App Store Google Play

Вертеп та подарунки: як Посіпаки Святого Миколая з Дніпра вітали воїнів на Сході

12 Січня 15:40
Вертеп та подарунки: як Посіпаки Святого Миколая з Дніпра вітали воїнів на Сході

Різдвяний вертеп, вітальні листівки та подарунки: Посіпаки Святого Миколая з Дніпра принесли військовим на Схід України гарну звістку про пришестя Спасителя у світ добрих людей. Про те, як вітали зі святами українських бійців сьогодні, 12 січня, повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів активістів.

«В Дніпропетровській Єпархії УПЦ КП існує така команда як помічники Святого Миколая. З самого початку до неї долучилися школярі Дніпра, які збирали посильну допомогу дітям «сірої зони». Пізніше ця акція трансформувалась і ми почали допомагати українським воїнам, які перебувають на Сході України», - пояснив військовий капелан Дмитро Поворотний.

Вже цього року виник проект щодо згуртування помічників, які тепер називаються «Посіпаки Святого Миколая». Спеціально до Різдва Христового активісти створили імпровізований святковий вертеп. Мета – принесення гарної новини про пришестя Спасителя в світ. Також вертеп наголошує, що добро завжди перемагає зло.

«Ми наголосили воїнам, що про них пам’ятають. Діти від щирого серця написали бійцям вітальні листи та передали солодощі», - зазначив Дмитро Поворотний.

Прес-секретар полку «Дніпро-1» Катерина Леонова розповіла, що вертеп завітав до Мар'їнки, де безпосередньо розташовувались бійці полку. Загалом, активісти побували у п’ятьох військових підрозділах.

«Вистава показала боротьбу культури з невихованістю. Крізь сценарій постійно проходив гумор та хороший настрій», - додала Катерина Леонова.

«Мій тато та брат вже четвертий рік перебувають на війні, тому для мене було важливо поїхати на Схід та сказати бійцям на передовій, що ми їм дуже вдячні. Крім того, в кожному підрозділі ми бачили жінок-захисниць. Це надихає ще більше працювати для наближення справжньої перемоги», - поділився враженнями спеціаліст Інституту історії Дніпра Гліб Стрижко.

Раніше повідомлялося, що Посіпаки Святого Миколая передали подарунки від школярів Дніпра школярам у зоні бойових дій.

Докладніше про Посіпак Святого Миколая - у відео від Громадського ТБ Дніпро

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...