дніпропетровській області Дарина Гречіщева.

Прес-секретар розповідає, що був випадок, коли дитина застрягла головою у батареї. Було залучено рятувальників, які витягнули дитину.

Також Дарина Гречіщева закликає бути уважнішими на водоймах, оскільки цього тижня відбувається зниження температури повітря і можуть бути спричинені нещасні випадки через тонкий лід.

Нагадаймо, що рятувальники Дніпропетровщини підбили підсумки святкувань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...