App Store Google Play

Патріотичні сили Дніпра мають знову згуртуватися - Андрій Денисенко

12 Січня 17:00
Патріотичні сили Дніпра мають знову згуртуватися - Андрій Денисенко

У четвер, 11 січня народний депутат України Андрій Денисенко зустрівся з представниками Громадського Формування «Січ». Депутат та активісти, за якими боротьба з місцевими посібниками «русской весни», бойові дії на Сході, а потім і праця у Муніципальній поліції Дніпра, поділилися планами на 2018-ий рік та поміркували про напрямки діяльності.

Розпочалося усе з окреслення ставлення до останніх подій у місті та країні. Ні для кого не секрет, що зараз країна живе в умовах дуже великої політичної турбулентності. Політична криза виросла уже у кризу самої влади. Є політики зацікавлені у власному виживанні і які будуть відчайдушно і надалі триматися за владу. З іншої сторони, є політики, які зацікавлені у нагнітанні політичної ситуації не в останню чергу, керуючись, власними рейтингами. Відтак перед великим виборчим процесом, який включає у себе і вибори Президента у 2019-му році, і місцевих та парламентських виборів у подальшому, виникає велика загроза, наприклад, фальсифікацій виборчих процесів та гострих суспільних реакцій. Водночас з цим Україна і далі стоїть перед зовнішніми та внутрішніми викликами та загрозами. Роздріблення конструктивних патріотичних сил чекає Путін та внутрішні сили реваншу, які мімікрували під синьо-жовті кольори або просто причаїлися.

"Ми бачимо необхідність у збереженні державності та функціонуванні інститутів влади та суспільства. У зміні влади у демократичний, легітимний спосіб при відповідному волевиявленні громадян, хоча останні акції протесту у Києві і порівнюються із мовними та податковими майданами, які так і не стали у свій час сигналами для влади Януковича та привели до Революції Гідності. Лише державна зрада, порозуміння та співпраця з ФСБ та іншими агентами російського впливу в Україні - єдиний фактор, який може виправдати якісь радикальні виступи, чи навіть повстання» - наголосив Андрій Денисенко.

Відтак, народний депутат та активісти прийшли до того, що зараз свідомим громадянам та патріотам потрібно, навпаки, гуртуватися та взаємодіяти. Так, наприклад, ГФ «Січ» буде налаштовувати більш плідну взаємодію з іншими громадськими організаціями та формуваннями у Дніпрі, зокрема з правозахисними формуваннями, що працюють над дотриманням прав військовослужбовців, добровольців, захисту громадянських свобод. Активісти також пильнують за активністю проросійських елементів у місті та налаштовані розвивати добровольчий рух.

Так, наприклад, якщо в Україні у цьому році утвориться чіткий правовий механізм створення формувань територіальної оборони, ГФ «Січ» може стати одним із її підрозділів. Можливий і варіант більш тісної співпраці зі структурами МВС, адже в разі загострення зовнішньої агресії, бійці не мають бігати у пошуках зброї, чи пояснення причин її застосування, як це траплялося у 2014-му році.

Незважаючи на те, що час мідних труб, самолюбування, легкого піару патріотів уже пройшов, і зараз настала сіра буденність та розрізненість патріотичних середовищ, місто знову потребує налагодження контактів та зв’язку. Однак «Січ» буде працювати далеко не з усіма об'єднаннями та рухами.

Співрозмовники виокремили кілька факторів, на які вони будуть орієнтуватися:

  • Ідеологічна складова потенційних союзників. Різноманітні рухи мають поділяти (а не лише декларувати) чітку проукраїнську позицію. Усувати загрозу національній безпеці і більш нетривіальнішими методами, ніж, наприклад, цькування СБУ різноманітних груп у соцмережах, які покинули уже навіть найвідчайдушніші ольгинські боти
  • Це мають бути ті сили, рухи та об’єднання, які у тій чи іншій формі були поряд гарячої зими 2014-го року, а не виїхали на білому коні, коли минула небезпека відповісти за власні переконання та погляди
  • Це не мають бути ті люди, які зараз будують імідж активних борців з корупцією за різноманітні права, однак які мовчали у роки, коли у країні вибудовувалася централізована феодально-корупційна автаркія. І зокрема, коли у нашому місті цілі галузі господарства фактично ставали бізнесом однієї людини. Які не звертають увагу на цілі фінансово-політичні клани, які перед зовнішньою загрозою веберуть бізнес, чи просто всадять ніж в спину.

«Нам зараз не потрібно шукати «ум, чєсть і совєсть нашой епохі», яка би вибудувала нам наше суспільство та державу. Нам потрібно самим гуртуватися, навчитися слухати одне одного та налагоджувати механізм співпраці з партнерами і не плутати рівень мотивації з рівнем компетенції. Нам потрібно пам'ятати що зовнішній ворог набагато небезпечніший. І що 100 років тому в подібних умовах, українці зайнялися гризнею та врешті-решт втратили державність. Зараз же ворог використає увесь свій арсенал, агентурний вплив та наші чвари, аби раз і назавжди стерти Україну з лиця землі. І якщо йому це вдасться, України не буде навіть у Львові» - наголосив Андрій Денисенко.

Відтак, наразі "ГФ Січ" готова до співпраці з різноманітними рухами та об'єднаннями, аби оздоровити суспільну ситуацію у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...