App Store Google Play

З негодою зростає кількість нещасних випадків: рятувальники та поліція підбили підсумки тижня у Дніпрі

15 Січня 14:40
З негодою зростає кількість нещасних випадків: рятувальники та поліція підбили підсумки тижня у Дніпрі

Сьогодні, 15 січня, у Дніпрі представники поліції та рятувальної служби розповіли про резонансні події минулого тижня. Про це повідомляє Дніпроград зі слів фахівців.

За тиждень патрульні опрацювали понад 3000 викликів, з них за порушення ПДР приблизно 2000 випадків, хуліганські дії – 20, порушень громадського порядку було зафіксовано близько 300 випадків. Трапилося 33 ДТП з потерпілими та 8 без потерпілих. Пограбувань відбулося 8 та 180 крадіжок.

«Стосовно резонансних подій, то було зафіксовано декілька випадків виявлення у громадян заборонених речовин. 9 та 10 січня було затримано чоловіка і жінку відповідно з підозрілою поведінкою і невідомими речовинами», - розповідає інспектор роти 1 батальйону 4 лейтенант поліції Ірина Саламаха.  

У Самарському районі 11 січня було викрито чоловіків, що займалися крадіжкою автомобільних коліс. Підозрювані не приховували, що спеціалізуються за цією справою – викрадення коліс. Авто, у якому чоловіки зберігали награбоване, було виявлено, а підозрюваних затримано і доставлено до відділку поліції.

«11 січня та 12 січня сталися випадки хуліганства – двом чоловікам було нудно і вони вирішили перевірити, як реагують представники патрульної поліції. Правопорушникам було присуджено адміністративний арешт та накладено штраф», - зазначає Ірина Саламаха.

Службою порятунку було здійснено близько 100 виїздів, з яких 44 рази рятувальники виїжджали щоб надати допомогу населенню, відбулося 39 випадків пожеж у житловому секторі і було знешкоджено 7 одиниць вогненебезпечних застарілих боєприпасів.

«Зимовий період призводить до збільшення кількості пожеж, на яких гинуть люди. Це зазвичай стосується людей, які не мають постійного місця проживання, пристарілих та людей з обмеженими можливостями», - зазначає прес-секретар ДСНС в Дніпропетровській області Дарина Гречіщева.

Прес-секретар розповідає, що був випадок, коли дитина застрягла головою у батареї. Було залучено рятувальників, які витягнули дитину.

Також Дарина Гречіщева закликає бути уважнішими на водоймах, оскільки цього тижня відбувається зниження температури повітря і можуть бути спричинені нещасні випадки через тонкий лід.

Нагадаймо, що рятувальники Дніпропетровщини підбили підсумки святкувань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...