App Store Google Play

Вертеп та подарунки: як Посіпаки Святого Миколая з Дніпра вітали воїнів на Сході

12 Січня 15:40
Вертеп та подарунки: як Посіпаки Святого Миколая з Дніпра вітали воїнів на Сході

Різдвяний вертеп, вітальні листівки та подарунки: Посіпаки Святого Миколая з Дніпра принесли військовим на Схід України гарну звістку про пришестя Спасителя у світ добрих людей. Про те, як вітали зі святами українських бійців сьогодні, 12 січня, повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів активістів.

«В Дніпропетровській Єпархії УПЦ КП існує така команда як помічники Святого Миколая. З самого початку до неї долучилися школярі Дніпра, які збирали посильну допомогу дітям «сірої зони». Пізніше ця акція трансформувалась і ми почали допомагати українським воїнам, які перебувають на Сході України», - пояснив військовий капелан Дмитро Поворотний.

Вже цього року виник проект щодо згуртування помічників, які тепер називаються «Посіпаки Святого Миколая». Спеціально до Різдва Христового активісти створили імпровізований святковий вертеп. Мета – принесення гарної новини про пришестя Спасителя в світ. Також вертеп наголошує, що добро завжди перемагає зло.

«Ми наголосили воїнам, що про них пам’ятають. Діти від щирого серця написали бійцям вітальні листи та передали солодощі», - зазначив Дмитро Поворотний.

Прес-секретар полку «Дніпро-1» Катерина Леонова розповіла, що вертеп завітав до Мар'їнки, де безпосередньо розташовувались бійці полку. Загалом, активісти побували у п’ятьох військових підрозділах.

«Вистава показала боротьбу культури з невихованістю. Крізь сценарій постійно проходив гумор та хороший настрій», - додала Катерина Леонова.

«Мій тато та брат вже четвертий рік перебувають на війні, тому для мене було важливо поїхати на Схід та сказати бійцям на передовій, що ми їм дуже вдячні. Крім того, в кожному підрозділі ми бачили жінок-захисниць. Це надихає ще більше працювати для наближення справжньої перемоги», - поділився враженнями спеціаліст Інституту історії Дніпра Гліб Стрижко.

Раніше повідомлялося, що Посіпаки Святого Миколая передали подарунки від школярів Дніпра школярам у зоні бойових дій.

Докладніше про Посіпак Святого Миколая - у відео від Громадського ТБ Дніпро

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...