App Store Google Play

Депутат Криворізької міськради Микола Колесник через напад зловмисника отримав хімічний опік очей

13 Січня 15:45
Депутат Криворізької міськради Микола Колесник через напад зловмисника отримав хімічний опік очей

11 січня перед початком зборів трудового колективу держпідприємства «Кривбаспромводопостачання» в депутата Криворізької міськради Миколу Колесника 19-річний хлопець пожбурив пластиковий стакан із зеленкою, спричинивши хімічний опік очей. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку депутата в соціальній мережі Facebook.

Речовина потрапила в очі депутату. Зловмисник намагався втекти з місця події, проте його спіймали та передали до рук поліції.

Микола Колесник звернувся по медичну допомогу до спеціалізованого офтальмологічного центру Криворізької міської лікарні № 4. Там йому надали первинну допомогу та поставили діагноз «хімічний опік обох очей».

Зазначимо, що неабиякий скандал розгорівся через те, що Фонд Держмайна України вирішив передати понад дві тисячі об'єктів інфраструктури держпідприємства «Кривбаспромводопостачання» у багаторічну оренду КП «Кривбасводоканал».

Відомо, що керівники примушували працівників писати заяви про звільнення з ДП «Кривбаспромводопостачання» і одночасно писати заяви про прийняття на роботу до КП «Кривбасводоканал».

«Афера щодо передачі майнового комплексу держпідприємства в оренду готувалась ще з осені, коли без відома колективу та профспілок було оголошено конкурс, в якому переміг єдиний учасник – КП «Кривбасводоканал». Цей факт, який став відомий у грудні 2017 року, викликає багато питань, адже комунальне підприємство «Кривбасводоканал» збиткове і не має кваліфікованих спеціалістів для обслуговування об’єктів «Кривбаспромводопостачання», ‒ наголосив Микола Колесник.

Крім того, за словами депутата, його керівництво не узгодило процедуру передачі з міською радою, адже утримання комплексу ймовірно відбуватиметься бюджетним коштом. У такому випадку ці витрати мають бути внесені до бюджету 2018 року, а їх там не передбачено. Ще є запитання, чи був уповноважений керівник підприємства «Кривбасводоканал», яке засновано міською радою, на підписання такого договору оренди?

«Хочу зазначити, що кілька днів тому я направив звернення до народних депутатів із проханням звернутись до Держслужби з питань праці, щоб вона дала оцінку керівникам обох підприємств, а також до Фонду держмайна з вимогою перевірити законність укладання договору оренди», - додав Микола Колесник.

За словами постраждалого депутата, саме ці дії могли стати приводом для зухвалого нападу на нього.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...